Constanta

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
User avatar
lidmon
Posts: 46
Joined: 08 May 2008, 09:26
Auto: Cee'd
Location: Brasov,Constanta

Post by lidmon »

Salutari tuturor! M-am cam saturat sa stau "incognito"...si anume, scriam pe site pe contul logodnicului meu - "joeblack". Eu sunt din Ovidiu(Ct), muncesc in Bucuresti si s-ar putea sa ma marit in Brasov :D. Pana acum e de bine. Si mai cu seama ca sunt posesoarea a jumatate de Cee'd...pe care-l conduc cand ajung in weekend pe la Ct sau noaptea (tot in weekend) pe la Bv.
1/2 Cee'd 1.4 - model 2013, silver (BV 10 DIL) - jumatatea lui "joeblack"

dan olteanu
Posts: 42
Joined: 01 May 2008, 22:11
Auto:
Location: Constanta

Post by dan olteanu »

Pentru johnny27 - Eu salut toate cee'd-urile dar imi raspund mai mult fetele.Cum ramane cu intilnirea de la jum lunii mai?

justevil
Posts: 309
Joined: 27 Apr 2008, 20:36
Auto:
Location: CT
Contact:

Post by justevil »

eu astept sa-mi trimita iubita...
dar cred ca ma descurc sa ajung si fara ea; ideea e sa se mobilizeze oamenii :P
CT 11 ESN - revin dupa pauza :D

justevil
Posts: 309
Joined: 27 Apr 2008, 20:36
Auto:
Location: CT
Contact:

Post by justevil »

eu astept sa-mi trimita iubita...
dar cred ca ma descurc sa ajung si fara ea; ideea e sa se mobilizeze oamenii :P
CT 11 ESN - revin dupa pauza :D

justevil
Posts: 309
Joined: 27 Apr 2008, 20:36
Auto:
Location: CT
Contact:

Post by justevil »

Power Marine Auto Show - ma?inile lumii, la Constan?a
Alina CRISTEA (alina.cristea@telegrafonline.ro)


Propunerea Power Marine pentru deschiderea sezonului evenimentelor de gen este Power Marine Auto Show, un spa?iu ?n care ?i-au dat ?nt?lnire to?i marii dealeri de automobile ai lumii. La Constan?a, ?n sta?iunea Mamaia, vizavi de Hotelul Rex, se va desf??ura, p?n? pe 18 mai 2008, un eveniment care se adreseaz? pasiona?ilor de universul auto. „Dup? succesul de anul trecut, c?nd a organizat ?n premier? ?n Rom?nia o etap? a unui campionat mondial - Class One Grand Prix, Power Marine ??i propune, anul acesta, un calendar propriu de evenimente expozi?ionale. Ast?zi (ieri - n.r.) inaugur?m seria de evenimente Power Marine cu salonul auto, singurul din acest an”, a declarat administratorul Power Marine, Ionu? Barbu. Prezent la deschiderea oficial? a evenimentului, primarul Constan?ei, Radu Maz?re, a apreciat implicarea Power Marine ?n organizarea de evenimente de anvergur?. „?n vara aceasta, ?n Mamaia vor fi evenimente ?n fiecare s?pt?m?n?. ?ncep?nd de ast?zi, ne bucur?m de Power Marine Auto Show. Inten?ia noastr? este s? permanentiz?m evenimentele deosebite de la Constan?a, a?a cum a fost cursa de b?rci Class One, care se afl? acum la cea de-a doua edi?ie. Vor fi din ce ?n ce mai multe evenimente de acest gen. La anul vom face, la Mamaia, un carnaval asem?n?tor cu cele din Brazilia ?i din alte c?teva ora?e europene”. Bavaria Motors (BMW), Cardinal Motors (Volkswagen), Alpha Motors (Citroen), Cefin (Iveco), Exclusiv Auto (Jaguar, Land Rover), ?iriac Auto (Hyundai, Ford, Mercedes), Total Service International (Renault, Nissan, Dacia), Necostar (tunning) s?nt doar c??iva dintre dealerii participan?i la acest Auto Show. „Bavaria Motors a venit anul acesta cu cele mai reprezentative ma?ini din gama BMW. Avem ca premier? absolut? Seria 1 Cabrio, s?nt expuse Seria 3 ?i Seria 5, X 3, X 5, dar ?i senza?ionalul BMW M3 Coupe, cu 420 de CP. Pia?a este ?n continu? expansiune, iar Constan?a este pe primul loc ?n Rom?nia ?n ceea ce prive?te achizi?ionarea de BMW”, a declarat directorul de v?nz?ri al Bavaria Motors, Cristian Dinc?. ?i Cardinal Motors a scos vedetele ?n spectacol. „La acest salon ne l?ud?m cu Audi A3 Cabrio, Golful GTI, Caddy Maxi Life. Astea s?nt modelele pe care le-am adus special pentru salon”, a declarat Mihaela Sandu.
daca va tenteaza, puteti sa dati o tura pe acolo :)
CT 11 ESN - revin dupa pauza :D

