Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Locked
spdblue
danezul
Posts: 4480
Joined: 26 Sep 2007, 21:08
Auto: Cee'd LX Best 1,4 Benzina
Location: Brasov
Contact:

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by spdblue »

@gaby s. un Pm la unul dintre brasoveni, precizeaza data si ora cand estimezi sa ajungi in Bv.
Noi, in functie de ceea ce cunoastem, ne vom posta la intrarile din Bv. de unde va vom prelua si va vom conduce spre locatia respectiva. Aceasta este o varianta propusa de noi pentru voi. Pentru cei ingrijorati de vreme, chiar daca pe aici mai fulguie, se circula bine, soseaua este curata. Pe ici pe colo un pic de polei.
Drum bun si numai bine.
Kia Ceed 1.4 T-GDi 6MT BEST Blue Flame
ODO: 1200
Jurnal de bord: viewtopic.php?f=165&t=25685
Cee'd LX Best 1,4 Benzina Mars Red Siguranta in trafic prin respect
BV 77 SPD ODO 141.520
Jurnal de bord http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?f=5&t=704 Stiri auto moto

gaby s.
Posts: 26
Joined: 03 Mar 2008, 23:15
Auto:
Location: BACAU

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by gaby s. »

MULTUMESC pentru amabilitate.Felicitari organizatorilor.Cred ca voi pleca din Bacau in jur de 9.30-10.00 A.M. si cred ca ajung in jur de 13.30.pentru orice eventualitate voi lua nr de telefon a lui bamboocha =D>
C'D SW 1,4 BEST OIL B LUE

MosNicolae
Posts: 238
Joined: 24 Jun 2008, 10:54
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by MosNicolae »

Salut ! Mai sunt doar 5 zile pana dam startul. Deoarece comunicarea va deveni mai grea fara net / forum, cred ca ar trebui stabilite niste detalii.

1. Ii rog pe brasoveni sa ne comunice JOI seara care este starea drumurilor si vremea probabila (am mai mare incredere in "presimtirile" voastre decat in "previziunile" meteorologilor.
2. Cine are drum pe la "cartierul general" si are GPS, pana JOI seara, sa ne transmita coordonatele GPS.
3. Daca s-a stabilit traseul coloanei, pana JOI seara, sa se transmita cateva coordonate GPS - punct de plecare, puncte intermediare, loc de sosire.
4. Deoarece nu toti au GPS, stabiliti un numar de persoane care se pot implica in organizare, au "acumulatori mari" si sunt de acord sa-si publice telefonul, astfel incat, cei care au nevoie de informatii sa ii poata contacta. Desigur, termenul limita: JOI seara.

Daca mai sunt si alte informatii de care credeti ca avem nevoie, comunicati-le !

PS - Deoarece cunosc "tendintele" soferilor care merg in coloana, sper ca nu este nevoie sa facem si un cod de conduita. Nu vreau sa fiu prost inteles, vreau sa fiu inteles ! Extrag aici din programul intalnirii : "diverse activitati de responsabilizare a conducatorilor auto participanti la intalnire". Mi-ar placea sa lasam o imagine frumoasa. Multumesc pentru intelegere.
membru al clubului SpiteColorate.ro

mariannistorfinete
Posts: 44
Joined: 02 Jul 2008, 18:51
Auto:
Location: BUZAU

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by mariannistorfinete »

bamboocha mai sant locuri la MARIDOR???
KIA CEE"D SPORT WAGON 1.6 CRDI 115 CP BASE CULOARE PEWTER BEIGE METAL 25.07.2008 IN RODAJ

spdblue
danezul
Posts: 4480
Joined: 26 Sep 2007, 21:08
Auto: Cee'd LX Best 1,4 Benzina
Location: Brasov
Contact:

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by spdblue »

@mariannistorfinete nu cred ca mai sunt locuri. daca am inteles bine, la distanta de 100 de metri mai este un hotel cu camere disponibile. Un PM lui @bamb0ocha si cred ca se rezolva favorabil. Daca nu-l gasesti posteaza aici si incercam sa o rezolvam. Drum bun si numai bine.
Kia Ceed 1.4 T-GDi 6MT BEST Blue Flame
ODO: 1200
Jurnal de bord: viewtopic.php?f=165&t=25685
Cee'd LX Best 1,4 Benzina Mars Red Siguranta in trafic prin respect
BV 77 SPD ODO 141.520
Jurnal de bord http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?f=5&t=704 Stiri auto moto

mariannistorfinete
Posts: 44
Joined: 02 Jul 2008, 18:51
Auto:
Location: BUZAU

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by mariannistorfinete »

da da stiu hotelul celalalt sant putin incurcat cu serviciul ,dar sper sa rezolv si sa rezerv in timp util camere .,,CATEODATA VIATA NU E ASA CUM VREM NOI...,, Felicitari tuturor celor care s-au implicat in organizare!!!!!!
KIA CEE"D SPORT WAGON 1.6 CRDI 115 CP BASE CULOARE PEWTER BEIGE METAL 25.07.2008 IN RODAJ

