Colec?ia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
onix
Posts: 671
Joined: 01 Jun 2008, 16:48
Auto:
Location: bucuresti

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by onix »

Salutare tuturor.
Eu cred ca un LOGO potrivit ar fi BAU
BAU are ceva istorie in spate si cred ca ar fi potrivit.
Cu respect ONIX.
Image

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by scraachmyback »

salutare colegi...am tot vazut k sunte-ti interesati de tricouri cu imprimeuri...hehe k sa zic mai pe scurt eu cu asta ma ocup in timpul liber :D...eu am akasa tot ce-mi trebuie...tricouri din bumbac 100% (franta model - Sol's si in curand o sa incerc sa gasesc furnizorii de la Fruit of the Loom)...si o gama variata de materiale de imprimat...Am cutter - plotter dar e doar pentru decupat... si presa termica de imprimare...daca va interbati de calitate...eu am tricouri de mai mult de 1 an si spalate de peste 30 d ori...si imprimeu e tot akolo...am incercat sa-l deslipesc la inceput dar am reusit cu tot cu tricou asa k e bine pus mai ales k eu singur am imprimat si nu am angajati, momentan sunt in repaus cu firma dar la imprimari tricouri sunt available dak comanda depaseste 10 buc...pentru mai multe detalii ma puteti gasii pe ID-ul : scraachmyback si pe siteul http://www.tipografiagea.ro unde puteti gasii tipurile de materiale...cele mai folosite au fost cele cauciucate, catifelate si reflectorizante. Pot sa imprim si pe mousepaduri si puzzle dar eu nu am facut asta inca...dar nu ma sperie :D
Mai multe detalii pe mess si akolo va pot prezenta si poze cu tricourile facute pana akum sau chiar o sa-mi fac unu special pentru intalnirea de la Brasov..asta daca nu aveti nimik impotriva
Bafta.

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by RLK »

Nu se mai aude nimic de suportii de numere clubkia.ro?
Am vazut in trafic pe colegii de la http://www.clubseat.eu si http://www.clubaudi.ro care si-au facut suporti personalizati de numere... Haideti sa ne facem si noi, cred ca ar arata beton! [-o<

http://www.bestsales.ro/index.php?page=product&prod=671
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

yrandreia
Blue Shadow
Posts: 158
Joined: 31 May 2007, 14:58
Auto:
Location: Bucuresti / Aviatiei
Contact:

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by yrandreia »

eu facusem o lista cu doritori, dar vad ca nu s-a mai spus nimic!

eu vreau, probabil ca si cei de pe lista isi mentin doleanta! dar cine se ocupa de comanda?
Toata lumea iti vrea binele... nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!
Kia RIO Sedan 1.6 CVVT Dynamic Polar Silver
Album
Image

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by scubli »

Vesti bune. PDT_Armataz_02_44
Am povestit azi cu cineva despre suportii de numere personalizati. Am facut cateva modele pe care le voi posta aici sa va dati cu parerea. Suportii sunt cu chenar complet, tin bine numarul, iar inscriptionarea se face prin serigrafie. Din cate am inteles pretul va fi undeva pe la 13 lei. Cum primesc un pret exact voi face un topic pt. a se anunta doritorii si a se alege modelul.
Numai bine.

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by alpinad »

scubli wrote:Vesti bune. PDT_Armataz_02_44
Am povestit azi cu cineva despre suportii de numere personalizati. Am facut cateva modele pe care le voi posta aici sa va dati cu parerea. Suportii sunt cu chenar complet, tin bine numarul, iar inscriptionarea se face prin serigrafie. Din cate am inteles pretul va fi undeva pe la 13 lei. Cum primesc un pret exact voi face un topic pt. a se anunta doritorii si a se alege modelul.
Numai bine.

pai...hai cu pozele pana vin preturile!
si o intrebare....cromate ne pot face?
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by scubli »

@alpinad: Probabil se pot face si cromate. Eu am mers pe un model negru cu inscriptie alba. Pretul respectiv este pt. o cantitate mai mare, dar daca vrei intreb si de cromate.
Eu as merge pe ceva simplu, dar frumos, pt. a fi pe placul tuturor.
Revin cat de repede cu un topic cu modelele facute si cu preturile cand vor fi.

Numai bine.

Micutzul007
Posts: 33
Joined: 11 Mar 2009, 19:41
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by Micutzul007 »

Salut. Sunt din Craiova. Ma intereseaza si pe mine urmatoarele:
-suporti de numere
-stickere
-sapca
-tricou
-tricou polo

Unde gasesc imaginile cu materialele oficiale, la cine fac comanda si de unde le iau?
Mic si rau!

MosNicolae
Posts: 238
Joined: 24 Jun 2008, 10:54
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by MosNicolae »

Micutzul007 wrote:Salut. Sunt din Craiova. Ma intereseaza si pe mine urmatoarele:
-suporti de numere
-stickere
-sapca
-tricou
-tricou polo

Unde gasesc imaginile cu materialele oficiale, la cine fac comanda si de unde le iau?
Bun venit, Micutzule ! Se vede treaba ca esti un om hotarat ! Nu pot sa-ti ofer informatia, dar mi-ai placut ca din primul tau post ai vrut sa te "personalizezi" de la spoiler pana in crestetul capului ! Felicitari !
membru al clubului SpiteColorate.ro

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by scubli »

Pt. mai multe detalii in legatura cu suportii de numere, aveti aici link: viewtopic.php?f=44&t=4204

Micutzul007
Posts: 33
Joined: 11 Mar 2009, 19:41
Auto:
Location: Craiova
Contact:

Re: Colecţia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by Micutzul007 »

Multumesc mosule. Pana acum am avut un Chevy Kalos si am fost acolo membru activ. Acum, fiind posesorul unui Cerato ma intereseaza si pe mine activitatea acestui forum si beneficiile lui. Acolo am avut stickere si suporti de numere. As vrea si pe actuala mea masina sa-mi pun.
Mic si rau!

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”