Andreea's Silver

Totul despre al vostru Kia cee'd şi poze bineînţeles!
christian82
Posts: 62
Joined: 24 Feb 2008, 12:58
Auto:
Location: Bucuresti

Post by christian82 »

Asteptam impresii noi si poze! Sunt destule pe forumul asta, insa eu unul parca nu ma mai satur privind-o!
1.4 GSL LX MT BEST piston grey
comanda: 22.02
serie: 06.03
livrare: 28.03
http://picasaweb.google.com/cristianvoi ... istianSKIA

ady85btz
Rock'n'Rolla
Posts: 1178
Joined: 05 Feb 2008, 16:03
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ady85btz »

S-o stapanesti sanatoasa si pune si niste poze :D
Kia Cee'd 1.4 GSL the BEST :smt077 Machine Silver :smt077
"The Power to Surprise"
Jurnal de bord
Album foto
Image

ady85btz
Rock'n'Rolla
Posts: 1178
Joined: 05 Feb 2008, 16:03
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ady85btz »

s-o stapanesti sanatoasa si sa pui si niste poze :)
Kia Cee'd 1.4 GSL the BEST :smt077 Machine Silver :smt077
"The Power to Surprise"
Jurnal de bord
Album foto
Image

ady85btz
Rock'n'Rolla
Posts: 1178
Joined: 05 Feb 2008, 16:03
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ady85btz »

s-o stapanesti sanatoasa si sa pui si niste poze :)
Kia Cee'd 1.4 GSL the BEST :smt077 Machine Silver :smt077
"The Power to Surprise"
Jurnal de bord
Album foto
Image

ozu
Posts: 211
Joined: 05 Dec 2007, 11:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ozu »

cu 500km am plecat si eu la bord pe autostrada...soareului, mers aleatoriu cu 100-120 iar la intoarcere am ajuns si pe la 150, o fi bine o fi rau, ramane de vazut
CEE'D 1.4 BEST MSilver
50-BAU


Image

andreea
Posts: 284
Joined: 07 Feb 2008, 13:02
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by andreea »

Am sa vin si cu poze, am facut cateva, insa ghinion, am uitat cablu la rucar acum cand am fost ... poate fac rost de un cardreader sa le descarc.
Sunt foarte incantata de masinuta mea si de tot ce poate, acum fiind incepatoare (am permisul din noiembrie si am mers de cateva ori cu masina lui tata... dacie si aia doar 5-600 km) sunt cam timida in trafic, si ma oftic de mor cand nu am posibilitatea sa salut si eu cidutzurile care ma saluta in trafic.... da ma fac eu mare:D.
Am o problema de acomodare cu gabaritul masinii, ieri era sa dau cu oglinda intr-un Opel, dar vad ca incep sa ma obisniesc si cu asta.... si femeie si incepatoare si masina noua..... cam multe deodata :oops:

Dennis
Ghost
Posts: 690
Joined: 30 May 2007, 11:51
Auto:
Location: Bucuresti

Post by Dennis »

Andreea, nu ne saluta in trafic; ca incepatoare fiind poate ne lovesti! :twisted:
LX Best 1.4 + GPL, machine silver, IF-07-SBI

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by bogdan241 »

andreea o sa vezi cu timpul ca te vei obisnui cu masina. doar sa nu fii anti-talent la condus...

eu sunt sigur ca te vei descurca. si daca reusesti sa te descurci in jegu asta de bucuresti cu siguranta in alta parte ti se va parea floare la ureche.

succes
Cee'd 1.6 GSL Black Pearl, Classic + Interior piele, Geamuri fumurii + actionare electrica fata/spate, Pachet Sport, ESP, Climatronic, Cheie pliabila, Scaune incalzite, Oglinzi electrice.

www.tuninginfo.ro - Prietenul masinii tale!

andreea
Posts: 284
Joined: 07 Feb 2008, 13:02
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by andreea »

Multumesc penru incurajare, inainte aveam senzatia ca ma descurc mai bine in bucuresti caci deh, aici am facut scoala, in trafic si aglomeratie, dar spre surprinderea mea, m-am descurcat foarte bine in afara. Imi era groaza sa merg pe serpentine sau in sate cu carute si biciclisti beti.... acu nu mai am problema asta.

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by bogdan241 »

in buc f multi soferi care nu au baut conduc ca aia beti sau ca aia cu carutele... :D
Cee'd 1.6 GSL Black Pearl, Classic + Interior piele, Geamuri fumurii + actionare electrica fata/spate, Pachet Sport, ESP, Climatronic, Cheie pliabila, Scaune incalzite, Oglinzi electrice.

www.tuninginfo.ro - Prietenul masinii tale!

petry_1776
Zuza
Posts: 995
Joined: 24 Oct 2007, 21:53
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by petry_1776 »

As putea sa afirm ca unii sunt chiar mai rau... Dar asta este, ne adaptam. Andreea, nu te bagi la o mare cu noi? :)
Eu am condus Solenza inainte si imi faceam probleme ca asta e mai mare. Din prima zi am nimerit intr-o aglomeratie... de mi-am pliat oglinzile (urecheata) ca sa pot trece. Si am iesit teafara si nevatamata! Asa ca... ai sa te inveti, cel mai usor e sa conduci afara. Succese :D

andreea
Posts: 284
Joined: 07 Feb 2008, 13:02
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by andreea »

M-as baga, dar nu pot pe 16 :( , sper totusi sa ajung la "marea intalnire", imediat ce aflu sigur daca pot veni ma inscriu :D.

Johnny27

Post by Johnny27 »

Cam multe nu poti Andreea :P ...Intalnire in Bucuresti nu, la mare nu, la munte nu...Nu este frumos :P :lol:

ozu
Posts: 211
Joined: 05 Dec 2007, 11:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ozu »

fiecare drum...o noua provocare :twisted:
CEE'D 1.4 BEST MSilver
50-BAU


Image

andreea
Posts: 284
Joined: 07 Feb 2008, 13:02
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by andreea »

Eu vreau sa vin la toate intalnirile, dar din pacate, duminica nu am fost in bucuresti, si pe 16 la fel. La munte in principiu vin, sper sa am cu cine, ca singura parca nu as veni...

Azi am intalnit 2 cee'd-uri in drumul spre casa, am si salutat (fara accident :D). Unul era spre Victoriei, cu numere provizorii de CT, si unul la iesirea din benzinaria Tunari... hai ca incep sa ma pricep :D

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”