Intalnire nationala de vara 2009

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply

Unde mergem???

La mare
31
49%
La munte
22
35%
La Zilina
10
16%
 
Total votes: 63

claK
Posts: 164
Joined: 07 Jan 2009, 16:38
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by claK »

Eu propun vara la mare si in toamna in nordul Moldovei, astfel incat impacam si capra si varza!
Iar la mare, am mai avut eu o sugestie la un moment dat dar n-a prins, mai incerc odata: la bulgari.
Oricum ma supun majoritatii doar sa ne vedem in gasca mare.
B-84-HXE

Babanu
fiul lui Bachus
Posts: 81
Joined: 23 Mar 2008, 23:16
Auto:
Location: GIURGIU

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by Babanu »

Salut,
Eu vreau la mare , dar mi-ar placea undeva unde e liniste. Ce spuneti de Gura Portitei (chiar daca nu putem merge cu masinile) sau la Corbu cu cortul (si masina)?
IN VINO VERITAS
Consumul excesiv de alcool dauneaza grav sanatatii !

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by RLK »

Se pare ca mai degraba inclina lumea spre mare. Mare sa fie! :lol: :lol: :lol:
Acu hai sa votam data....Eu propun sfarsitul lui iunie, ca sa avem timp sa ne si organizam un pic, plus ca preturile nu sunt chiar asa explodate, vremea e tocmai buna...alea alea!
:D
Iar propunerea lui Clak e chiar interesanta! Ceva doritori? :)
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

andrei
Posts: 9
Joined: 13 Jan 2008, 02:16
Auto:
Location: iasi, romania
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by andrei »

Salutare,
ce ati spune de o Intalnire de vara clubkia & mitsu.ro? :D
minivan driver
www.mitsu.ro

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by RLK »

OHHH! Poiana Zanelor! Eu vreau la Poiana Zanilor.. la zane sa se duca baietii! :lol: :lol: :lol:
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

User avatar
Vincze Szilard
Posts: 1641
Joined: 23 Sep 2008, 13:43
Auto:
Location: Cluj
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by Vincze Szilard »

ma baieti si fete :)
eu zic ca la vara sa mergem la fabrica si atunci is cateva sute de km pt fiecare dintre noi si o sa aiba vreme sa-i deie a V-a :) si in toamna mai vedem noi

:)
Kia CEED SW 1.4 BEST
ODO: 110 000 + ceva

andrei
Posts: 9
Joined: 13 Jan 2008, 02:16
Auto:
Location: iasi, romania
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by andrei »

RLK wrote:OHHH! Poiana Zanelor! Eu vreau la Poiana Zanilor.. la zane sa se duca baietii! :lol: :lol: :lol:
Pai Zanii ii puteti aduce voi, nu? :P
minivan driver
www.mitsu.ro

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by RLK »

@Vincze: Nu cred ca plecarea la Zilina se poate considera intalnire nationala, pentru ca nu vad atata lume mergand pana acolo. La Zilina nu o sa vrea oricine sa mearga. In schimb o fuga la mare se poate organiza.
E doar parerea mea! :D
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

danny86

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by danny86 »

in primul rand.......ii multumesc iubitei mele RLK :lol: :lol: :lol: .....ca aflu si eu de pe forum ca vrem sa organizam o plecare la mare.....in al 2 rand ii multumesc din nou ca ea a fost cu ideea si ca mie nu mi-a spus :lol: :lol: :lol: ......in al 3 rand FRATILOR DACA E BAL ....BAL SA FIE :lol: :lol: :lol: :lol: HAIDETI LA MARE..........in al 4 rand sper sa ma anunte si pe mine RLK in particular ca merem la mare(hmmmm poate si-o fi gasit pe altul :lol: :lol: :lol: si ideea era ca eu sa aflu de pe forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:) ............


