EURO 2008

De toate pentru toţi
ida01ro
Carcotas Sef
Posts: 1720
Joined: 11 Jun 2007, 19:05
Auto:
Location: bacau
Contact:

Post by ida01ro »

yeeeeeessssss! 2-0 olandaaaaaa :D
cassa white & rainbow blue ceed 1,4 ltd edition + ceva optionale. BC 02YDA; ODO> 23 K
Dorele, ne mai tii mult ma?

ionut75
Posts: 377
Joined: 08 Jun 2007, 14:21
Auto: Ceed
Location: PITESTI

Post by ionut75 »

ida01ro wrote:yeeeeeessssss! 2-0 olandaaaaaa :D
Vrei sa spui yeeeees 4-1 Olandaaaaaa :lol:
KIA CEE'D SW 1.6 GDI
Daca tot faci un lucru, atunci fa-l bine!

manucu01
Posts: 722
Joined: 02 Aug 2007, 20:33
Auto:
Location: Iasi

Post by manucu01 »

e de bine. pacat ca nu vor fi nici radoi nici goian in meciul urmator :(
Cee'd 1,4 LX BEST black pearl IS-&9-MFM - 250000km
Opel Mokka 4x4, 1.4l 140CP
jurnal de bord: viewtopic.php?t=1126

User avatar
mr_wizard
vrajitorul
Posts: 682
Joined: 30 Jun 2007, 13:51
Auto: pro_cee'd 1.6 T-Jet
Location: PITESTI
Contact:

Post by mr_wizard »

Sa speram ca Franta si Italia vor face egal, ca doar o minune (sau o ploaie torentiala :P ) ar fi sa batem pe Olanda.
HAI ROMANIA!
pro_cee`d 3D - 1.6 GSL MT LX Base Cassa White+ diverse optionale - achizitionata 07.10.2015 AG-24-NFS
POZE
JB

ODO 130k +

aktymel
susuletz'
Posts: 553
Joined: 02 Feb 2008, 11:09
Auto:
Location: Pitesti
Contact:

Post by aktymel »

au jucat olandezii astia .... de zici ca nu e adevarat ..... am emotii mari .... la meciul urmator ... nu degeaba le zice "Portocala Mecanica"....
iar ai nostrii ... Niste tarani .... Nu ai cu cine .... Niste Tarani ......
Oricum tarani .. da sunt ai nostrii !!! Asa ca Hai ROMANIA !!!!
Kia Cee`d 1.4 16 V , 109 Hp, piston gray Best + optionale after market--> ODO 32.000+

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

User avatar
mr_wizard
vrajitorul
Posts: 682
Joined: 30 Jun 2007, 13:51
Auto: pro_cee'd 1.6 T-Jet
Location: PITESTI
Contact:

Post by mr_wizard »

Am inteles ca Olanda va juca cu echipa a doua in meciul de marti cu noi, poate avem o sansa :lol: sa ne calificam impreuna. Ar fi tare sa ne calificam, iar campioana si vice-campioana sa plece acasa 8)
HAI ROMANIA
pro_cee`d 3D - 1.6 GSL MT LX Base Cassa White+ diverse optionale - achizitionata 07.10.2015 AG-24-NFS
POZE
JB

ODO 130k +

User avatar
misuspita
cantaretzu'
Posts: 1039
Joined: 07 Oct 2007, 12:31
Auto: Proceed
Location: Bucuresti

Post by misuspita »

Pai cred ca si lor (olandezilor) le-ar conveni sa ramana acasa echipele mai puternice, si in cazul ala sa fie mai "obositi" la meciul cu Romania, iar noi, cu bafta, sa iesim din grupe, indiferent de rezultatul dintre Italia-Franta
Ex-Pro Cee'd 1,4 Best
Actual Ford Focus mk4 1.0 125CP

cmg_george

Post by cmg_george »

a... nu vreau sa fiu rau.. dar voi ati vazut cum joaca olanda? doar daca joaca jumate de echipa ii batem, sau dorm aia pe terem... asa ca, calificarea noastra este mila olandei... daca va fi. Eu sunt curios cum o sa arate meciul italia-franta...

A un mass zilele astea: Olanda inaintea jocului cu Romania, toti plictisiti,Van der Sar: - Bai mergeti voi in club, ca joc eu singur cu romania. Ajung astia in club, pe la minutul 5 deschid TV-ul sa vada cum sta treaba: 1-0 Olanda, gol Van der Sar. Inchid, se pun pe baut, etc. Minutul 90 deschid tv-ul 1-1 gol Mutu minutu 89, fug repede la vestiare, Van der Sar cu mainile in cap, colegii il intreaba ce s-a intampla, Van der Sar: bai imi cer scuze m-au eliminat in minutul 6.

