Iesim la un gratar cu hyundaiclub sîmbătă, 11 aprile?

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by tipitip »

Mi se pare cam departe sincer... O locaţie unde ajungem mai repede, ori tot valea anei, ori pustnicu...nu ştiu, dar pînă ne întîlnim, pînă cumpărăm, pînă ajungem. Duminică ne-am întîlnit (teoretic) la 11 şi am ajuns (practic) la locul faptei după 1 din cîte ştiu.
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

danny86

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by danny86 »

ok...eu am zis sa mai schimbam zona ca pana acolo nu facem mai mult de 1 ora plus de asta Carrefourul este langa DN1....dar este ok si asa......important este nu unde ....ci cati :lol: :lol: :lol: :) :)
Last edited by danny86 on 06 Apr 2009, 00:18, edited 1 time in total.

ady85btz
Rock'n'Rolla
Posts: 1178
Joined: 05 Feb 2008, 16:03
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by ady85btz »

cam mult pana la Valea Doftanei,mai degraba la ana sau pustnicu :?
Kia Cee'd 1.4 GSL the BEST :smt077 Machine Silver :smt077
"The Power to Surprise"
Jurnal de bord
Album foto
Image

sorinh
Posts: 769
Joined: 29 Jun 2007, 13:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by sorinh »

cand ati fost ultima oara la pustnicu sau la cernica, sau mai stiu eu unde pe langa bucuresti?
ieri am fost la cernica, unde au pus taxa de intrare 2 lei/persoana (taxa care a intors din drum zeci de grataristi) si totusi a fost groaznic de aglomerat si mizerie... :(
1.6 DSL LP Base Pewter Beige + optionale
vrrrrroooooommm !!!!!! vrrrrroooooommm !!!!!!
www.erepublik.com

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by scraachmyback »

Szuper k sa schimbat pt sambata ...eu duminca nu puteam sa vin k e ziua lu FLO :*...si tre sa fim in alta parte :D

La branesti(vadul anei) nu vreau sa ma merg k am bagat masina la spalat a 2-a zi ...aveam o TONA de praf in ea :(...si inca mai am locuri unde nu sa dus... :(....daca stie cineva pe la Snagov vre-un loc p-acolo dar sigur ...sau o sa ma interesez eu azi la Bragadiru la padure si mai stiu eu un loc unde am fost dar nu mai stiu cum se numeste...o sa aflu si va tin la curent...220v muhahaha

si inca o data ce-a mai tare poza muhahahha Image


INCA LESIN DE RAS ..multumesc celui kre a modificat POZA =)))) FOARTE TARE

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by alpinad »

sugestii de locatii ca sa le transmitem si prietenilor nostrii de la hyundai club????
baneasa....snagov....eu n-am fost niciodata pe la astea dar poate stie cineva!
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

claK
Posts: 164
Joined: 07 Jan 2009, 16:38
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by claK »

Eu mai stiu undeva de la Carrefour Militari, stanga pe centura, la cativa km, Dragomiresti parca localitatea, locul de gratar este la marginea padurii.
B-84-HXE

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by scraachmyback »

LOCATIEEEEEE super pentru MUUULTA LUMEEE :P am fost eu anu trecut dar nu mai stiam cum se numeste

La Calugareni , pe soseaua ce duce la Giurgiu in satul Calugareni ( ala celebru cu batalia ) la vreo 30 km de Bucuresti , chiar prin sat inainte de podul celebru , se face la dreapta , se trece printr-o mica padure si pe langa padure iti alegi locul unde vrei sa stai, e pajiste destul de mare unde te poti zbengui !fotbal...si multe altele...drumul a fost ok mai ales k am mers cu fratele lu Flo cu un golf 4 mai jos k proceedu meu :P........Poze va las pe voi sa cautati ...k eu sunt la munca...

