Coltul animalutelor

De toate pentru toţi
andi
Posts: 107
Joined: 02 Mar 2009, 11:52
Auto:
Location: Arad
Contact:

Re: Coltul animalutelor

Post by andi »

@asdfgh - Extrem de dragalas Ness, iar pozele sunt foarte reusite, superbe! Se vede ca-i place in natura si ca-i mare fan kia ceed :!: Sa-ti traiasca! :D

@hlpartners - Pune niste poze cu motaneii tai sa-i putem admira si noi. :wink:
In legatura cu suferinta lui Miki, sunt de acord cu tine. Nimic nu poate alina mai bine durerea si sa readuca zambetul pe buze si-n inima, decat un alt sufletel cald cu care sa-ti imparti zilele. :D
GeorgeC's muze...as he requested :D
1.4 LX + scaune incalzite, jante 16, scaune inaltime si lombar, parasolar, proiectoare, volan in piele + maciulie cromata, presuri originale... Pewter beige + rainbow blush ; comandata in 25.08.2007 primita pe 18.11.2007

Miki
Moderator General
Posts: 393
Joined: 12 Jan 2009, 13:32
Auto:
Location: BUCURESTI

Re: Coltul animalutelor

Post by Miki »

hlpartners multumesc pentru intelegere... momentan nu simt decat o durere in suflet si imi revin in minte imagini cu sufletelul meu, imagini care ma termina... Aproape toata lumea mi-a dat acest sfat, dr lui Axie mi-a spus sa nu privez alt animalut de iubirea mea, dar acum simt o durere prea mare in suflet....
JUST MIKI FARA MASINA FARA ... PRIETENII STIU DE CE!!!!!
Image
________________________________________

User avatar
misuspita
cantaretzu'
Posts: 1039
Joined: 07 Oct 2007, 12:31
Auto: Proceed
Location: Bucuresti

Re: Coltul animalutelor

Post by misuspita »

Imi pare rau sa aud ce s-a intamplat Miki, dar uite, una rece, una calda. Aseara, familia noastra s-a mai inmultit cu un membru... Ozzy :D Sper sa fie cuminte si sa nu imi roada toti papucii si toate cablurile
ImageImageImage
Ex-Pro Cee'd 1,4 Best
Actual Ford Focus mk4 1.0 125CP

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Coltul animalutelor

Post by scubli »

@misuspita: Este super dragalas :D Sa-ti traiasca.
Poti sa-i cumperi ceva oase de cauciuc speciale pt. ros, doar ca nu sunt garantate ca fiind mai gustoase ca papucii si cablurile din casa :p

Akbhar
Posts: 1356
Joined: 27 May 2007, 18:09
Auto:
Location: Ploiesti/Bucuresti
Contact:

Re: Coltul animalutelor

Post by Akbhar »

Am vazut intr-un petshop o jucarie de ros in forma de pantof. Nu cred ca e o idee prea buna sa fie invatati sa roada asa ceva pentru ca apoi sigur vor considera ca e ok sa se joace si cu incaltamintea.
Kia Cee'd 1.4 LX Best, Kompass Blue ODO: 135.000km+
Assumption is the mother of all fuckups

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Coltul animalutelor

Post by scubli »

@Akbhar: Akita a mea e nebuna dupa ros. Pana acum a distrus cativa papuci, chiar daca avea de toate de ros. Acum, ca nu a mai gasit papuci, aveam un rezervor WC mai vechi pe care l-a spart si acum roade sistemul de actionare ce era in vasul WC. Cand o vad cu sistemul de actionare-n gura nu ma mai pot opri din ras :lol: :lol: :lol:

Akbhar
Posts: 1356
Joined: 27 May 2007, 18:09
Auto:
Location: Ploiesti/Bucuresti
Contact:

Re: Coltul animalutelor

Post by Akbhar »

O cunostinta are un boxer cu o pasiune nebuna dupa pet-uri. Nu-l intereseaza mingiile, funiile, oasele artificiale, papucii, nimic. Daca vrei sa-i faci o bucurie ii dai o sticla de plastic. E foarte amuzant de privit cum munceste la sticla aia si cat de inversunat e. :D :D :D Pets are funny!
Kia Cee'd 1.4 LX Best, Kompass Blue ODO: 135.000km+
Assumption is the mother of all fuckups

Miki
Moderator General
Posts: 393
Joined: 12 Jan 2009, 13:32
Auto:
Location: BUCURESTI

Re: Coltul animalutelor

Post by Miki »

Misuspita foarte frumos Ozzy, sa iti traiasca! La cum il vad cred ca va fi cuminte :) , sa zicem ca o sa roada si el ceva dar e normal!
Akbhar si Axie al meu iubea sticlele de plastic... cateodata le lua si cu suc si vroia sa le desfaca dopul :D , cred ca au boxerii o atractie pentru sticlele de plastic.
JUST MIKI FARA MASINA FARA ... PRIETENII STIU DE CE!!!!!
Image
________________________________________

andi
Posts: 107
Joined: 02 Mar 2009, 11:52
Auto:
Location: Arad
Contact:

Re: Coltul animalutelor

Post by andi »

@misuspita - E foarte dragalas Ozzy!!! :D Sa creasca mare, sanatos, iubit si fericit!!! :wink:

