Vand Kia Ceed 2008 fara airbagurile din fata

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
cblondx
Posts: 16
Joined: 15 Jan 2010, 01:28
Auto:

Vand Kia Ceed 2008 fara airbagurile din fata

Post by cblondx »

Buna ziua stimati colegi,

Azi am decis sa ma desparte de minunata mea Kia cu 45k de km argintie. Masina a fost implicata intr-un accident si reparata pe casco. A fost lovita frontal si au sarit airbagurile din fata...nu stiu cat de rau a fost lovita ca in interior (motor,recipiente de plastic, radiator, faruri) toate sunt intacte...dar au sarit airbagurile...Bordul a fost schimbat, masina functioneaza perfect (nu mai arata temperatura in schimb, arata dupa ce o duc la spalatorie dupa dispare iar..nu stiu dc si nici baietii de la service nu si-au putut explica)

Motorizare 1.4 benzina base, 45.000 km, consum extraurban 5,6 si urban 8-9, astea sunt detalii pe care deja le stiti.

Dupa ce am tot cautat pe forum si am vb cu diversi (va multumesc pt sfaturi) pretul e de 6500 de euro.

O sa pun si poze cat mai curand , masina se afla in bucuresti...daca cunoasteti pe cineva care este interesat...

multumesc mult

bossake
Posts: 33
Joined: 25 Jun 2008, 00:05
Auto:

Re: Vand Kia Ceed 2008 fara airbagurile din fata

Post by bossake »

Daca ai reparat-o pe casco de ce nu i-au pus in service si airbagurile?!

cblondx
Posts: 16
Joined: 15 Jan 2010, 01:28
Auto:

Re: Vand Kia Ceed 2008 fara airbagurile din fata

Post by cblondx »

Pai nu stiu ca eu asa am cumparat-o... am dus-o la MIT MOtors si mi-au spus ca totul e ok...dupa mi-au spus ca airbagurile din fata ori lipsesc ori nu sunt functionale...oricum inafara de asta masina functioneaza perfect.

Post Reply

Return to “Bazar”