FINALLY!!!

Totul despre al vostru Kia cee'd şi poze bineînţeles!
surfer
Moderator
Posts: 1364
Joined: 27 Oct 2008, 03:43
Auto: Ceed/Sportage
Location: Bucuresti

Re: FINALLY!!!

Post by surfer »

strategia lor a dat roade,intr-adevar.si sa fim seriosi, city merita pe deplin banii.tot ce as mai fi vrut pe masinuta ar fi fost pilot automat.in rest.....e bestiala.nu as fi luat best oricum,si ce as fi pus pe ea ar fi fost mult mai scumpa,tocmai de aceea consider ca e afacere cu city asta :P

sa le stapaniti sanatosi!!!!!!
Kiutza - Cee'd City, 2008, 1.6 GSL, Kompass Blue - 200000KM+
Grasuna - Sportage GT Line (+), 2016, 2.0 DSL AWD AT HP, Canyon Silver - 125000KM+

Troyager
Posts: 29
Joined: 13 Nov 2008, 10:05
Auto:
Location: Ploiesti
Contact:

Re: FINALLY!!!

Post by Troyager »

Eu ma orientasem spre Style la inceput... insa dealerul, prieten de-al meu, mi-a recomandat sa economisesc aproape 2000 de euro si sa iau City :wink: Si sincer a avut dreptate...nu pricep de ce e Stylul asa de scump fata de City...dar in fine..treaba lor :mrgreen:
Poze spre rusinea mea n-am facut inca...n-am avut timp :) (din cauza ca am stat numai in masina)...promit sa fac in curand...unele mai artistice, ca am vazut ca se poarta.
In prima zi am mers 350 de km, iar azi o sa fac un drum pana la ai mei acasa la Valcea. Traseu Ploiesti-Bucuresti-Pitesti-Rm Valcea (drumul mai scurt ar fi fost prin Targoviste, dar mi-e prea mila de masina ca so o bag pe nenorocirea aia de drum). Abea astept sa plec =D>
Multumesc tuturor pt urarile de bine, si va urez asemeni numai bine si galeti intregi de km fara hibe la masina!!!!
Weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! :lol:
natural choice, no preservatives!
Kia Cee'd Hatcback 1.6 GLS MT City Mars Red
http://picasaweb.google.com/sporis.miha ... 0273419186

campbelfree
Posts: 77
Joined: 22 Jul 2008, 12:28
Auto:
Location: Bucuresti

Re: FINALLY!!!

Post by campbelfree »

surfer wrote:strategia lor a dat roade,intr-adevar.si sa fim seriosi, city merita pe deplin banii.tot ce as mai fi vrut pe masinuta ar fi fost pilot automat.in rest.....e bestiala.nu as fi luat best oricum,si ce as fi pus pe ea ar fi fost mult mai scumpa,tocmai de aceea consider ca e afacere cu city asta :P

sa le stapaniti sanatosi!!!!!!
ceed city merita pe deplin banii dar vad ca topic cu comenzi in octombrie inca nu a aparut oare de ce...............?
Cee'd_sw 1.6 GSL MT CITY MACHINE SILVER
COMANDA 19.09.2008
LIVRATA 20.11.2008
ODO 107500

bogdan-alin
F.B.I
Posts: 778
Joined: 12 Nov 2008, 22:08
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: FINALLY!!!

Post by bogdan-alin »

am eu comanda de pe 10 noiembrie:D......si nu mai am rabdare.....abia astept sa intru in posesia ei....am luat un proceed negru 109cp...si pe joi-vineri am inteles ca pot sa o ridic....see ya in traficu infernal din buc!

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”