Eu nu am prea avut probleme cu catelusii mei la capitolul ros... Acum ca stam la casa de cativa ani, Berni mai ales, e innebunit dupa crengile care pica din nucul din curte! Cand are chef de joaca, apare tantos cu batul in gura si gata...nu mai ai scapare, trebuie sa te joci cu el! :lol:
GeorgeC's muze...as he requested :D
1.4 LX + scaune incalzite, jante 16, scaune inaltime si lombar, parasolar, proiectoare, volan in piele + maciulie cromata, presuri originale... Pewter beige + rainbow blush ; comandata in 25.08.2007 primita pe 18.11.2007

andi
Posts: 107
Joined: 02 Mar 2009, 11:52
Auto:
Location: Arad
Contact:

Re: Coltul animalutelor

Post by andi »

Something soooo sweet!!!... :smt051
Baby meets dog...dog meets baby. :D :wink:
GeorgeC's muze...as he requested :D
1.4 LX + scaune incalzite, jante 16, scaune inaltime si lombar, parasolar, proiectoare, volan in piele + maciulie cromata, presuri originale... Pewter beige + rainbow blush ; comandata in 25.08.2007 primita pe 18.11.2007

User avatar
radoy
green piranha
Posts: 187
Joined: 23 Nov 2008, 23:24
Auto:
Location: Oradea
Contact:

Re: Coltul animalutelor

Post by radoy »

http://picasaweb.google.com/robert1987.10/Animalute#

astea sunt animalutele mele...pisicu negru din pacate a murit anul asta in ianuarie :( :( :( dar e prea frumos ca sa nu il pun aici..noua ne plac foarte mult pisicile..acum avem "doar" 3, zic doar pentru ca am avut la un moment dat 17 :lol: :lol: :lol: ..eh..am avut ghinion ca au nascut 3 pisicute la interval de 2 zile:)))parca s-au vorbit intre ele...
cainele l-am adus de la cineva cand avea un an...a fost neglijat si nu prea i s-a dat de mancare....de aia e asa slab...inainte am avut tot un ciobanesc german..era o catea adusa prin cineva de la vama...nu stiu daca o sa mai prind vreodata sa vad asa un caine inteligent..:)
VW Golf IV variant 1.9 dizăl din 2004. Tot verde :D BH 62 RBY
poze > http://picasaweb.google.com/robert1987.10/Golf4#

1) Esti pe net
2) Esti pe clubkia.ro
3) Imi citesti semnatura
5) Nu ai observat ca lipseste punctul 4
6) Tocmai ai verificat daca exista sau nu
7) Zambesti, sau chiar razi :D

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Coltul animalutelor

Post by scubli »

Super frumoase :D Sa-ti traiasca.
Cea mai draguta, din punctul meu de vedere, e cea neagra :D

User avatar
misuspita
cantaretzu'
Posts: 1039
Joined: 07 Oct 2007, 12:31
Auto: Proceed
Location: Bucuresti

Re: Coltul animalutelor

Post by misuspita »

Multumesc de urari, sigur va fi iubit, ca e dragalas foc! Si azi dimineata am repurtat si prima victorie... pipi facut unde trebuie :D. In schimb la ros, cred ca o sa fie o problema... iar jucria aia in forma de pantof cred ca e de dat cadou cuiva ca sa-i faci o "bucurie", in nici un caz sa-i cumperi catelului tau asa ceva.

Vreau deasemenea sa va felicit pentru animalele voastre, sunt foarte dragute. Apropo, la un moment dat, acasa, in Brasov aveam si eu vreo 6 pisici... dar nu a rezistat maica-mea si au ramas doar doua :)
Ex-Pro Cee'd 1,4 Best
Actual Ford Focus mk4 1.0 125CP

User avatar
asdfgh
Posts: 488
Joined: 15 Jun 2007, 15:12
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Coltul animalutelor

Post by asdfgh »

Ma bucur ca va place catelul meu si va multumesc la fel pt urari!

O sugestie daca nu ati vazut inca filmul - Marley and me - e foarte dragutz. Cei care au/avut catel o sa regaseasca multe momente "familiare/familiale" :)
Kia Cee'd 1.4 Best, Pearl Black (2 oct 2007) 206.000KM -> vandut
Kia Sportage 2.0CRDI Style 136cp 4x2 (7 oct 2016) 75.000KM +
Kia Ceed 1.4TGDI 7DCT GTLine(7 feb 2020) 4000KM +

andi
Posts: 107
Joined: 02 Mar 2009, 11:52
Auto:
Location: Arad
Contact:

Re: Coltul animalutelor

Post by andi »

Inca nu, nu am vazut filmul Marley and me, decat trailerul si mi s-a parut si mie foarte dragut. :D In schimb am vazut animatia Bolt, care de asemenea mi se pare reusit, in special catelusul, fiind realizat intr-un stil foarte realist, mai ales in gesturi. :wink:
GeorgeC's muze...as he requested :D
1.4 LX + scaune incalzite, jante 16, scaune inaltime si lombar, parasolar, proiectoare, volan in piele + maciulie cromata, presuri originale... Pewter beige + rainbow blush ; comandata in 25.08.2007 primita pe 18.11.2007

Post Reply

Return to “Cafenea”