Asa ca.....MARE MARE MARE MARE MARE.....apa.....gagici :lol: :lol: :lol: .....scoici......soare.....DISTRACTIE......si multe masini KIA [-o< [-o< [-o< [-o<

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by eugenflorinmanea »

Dca vreti liniste, conditii, respect, ieftin....la bulgari frate. Eu de cand am fost acolo am zis ca nu ma mai prinde litoralul romanesc prea curand....pana la nisipuri sunt 290 km (3 h juma)
SAAB 9-5

gguramulta
Wanted
Posts: 342
Joined: 25 Feb 2009, 22:10
Auto:
Location: Onesti-Bucuresti

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by gguramulta »

eventual, sa se faca un Poll, care sa contina : Mare , Moldova si Poiana Zanelor ...
Kia Cee'd 1,4 LX BEST black pearl B-04-YAW
viewtopic.php?f=5&t=4150 ---> jurnal de bord
http://picasaweb.google.com/georgeguramulta
ODO 17000KM/h
Image

danny86

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by danny86 »

NU BULGARI......parere mea...acum daca se vrea la Bulgari nu mai conteaza ...important este sa fim totii.....spuneam NU BULGARI deoarece am fost anul trecut....si conditiile erau bune insa proasta mancarea si servirea si destul de plictisitor litoralul lor iar ca bani la fel ca la noi chiar mai scump(ma refer la Albena si Varna) bine acum cine se duce acolo cu all inclusiv nu cred ca se mai pune in discutie cele spuse mai sus.....daca se vrea totusi Bulgaria propun statiunea SUNNY BEACH....este de vis acolo da se merita......au parc de vacanta superrrrrr tare si totul inclusiv arhitectura statiunii este in stil oriental......acolo da se merita de mers....insa in Albena sau in Varna nu cred deoarece este ca la noi in marile statiuni de pe litoralul romanesc........
Anul trecut am avut ocazia sa mergem de la Vama Veche pana la granita cu Turcia si va pot spune ca am trecut prin toate statiuniile Bulgariei deoarece soseaua este paralela cu tarmul lor iar SUNNY BEACH este de vis cu mult peste celelalte statiuni......



am atasat si un link care sper sa fie concludent

http://video.google.com/videoplay?docid ... .....SUNNY BEACH :) :) :)


http://video.google.com/videosearch?hl= ... 8&ct=title#



P.S Un lucru care l-am omis......probleme cu politia care opresc toate masinile de romania....si daca nu le dai 20 de leva te tine toata ziua.....grija mare la raketi...raketii sunt persoane care se dau drept politisti insa sunt hoti...am prieteni care au plecat in Bulgaria si au fost opriti le-au furat tot si le-au dat foc la masina....si mare grija ca se fura ca in codru(cred ca de la noi au invatat :lol: :lol: :lol: )

http://www.ziua.net/display.php?data=20 ... &id=128585
Last edited by danny86 on 20 May 2009, 23:26, edited 2 times in total.

Augustin252
Anubis
Posts: 64
Joined: 12 Jan 2009, 21:07
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by Augustin252 »

Ma bag si eu la o mare, o Moldova si niste bulgari (sau bulgaroiace :wink: )......dar nu am mai citit topicul pt Transfagarasan: a picat sau va fi o excursie de w-end??
Cee'd 1,4 SW BEST Piston Grey - ODO 80.000 km
63/226

Image

kia_ceed_falcon
Posts: 8
Joined: 20 May 2009, 23:54
Auto:

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by kia_ceed_falcon »

Salutare,eu sunt intruniri,am fost in club mercedes 2 ani,bmw 2 ani,acum sunt fac ceed,kia ceed;),sunt inebunit dupa ceed-ul tunat de falcon si am vazut ca este de vanzare,masina este dementiala,merg si eu la mare,abia astept?,dar din pacate eu sunt singur si voi veni cu prietenul meu cel mai bun in buna speranta sa ne intoarcem cu partenere de drum :D :D ,deci o data fixa?

shovy
Patron F.C. Opinca
Posts: 48
Joined: 07 Apr 2009, 00:04
Auto:
Location: Oradea

Re: Intalnire nationala de vara 2009

Post by shovy »

sunt deacord cu szilard... nu multzi au vazut fabrica de la zilina... pe drum putem sa ne oprim in b\Budapesta, Bratislava...etc....la mare am fost si nu imi e dor de 800 de km pentru servicii proaste, si persoane colorate care sa-mi zica "hai mancatzi-ash " :|
cee'd 1.4 GSL Best piston grey. 30000km - oct.2007

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”