Hyundaiclub.ro

De toate pentru toţi
Catrina
Posts: 14
Joined: 18 May 2007, 21:33
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Hyundaiclub.ro

Post by Catrina »

Acum vreun an eram mare fan Hyundai Accent. Vroiam musai asa ceva. Din pacate (sau fericire?) au intirziat mai bine de juma de an cu livrarea (fara sa justifice in vreun fel sau altul). Asa ca m-am reorientat spre Cerato - bine, de fapt, ma gindisem la Rio, dar la familia mea numeroasa, era cam micuta!

Ce vroiam, de fapt, sa spun. Daca veti intra pe acest forum veti gasi o multime de intrebari (si raspunsuri!) la Hyundai Accent. Cam ce se intimpla acum, aici, cu Ceed's. Daca ar fi sa o iau de la capat cu o masina noua m-as orienta spre o masina care sa fi trecut de bolile copilariei, sa nu mai am dureri de cap sau sa ma felicit (mama, ce bine ca nu am luat varianta aia, uite ce probleme avea ...)

Intrati pe hyundaiclub.ro, mai ales ca sint masini verisoare, si aflati mai multe!

Sfinxul
Posts: 617
Joined: 15 May 2007, 10:00
Auto:
Location: Galati
Contact:

Post by Sfinxul »

Catrina, ai dreptate. "Filmul" Hyundai Accent ruleaza acum si aici dar sub numele KIA Ceed. Sper totusi ca problemele majore de la Accent sa nu apara si la Ceed.
Mitsubishi Lancer 1,6 din 22.09.2007
Imagehttp://www.mitsu.ro
Image Image
Kia Cee'd 1,6 DSL MT Base din 25.10.2007 http://www.clubkia.ro
Dacia LOGAN 1,4 din 28.06.2006
Dacia Berlina 1410 din 1994

sonty
incercator
Posts: 734
Joined: 02 Jun 2007, 14:25
Auto:
Location: craiova

Post by sonty »

Sfinxul wrote:Sper totusi ca problemele majore de la Accent sa nu apara si la Ceed.
si nici altele diferite ar fi bine sa nu apara.
oltCEE'D 1.4 BEST, machine silver. cu roti si volan.
comanda 26.06. serie 4.09. achitat 7.09. livrare 20.09. toate in 2007.
DJ 50NTY
oltcit special, 0.652. de-o varsta cu mine.

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

Forumul cluburi partenere este destinat promov?rii reciproce! Face hyundaiclub.ro a?a ceva referitor la ClubKIA.ro? ?n caz contrar, acest subiect va fi ?ters, a?tept un r?spuns!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

Sfinxul
Posts: 617
Joined: 15 May 2007, 10:00
Auto:
Location: Galati
Contact:

Post by Sfinxul »

tipitip, nici eu nici Catrina nu am blamat in vre-un fel forumul hyundaiclub.ro sau pe membrii acestui club. Discutia era orientata doar catre modelul Accent care s-a dovedit a fi foarte slab, fapt arhicunoscut si intens desbatut pe mai toate forumurile inclusiv pe hyundaiclub.ro . Dealtfel, am tot respectul pentru posesorii de autoturisme Hyundai si pentru membrii acelui club.
Mitsubishi Lancer 1,6 din 22.09.2007
Imagehttp://www.mitsu.ro
Image Image
Kia Cee'd 1,6 DSL MT Base din 25.10.2007 http://www.clubkia.ro
Dacia LOGAN 1,4 din 28.06.2006
Dacia Berlina 1410 din 1994

Catrina
Posts: 14
Joined: 18 May 2007, 21:33
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Post by Catrina »

tipitip wrote:Forumul cluburi partenere este destinat promov?rii reciproce! Face hyundaiclub.ro a?a ceva referitor la ClubKIA.ro? ?n caz contrar, acest subiect va fi ?ters, a?tept un r?spuns!
Hyundaiclub nu are un topic special pentru promovarea de alte fancluburi. In schimb, eu am aflat de pe hyundaiclub ca a aparut clubkia. In acelasi timp, discut cu multi dintre membrii lui despre clubkia. Daca ai intra un pic pe hyundaiclub ai vedea ca exista un topic in care se discuta despre ceed :P.

Si ceea ce spunea si sfinxul, pe hyundaiclub puteti gasi multe raspunsuri la intrebarile pe care vi le puneti si aici cu cced-ul :).

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Post by tipitip »

Acest forum, "Cluburi partenere", repet, are ca unic scop promovarea reciproc???????! At?t timp c?t nu exist? o ?n?elegere ?n acest sens cu hyundaiclub.ro...subiectul nu are ce c?uta aici.
Nu are nici o leg?tur? cu utilitatea sau membrii hyundaiclub.ro, vom face ?n continuare referire la el, dar nu este club partener!
Dac? vreunul din voi, care este deja membru hyundaiclub.ro poate ?ncheia o astfel de ?n?elegere de promovare reciproc? s? o fac?! P?n? atunci, subiectul se mut? la cafenea!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

Post Reply

Return to “Cafenea”