Joco's Cee'd

Totul despre al vostru Kia cee'd şi poze bineînţeles!
Post Reply
User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Joco's Cee'd

Post by Ogy »

Ok! Ma cam speriasem....
Uite un material zic eu bun in loc de ce ai pus tu:
http://www.pc-coolers.ro/produs.php?id=455
Am doua carcase de computer captusite cu treaba asta si mi-am "antifonat usa de la baie" :) se auzea mereu bum cand tranteai usa. O sa cumpar si pentru masina.

Alexboss87
Posts: 122
Joined: 27 Mar 2008, 14:30
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Joco's Cee'd

Post by Alexboss87 »

Pai daca are deja tampoane de cauciuc matale de ce ai mai adaugat benzile acelea? :shock: Au fost gandite ``la laser`` sau arata mai bine ``bandajata`` masina? :mrgreen:

Akbhar
Posts: 1356
Joined: 27 May 2007, 18:09
Auto:
Location: Ploiesti/Bucuresti
Contact:

Re: Joco's Cee'd

Post by Akbhar »

Tampoanele alea nu sunt suficient de lungi si nu preseaza prea bine, de aceea haionul are joc si scartaie. Nici nu se pot desfileta prea mult, asa ca e nevoie de ceva umplutura, exact ce a facut Joco.
Kia Cee'd 1.4 LX Best, Kompass Blue ODO: 135.000km+
Assumption is the mother of all fuckups

Joco
Posts: 709
Joined: 14 Feb 2008, 00:06
Auto:

Re: Joco's Cee'd

Post by Joco »

Alexboss87 wrote:Pai daca are deja tampoane de cauciuc matale de ce ai mai adaugat benzile acelea? :shock: Au fost gandite ``la laser`` sau arata mai bine ``bandajata`` masina? :mrgreen:
Matale crezi ca eu as fi lipit alea, daca aveam de unde sa mai desfiletez din tampoane? :mrgreen:

Joco
1,6GLS/AT+opționale MARS RED CV 04 PCL
comanda pe 16 ianuarie, mașina sosită în țară pe 5 martie, certificat provizoriu completat pe 13 martie, mașina livrată pe 20 martie....de ce?
Jurnal de bord: viewtopic.php?f=5&t=1598&p=97624#p97624

Alexboss87
Posts: 122
Joined: 27 Mar 2008, 14:30
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Joco's Cee'd

Post by Alexboss87 »

Pai da bre` :mrgreen: dar nu trebuia sa ``asa face toate`` adica si la mine si la altu` sa faca la fel?..La mine cel putin nu scartaie,nu se misca...doar ca se inchide mai greu :( (la revizie poate ii vor regla ceva nu cunosc)

raresvintea
Posts: 2
Joined: 20 Sep 2010, 13:49
Auto:

Re: Joco's Cee'd

Post by raresvintea »

Nu va suparati ca va fac offtopic dar am inteles ca aveti experienta cu cutiile automate.... cutia de pe kia ceed are convertor de cuplu sau pe ce principiu functioneaza? va multumesc mult de pe acuma

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Joco's Cee'd

Post by eugenflorinmanea »

Joco nu mai activeaza de mult pe acest club (dp parerea mea una din cele mai 'grele'pierderi pentru ca omu' chiar stia!). Dar daca vrei da-mi PM ce vrei sa stii exact si il intreb eu pe mess.
SAAB 9-5

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”