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by tipitip »

Bun, deci vii? Locuri nu mai sunt la Maridor de-o veşncie, dar ne ajută La Dolce Vita cu cazarea! N-ai timp, ok, sună-mă pe mine sau pe Bamb0ocha şi rezolvăm de rezervare, ce D.zeu?
Numerele sunt în semnături!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

ady4is
Posts: 25
Joined: 05 Aug 2008, 13:08
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by ady4is »

Helloo....
felicitari celor din brasov pentru tot efortul depus...sunteti de apreciat..

am si eu 2 propuneri:
1)la cina festiva am putea face si un bal mascat...ceva de genul cred ca ar fi destul de amuzant....
2)la coloana oficiala am putea pune niste imagini cu marian cozma...sau niste tricouri...sa imbinam aceste doua lucruri...
fara sa afecteze una pe cealalta...


In rest abia astept week-endul....sper sa fie peste 100 de masini...si bamb0cha are o sticla de whisky de la mine...bravo.... =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
KIA C'EED 1,4 BENZINA BEST
B-91-NKB ODO 7800 km

GeorgeC
Posts: 408
Joined: 08 Aug 2007, 11:23
Auto: Kia Ceed 1.4 LX 2007
Location: Timisoara

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by GeorgeC »

Dupa vreo 300 de pruna :oops: oricum nu mai o sa distingem nimic vizual ... Cat tine de Marian, eu zic sincer sa il lasam sa se odihneasca in pace (spun acest lucru cu tot respectul posibil).

Sa avem grija sa nu ne lipseasca cate o "proba" de tuica din fiecare zona ... sa facem un test comparativ [-o<
ODO : 40100 km
1.4 LX + scaune incalzite, jante 16, scaune inaltime si lombar, parasolar, proiectoare, volan in piele + maciulie cromata, presuri originale... Pewter beige + rainbow blush ; comandata in 25.08.2007 primita pe 18.11.2007

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by tipitip »

Eu am baterie, dar totuşi...nimic, nimic! Marianeeeee...Nistoreeeee...fineteeeee...
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

FreeJardel
Posts: 15
Joined: 25 Feb 2008, 17:19
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by FreeJardel »

....si eu subscriu sa punem un A4 in geam cu Marian Cozma in geam...tot mergem in orasul lui...

Macar asa aducem multumire unui roman de al nostu....(daca intelegeti ce vreau sa spun) daca alti nu o fac,
_______________
Kia Cee'd 1.6 CRDi 90CP - culoare ciudata
B 78 AZE 25.000km si merge

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by Ogy »

Mai, lasati-l sa se odihneasca in pace! Nu e de ajuns, cat l-au mediatizat astia la tv? Ganditi-va ca la noi, deabea dupa ce mori, iti recunosc astia (jigodiile) meritele...
Sa fim seriosi, cat era in viata, eu unul nu am auzit de el.
Atat ne mai trebuie sa mai aparem si cu treaba asta, sa zica ca ne folosim de numele lui sau cine stie ce mai ce...
Sa se odihneasca in pace. Sincere regrete!
Hai sa vorbim in continuare de intalnire!

MosNicolae
Posts: 238
Joined: 24 Jun 2008, 10:54
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by MosNicolae »

Ogy wrote:Mai, lasati-l sa se odihneasca in pace! Nu e de ajuns, cat l-au mediatizat astia la tv? Ganditi-va ca la noi, deabea dupa ce mori, iti recunosc astia (jigodiile) meritele...
Sa fim seriosi, cat era in viata, eu unul nu am auzit de el.
Atat ne mai trebuie sa mai aparem si cu treaba asta, sa zica ca ne folosim de numele lui sau cine stie ce mai ce...
Sa se odihneasca in pace. Sincere regrete!
Hai sa vorbim in continuare de intalnire!
Intradevar, suntem marcati de cele intamplate, insa nu cred ca este bine sa amestecam lucrurile.

Sa se odihneasca in pace.
membru al clubului SpiteColorate.ro

unciu
Posts: 186
Joined: 09 Jun 2008, 09:21
Auto:
Location: Arad
Contact:

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by unciu »

de acord cu Ogy si MosNicolae, sa nu amestecam doua chestii, mai ales ca la noi in Romania, avem boala interpretarilor.
Cee'd SW 1,4 Best Piston Grey 2008 - AR-09-ETP // Matiz E AC 2004 - AR-07-DUO -"matusha"
http://ro.fotoalbum.eu/unciu - sunt citeva poze si de la Bran
viewtopic.php?f=5&t=2750 - jurnal de bord

ady4is
Posts: 25
Joined: 05 Aug 2008, 13:08
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Intalnirea Naţională Club KIA pe 20-22 februarie, BV

Post by ady4is »

ok...nici o problema erau 2 mici propuneri....:))
mai am una da tre sa ne miscam repede....la un parteneriat cu radio zu s-a gandit cineva?...
KIA C'EED 1,4 BENZINA BEST
B-91-NKB ODO 7800 km

Locked

Return to “Întâlniri şi activităţi”