dan olteanu
Posts: 42
Joined: 01 May 2008, 22:11
Auto:
Location: Constanta

Post by dan olteanu »

mersi pentru informatie,nu stiam de eveniment,dar cu siguranta trec pe acolo.cu intalnirea cum ramane?se vorbeste despre ea pe alt topic si eu nu stiu?

dan olteanu
Posts: 42
Joined: 01 May 2008, 22:11
Auto:
Location: Constanta

Post by dan olteanu »

mersi pentru informatie,nu stiam de eveniment,dar cu siguranta trec pe acolo.cu intalnirea cum ramane?se vorbeste despre ea pe alt topic si eu nu stiu?

justevil
Posts: 309
Joined: 27 Apr 2008, 20:36
Auto:
Location: CT
Contact:

Post by justevil »

Nu, aici este km 0 momentan :)
Dar vad ca nu mai da nimeni niciun semn de viata.
Aveti propuneri pt o anumita data/locatie/ora?
CT 11 ESN - revin dupa pauza :D

Andreotti78
Posts: 34
Joined: 27 Sep 2007, 20:38
Auto:

Post by Andreotti78 »

Intr-un weekend...dupa-amiaza...dar sa zica si restul....:)
Kia Cee'd 1.4 piston grey ... bara fatza crapata - 1 dog killed...usa spate stanga - atacked by a "bucurestean" vw golf5

justevil
Posts: 309
Joined: 27 Apr 2008, 20:36
Auto:
Location: CT
Contact:

Post by justevil »

ooooo uite cum apare lumea :lol:
buna treaba asta cu grupurile huh ? :D
Andreotti, mai asteptam sa se adune si vedem ce stabilim :)
CT 11 ESN - revin dupa pauza :D

Johnny27

Post by Johnny27 »

Daca aveti chef, sunt si eu sambata in Constanta.Astept un PM sa imi dati detalii

justevil
Posts: 309
Joined: 27 Apr 2008, 20:36
Auto:
Location: CT
Contact:

Post by justevil »

mie-mi convine sambata :)
sa vedem ce zic si restul
CT 11 ESN - revin dupa pauza :D

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

Desi la noi inca e la "recuperare" Cee'd'ul ... poate ar fi timp de o intalnire, insa eu, cel putin, nu pot promite nimic, deoarece in ultima vreme m'am tot trezit cu urgente in timpul zilei. Daca se stabileste totusi o ora, o sa incerc sa vin.
Din pacate, vad insa ca membri mai vechi din CT nu mai frecventeaza forumul ...
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

justevil
Posts: 309
Joined: 27 Apr 2008, 20:36
Auto:
Location: CT
Contact:

Post by justevil »

andrei, how about SAMBATA dupa amiaza??!
CT 11 ESN - revin dupa pauza :D

bogdan-m
fan Stiinta
Posts: 44
Joined: 04 Apr 2008, 22:18
Auto:
Location: Constanta

Post by bogdan-m »

Eu sambata seara la 20,00 trebuie sa fiu pe stadionul Cotroceni la concertul Kylie.
Daca stabiliti o intalnire si voi fi in Constanta, voi veni cu mare placere.
Kia Cee'd 1,4 Best Abyss Blue Constanta

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”