revizie la > 15000km

Inclusiv campaniile de rechemări
aeon
Posts: 908
Joined: 06 Jul 2008, 21:52
Auto:
Location: Galati
Contact:

Re: revizie la > 15000km

Post by aeon »

BUNU wrote:La inceputul lui noiembrie trebuie sa fac prima revizie (Ceed 1,6 benzina).
In urma sugestiei facuta de @sender78 am fost la service Hyundai Galati sa vad preturile.Cu toate materialale de la ei (mai putin filtrul de aer si polen) plus manopera as avea de platit pana in 250 lei.Voi ce credeti,poate fi real pretul sau e o momeala?
in general ce ti se spune aia e...mici diferente daca e ceva...e real
Hit The Road ODO 56k+, 1.4 best Abyss Blue, 6.03.2008
Image
ImageImageImageImage

User avatar
BUNU
Posts: 596
Joined: 12 Nov 2009, 22:19
Auto: Ceed 1,6 GSL
Location: Galati

Re: revizie la > 15000km

Post by BUNU »

BUNU wrote:La inceputul lui noiembrie trebuie sa fac prima revizie (Ceed 1,6 benzina).
In urma sugestiei facuta de @sender78 am fost la service Hyundai Galati sa vad preturile.Cu toate materialale de la ei (mai putin filtrul de aer si polen) plus manopera as avea de platit pana in 250 lei.Voi ce credeti,poate fi real pretul sau e o momeala?
Tot in contextul afirmatiei de mai sus m-am interesat si la ENA Galati (service autorizat KIA) de preturi pentru revizia de un an,in jur de 400 lei. Cum vi se par tarifele,ca eu nu am ochelari la mine si nu pot sa fac comparatie? :shock:
ImageImageImageImageImageImageImage
http://picasaweb.google.com/BUNULE
Ești prost și vrei să te remarci? Aprinde proiectoarele! Ești cel mai prost? Aprinde și stopul de ceață!

Post Reply

Return to “Garanţie, revizii”