Cumpar Kia Proceed 2008-2010

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
B295CRS
Posts: 2
Joined: 21 Sep 2014, 21:00
Auto: Kia Sportage

Cumpar Kia Proceed 2008-2010

Post by B295CRS »

Salutare!

Sunt de o luna in cautarea unui Kia Proceed din 2008-2010 motor 1.4i 109cp.am o slabiciune pentru modelul asta 🙃 Nu ma intereseaza masini aduse si neinmatriculate! As prefera una cumparata din tara, eventual maxim 2-3 proprietari, fara accidente majore.
Caut una cat de cat in stare ok(nu sunt absurd, au trecut ceva ani de cand sunt pe strazi) si eventual pe care proprietarul o cunoaste bine si se poate discuta deschis despre ce investitii ar mai necesita in viitorul apropiat.
Nu am preferinta de culoare/jante sau nu/ etc. Mi-ar placea in schimb daca as gasi un model cu trapa si/sau GPL (dar nu e musai)
Buget: depinde de starea masinii

O zi faina,

Paul Cristian

Return to “Bazar”