Avand in vedere k e ziua lu flo(de fapt ziua tuturor Florilor :P) si gratarul de duminica defapt este sambata ...o sa propun si prietenilor mei sa mearga cu noi k sa fim toti intr-un singur loc...k altfel nu pot sa vin :(....k sunt invitat de ei la Branesti...dar le propun eu acum daca suntem HOTARATI k mergem la calugareni sau in alta locatie...sa vina cu noi ;)....cred k o sa fim peste 50 de oameni MUHAHAHA....Ce-mi PLACE sa UNESC MAI MULTE GASTI :D....Sper k nu va deranjeaza?

astept raspuns

P.S. - este singura modalitate de a fii cu toata lumea sambata :P...si chiar vreau sa-i impac pe toti :D
Last edited by scraachmyback on 06 Apr 2009, 11:50, edited 1 time in total.

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by alpinad »

eu merg pe mana lu' scraachu' ca doar e prietenul meu....nu? :shock:
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by scraachmyback »

Mersi Alpi si astept restu colegiilor ....stiu k pot conta pe tine mereu ;)

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by tipitip »

Merg şi io pe mîna lu screciu' cu maşina, că doar e prietenu' lu' alpinad! Alpi...ţi-ai tras prieten, huh?
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

dmc81
psycho driver
Posts: 261
Joined: 02 Jul 2008, 17:41
Auto:
Location: Undeva prin Romania
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by dmc81 »

Salutare.

Daca se hotareste ca locatie alta decat Branesti / Cernica o sa vin cu masina mea pt. ca nu am cum sa ajung acasa pe jos din Bucuresti pana la mine in com. Pantelimon decat cu masina daca se pleaca spre casa pe inserat.

Multumesc celor care s-au oferit sa ma ajute , iar daca mergem la Calugareni sau in orice alta zona decat Branesti / Cernica ma ofer eu sa iau pe cine vrea sa mearga si sa consume ceva alcool. :D .
Din acest moment am 3 locuri disponibile .

Mihai
Kia Ceed 1.4 Best
Image
ODO : + 19000 km

Image

claK
Posts: 164
Joined: 07 Jan 2009, 16:38
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by claK »

Eu sigur merg cu masina, deci am locuri libere pentru cei care vor sa bea bere nu din aceea chioara!
Va incumetati?
B-84-HXE

lnvisible
Posts: 465
Joined: 09 Dec 2008, 23:20
Auto:
Location: Bucuresti ... God damn it!

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by lnvisible »

claK wrote:Eu sigur merg cu masina, deci am locuri libere pentru cei care vor sa bea bere nu din aceea chioara!
Va incumetati?
Inca nu pot sa confirm prezenta, dar daca pot sa vin si vrei sa ma iei ...DA!!! nici nu mai incape vorba :lol:
A fost Pro'ceed CRDI 115 HP

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Iesim la un gratar cu prietenii de la hyundaiclub de Florii?

Post by scraachmyback »

@dmc81...man o sa am eu cativa prieteni kre nu o sa aiba cu ce sa vina....si daca tot te oferi u...si sunt sigur k si alte masini o sa aiba loc...ma gandeam sa NE intalnim intr-o locatie in bucuresti(gen cum a fost Cora pantelimon)...Mai centrala k sa venim din toate partile bucurestiului...sa fie bn pt every1...Constitutiei o sa fie blokata asa k adio :P...tre sa vedem alta LOCATIE...Avem nevoie in primul rand de acordul tuturor k vor sa mearga la Calugareni sau daca nu macar sa propuna in alta parte...Eu am fost anul trecut cam tot pe vremea asta ...n-am idee cum e acum dar m-am tot uitat pe net si am vazut posturi pozitive de la Lume ;)...Locatie in bucuresti pt intalnire asteptam inca......
Ora 10 :30 sa incepem sa ne strangem in locatia respectiva cu TOATE CUMPARATURILE facute...k sa nu mai pierdem timpul ....Cum eu o sa ma trezesc mai devreme sa fac cumparaturi sau daca o sa pot o sa le fac de vineri seara...cred k puteti si voi :D...pentru cei kre o sa mai intarzie din motive personale...exista telefoane si o sa va informam despre locatia exacta in caz k nu stiti sa ajungeti.

0753033262 este nr meu de Celular ;)...sunati si o sa va raspunda robotu'...si va taxez :D


HAI SA NE STRANGEM!!! ....imi venea in cap...(hai romania!) dar mai bine lasa :lol:

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”