Scuze dar nu m-am putut abtine :)

sonty
incercator
Posts: 734
Joined: 02 Jun 2007, 14:25
Auto:
Location: craiova

Post by sonty »

eu sunt uimit de cat de bine s-au descurcat romanii in aparare. singurul care n-a ajutat prea mult defensiv a fost niculae care pe deasupra cand primea mingea parca se dilata timpul. problema e ca nici nu prea mai era cineva sa-l inlocuiasca, marica avand si el capul spart. avem nevoie de un atacant mare si puternic, gen van nistelrooy sau luca toni.
ce mi s-a parut cel mai aiurea a fost faptul ca mutu la 29 de ani s-a sufocat mai repede decat un del piero la 34 de ani sau un contra de 32. si nici n-avea cine sa-i ia locul.
cum eu nu le dadea sanse la nici un punct... m-au facut sa ma insel din nou... si nu ma deranjeaza. chiar daca se termina marti, macar a fost misto.
oltCEE'D 1.4 BEST, machine silver. cu roti si volan.
comanda 26.06. serie 4.09. achitat 7.09. livrare 20.09. toate in 2007.
DJ 50NTY
oltcit special, 0.652. de-o varsta cu mine.

shtirlitz
pictoru
Posts: 572
Joined: 02 Jun 2007, 09:00
Auto: kia cee'd 1,4
Location: iasi
Contact:

Post by shtirlitz »

cred ca se poate inchide deja acest topic. Noi ne vedem de masinile noastre in continuare. :(
Image

aktymel
susuletz'
Posts: 553
Joined: 02 Feb 2008, 11:09
Auto:
Location: Pitesti
Contact:

Post by aktymel »

HAAI ROOMANIA !!!!!! :( :( :( :(





Acasa :( :( :(
Kia Cee`d 1.4 16 V , 109 Hp, piston gray Best + optionale after market--> ODO 32.000+

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

MrDjBthu

Post by MrDjBthu »

praf nea piti cu tactica lui de 2 lei.
noi suntem condusi cu 1-0 si el schimba p(r)ost pe p(r)ost , adica un niculae cu altu...
sa nu mai zic de banel si dica, sincer se putea mult mai bine decat cei 2...

olandezii ne-au cam lasat in prima repriza, dar cand au vazut cum jucam cred ca au zis ca nu meritam sa ne calificam si ne-au taxat cand ne-au prins. oricum spania ne rupea....

bogdan-m
fan Stiinta
Posts: 44
Joined: 04 Apr 2008, 22:18
Auto:
Location: Constanta

Post by bogdan-m »

Dupa mine este important ca nu am terminat pe ultimul loc si am fost egalii campioanei si vice-campioanei mondiale. In rest diferenta valorica a fost prea mare, rezervele Olandei Huntelaar si Van Persie fiind valoric mult peste Marius sau Daniel Nicolae. Nu cred ca putea nici un antrenor sa compenseze aceasta diferenta valorica.

Ca o concluzie finala, cred ca nu ne-am facut de ras intr-o grupa infernala.

Hai Romania!!!
Kia Cee'd 1,4 Best Abyss Blue Constanta

manucu01
Posts: 722
Joined: 02 Aug 2007, 20:33
Auto:
Location: Iasi

Post by manucu01 »

oare cand om invata ca in fotbal se castiga pe puncte si pentru asta nu e nevoie doar de o aparare buna ci si de atacanti care sa atace poarta, nu lateralul terenului?
de fapt...nu avem cu cine...
asta e valoarea noastra, cele 2 puncte eu le consider norocoasa, insa vor fi uitate foaaaarte repede. profesionisitii aduc rezultate. noi nu-i avem. sa nu le plangem de mila, ca nici ei nu ne plang noua de mila. se intorc repede la masinile si fitzele de fotbalisti, si le trece...
dar turcii de ce (*(*&) masii au cu cine????
Cee'd 1,4 LX BEST black pearl IS-&9-MFM - 250000km
Opel Mokka 4x4, 1.4l 140CP
jurnal de bord: viewtopic.php?t=1126

pogo
Posts: 122
Joined: 30 Jul 2007, 09:34
Auto:
Location: Timisoara

Post by pogo »

Ai nostrii au jucat de parca erau o echipa din liga lui mitica si jucau contra Stelei. :?
cee'd EX+ 1.6 DSL

Post Reply

Return to “Cafenea”