OFICIAL: Pro ceed este in Romania

Forum cu de toate despre Kia cee'd
catalin1984

OFICIAL: Pro ceed este in Romania

Post by catalin1984 »

yeap e frumoasa, e nervoasa si e aici.

La mit motors pe sos buc-ploiesti din cate stiu. o puteti admira in showroom.

inca nu am obtinut o lista de preturi dar am inteles ca nu v-a mai fi varianta lx best sau cum ii zice.

Si o sa fie ceva mai scumpa.

Astept pareri dar cel mai important poze si o oferta oficiala.

Bafta!

ZETU
Posts: 23
Joined: 01 Feb 2008, 22:52
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ZETU »

nu stiam ca a aparut si la noi.. sunt curios si eu sa vad lista de preturi..
masina am vazut-o pe site-urile reprezentantei kia din germania, grecia, ungaria, bg.. etc.. sunt curios dc asa tarziu a aparut la noi..
imi place f mult cum a fost desenat spatele.. este reusit.. imi plac masinile in 2 usi insa sa nu fie a mea.. :P nu-mi place ca pe vreme urata treb sa te dai jos din masina sa urce altu.. si tot asa.. :P
Image

Bogdang
Posts: 258
Joined: 27 Oct 2007, 13:02
Auto:
Location: Cluj Napoca
Contact:

Post by Bogdang »

mie-mi plac si masinile cu doua usi mai ales cand pe imblema e un calutz cabrat ...:D
Cee'd best Pweter Beige - CJ-81-RAK

ZETU
Posts: 23
Joined: 01 Feb 2008, 22:52
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ZETU »

te cred.. daca e vorba de masina la care te referi tu.. nici eu nu as mai face mofturi :lol:
Image

SeKAh
Posts: 815
Joined: 03 Jun 2007, 16:37
Auto:
Location: Bucuresti

Post by SeKAh »

Pentru fratii mai noi e bine de stiut ca mai sunt doua topicuri despre proceed:
viewtopic.php?t=1209

viewtopic.php?t=271

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by bogdan241 »

da...masina este in romania de cateva saptamani bune...
Cee'd 1.6 GSL Black Pearl, Classic + Interior piele, Geamuri fumurii + actionare electrica fata/spate, Pachet Sport, ESP, Climatronic, Cheie pliabila, Scaune incalzite, Oglinzi electrice.

www.tuninginfo.ro - Prietenul masinii tale!

Zenroth
Posts: 1
Joined: 16 Feb 2008, 19:37
Auto:

Post by Zenroth »

am luat azi o lista de preturi azi. 1.4, 1.6, 2.0 benzina si 1.6, 1.6, si 2.0 motorina ca si pana acum numai ca sunt cu 300 de euro mai ieftine si sunt in toate variantele ca si la cee'd in 5 usi.
poate reusesc sa fac un scan sau o poza cu lista sa o adaug si pe forum. masina o sa apara in showroom cam in 2 saptamani.

catalin_ceed
Posts: 79
Joined: 22 Jun 2007, 22:20
Auto:

Post by catalin_ceed »

unde dracu este oficial in Romania ? Oficial este ca importatorul sa-si actualizeze mai repede site-ul, sa puna informatii "bai fratzilor, venitzi in showroom sa vedeti podoaba", sa puna pretzuri, imagini asha cum face orice importator serios. Sa nu-i prinda iarashi martie-aprilie fara pretzuri, fara termene de livrare, fara asistenta rutiera (bate-o vina...), fara piese s.a.m.d. Pana si KIA Bulgaria, ma refer la site, a pus imagini si informatii cu duiumul, exista PANA SI INTERVALUL DE REVIZII SI COSTURI. La noi, importatorul se misca cu incetinitorul...

tibitu
Posts: 145
Joined: 13 Feb 2008, 20:10
Auto:
Contact:

Post by tibitu »

Zenroth wrote:am luat azi o lista de preturi azi. 1.4, 1.6, 2.0 benzina si 1.6, 1.6, si 2.0 motorina ca si pana acum numai ca sunt cu 300 de euro mai ieftine si sunt in toate variantele ca si la cee'd in 5 usi.
poate reusesc sa fac un scan sau o poza cu lista sa o adaug si pe forum. masina o sa apara in showroom cam in 2 saptamani.
mai ieftine???bye-bye gtc,welcome kia proceeeeeeeedddd :D

Gabrios
Posts: 8
Joined: 06 Feb 2008, 16:10
Auto:
Location: Bucuresti

Post by Gabrios »

Zenroth wrote:am luat azi o lista de preturi azi. 1.4, 1.6, 2.0 benzina si 1.6, 1.6, si 2.0 motorina ca si pana acum numai ca sunt cu 300 de euro mai ieftine si sunt in toate variantele ca si la cee'd in 5 usi.
poate reusesc sa fac un scan sau o poza cu lista sa o adaug si pe forum. masina o sa apara in showroom cam in 2 saptamani.
De unde ai luat litsa cu preturi? De la ce dealer?

Ciolin
Mezinu'
Posts: 152
Joined: 18 Jul 2007, 23:11
Auto:
Location: Bucuresti

Post by Ciolin »

ma indoiesc sa fie mai ieftina :) oricum e o masina reusita ca desen.
Kia Cee'd 1.6 CRDi Base - Oil Blue B 89 RYO

aktymel
susuletz'
Posts: 553
Joined: 02 Feb 2008, 11:09
Auto:
Location: Pitesti
Contact:

Post by aktymel »

dap .. e tare frumoasa ... dar nustiu cati isi aleg un kia sport... poate cei care deja au o masina ... una de teren ... una de servciu .. si vor una de plaimbare ... si aleg proceedul .. ca poate e mai ieftin ....:D
Kia Cee`d 1.4 16 V , 109 Hp, piston gray Best + optionale after market--> ODO 32.000+

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

catalin1984

Post by catalin1984 »

oferta oficiala.

[/img][/list]

nicul
ideolog
Posts: 215
Joined: 31 May 2007, 22:05
Auto: -
Location: --

Post by nicul »

Puneti si voi (cei care aveti oferta) pe un site de upload oferta...sunt f curios pt ca nu a fost lansata oficial masina...sau cel putin eu am ratat-o...:D

User avatar
misuspita
cantaretzu'
Posts: 1039
Joined: 07 Oct 2007, 12:31
Auto: Proceed
Location: Bucuresti

Post by misuspita »

tibitu wrote: mai ieftine??? ...........,welcome kia proceeeeeeeedddd :D
Asa si aici. Am fost azi sa ma interesez la MIT Baneasa si cand am vazut Proceed-ul in showroom am facut 180 de grade mental si am schimbat optiunea pe ProCeed. Masina arata bestial si mi s-a parut ca e mult mai misto in realitate decat in poze. Portierele alea mari si spatele chiar ii dau un aer de forta si de viteza parca. Sau e doar imaginatia mea care a luat-o razna :D . Oricum sunt 100% convins ca voi da comanda de un ProCeed Atat de Rosu :lol: Acum mai trebuie sa iau carnetul si totul e OK Cap_PDT_01_18

A, ca sa nu uit. E intradevar cu 300 de euroi mai ieftina, la varianta Benzina 1,4 Best
Ex-Pro Cee'd 1,4 Best
Actual Ford Focus mk4 1.0 125CP

Post Reply

Return to “Generalităţi”