Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
stenso
Posts: 318
Joined: 24 Aug 2013, 12:18
Auto: kia ceed 1.4

Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by stenso »

Mi.am adus pt mine o plafoniera centrala cu suport ochelari dar nu am avut timp sa mi.o montez si asa ca va sta degeaba inca 1 an. Daca e cineva interesat de ea o cedez pt 180 de lei si poate imi aduc eu alta la anu. Daca nu e nimeni interesat nu e nicio problema sper sa imi fac eu timp candva sa mi.o pun. Este second dar perfecta demontata de mine personal de pe un proceed , am la ea si suruburile cu care vine prinsa in plafon. Are si mufa cu firul lasat vro 7 cm ca sa se faca si noile legaturi.

De preferabil pt cei din Craiova pt ca o am acasa si nu am nicio sansa sa o pun prin curier.

allexik
Posts: 21
Joined: 09 Feb 2010, 22:27
Auto:

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by allexik »

stenso wrote:Mi.am adus pt mine o plafoniera centrala cu suport ochelari dar nu am avut timp sa mi.o montez si asa ca va sta degeaba inca 1 an. Daca e cineva interesat de ea o cedez pt 180 de lei si poate imi aduc eu alta la anu. Daca nu e nimeni interesat nu e nicio problema sper sa imi fac eu timp candva sa mi.o pun. Este second dar perfecta demontata de mine personal de pe un proceed , am la ea si suruburile cu care vine prinsa in plafon. Are si mufa cu firul lasat vro 7 cm ca sa se faca si noile legaturi.

De preferabil pt cei din Craiova pt ca o am acasa si nu am nicio sansa sa o pun prin curier.
Salut,de când caut și eu așa ceva.... :lol: poate totuși ai timp sa o pui la un curier , aș fi interesat să o cumpăr...anunța.mă te rog cum am putea face. Ms

stenso
Posts: 318
Joined: 24 Aug 2013, 12:18
Auto: kia ceed 1.4

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by stenso »

Salut. Daca ai drum prin Craiova tu sau altcineva cu mare placere sa o iei de la mine de acasa. Eu nu sunt in tara. Plafoniera o am acasa la parinti si ei sunt prea ocupati cu nepoti, serviciuri, gospodarie etc ca sa aiba timp de pus la curier.

P.s si eu caut de 7 ani...si cand in sfarsit am avut.o..nu am avut timp de ea...si mai nou sincer nu prea mai imi pasa de masina....e pe cale sa ramana parintilor... eu merg decat 4 sapt cu ea vara.

allexik
Posts: 21
Joined: 09 Feb 2010, 22:27
Auto:

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by allexik »

Poate găsim un coleg ceva care face naveta intre Craiova si București dispus să ne ajute..Eu în Craiova nu ajung prea curând fiind la fel prins cu ale mele :roll:

seeds
Posts: 346
Joined: 07 Jul 2008, 10:16
Auto: Kia Ceed 1.4 SW
Location: Galati

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by seeds »

Dacă mai e valabil, eu îti dau 200 pe ea+ transport.
Dacă suni la Cargu* vin ei la tine sa-ti ia coletul!
Cee`d SW, 1.4 GSL, Black Pearl,
GPL
ODO: 155 000 (90 000 benzina)

stenso
Posts: 318
Joined: 24 Aug 2013, 12:18
Auto: kia ceed 1.4

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by stenso »

In principiu e valabil dar cel mai ok era sa o ia cineva de la mn de acasa sa vada pe ce da banii si sa o ia doar daca il satisface. Si in plus nu stiu cum sa fac pt curier ca nu are cine sa o puna. Eu sunt plecat...incerc sa ma gandesc la o varianta ceva.

Edit: acum am citit cu Cargus incerc sa dau de ei ( merci de pont) si sa vad ce rezolvam. Si cu ocazia asta ii spun si primului coleg ca fac tot posibilu sa ii gasesc si lui una in cel mai scurt timp si va fi promul servit (daca iese metoda cu Cargus)

allexik
Posts: 21
Joined: 09 Feb 2010, 22:27
Auto:

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by allexik »

Licitația continuă ,ofer 210+transport :)))

stenso
Posts: 318
Joined: 24 Aug 2013, 12:18
Auto: kia ceed 1.4

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by stenso »

Daca e o gluma o iau ca atare. Daca nu, e groasa... Cred ca o dau peaia reaua...cine ajunge primul la mn acasa a lui e :))

Acum pe serioaselea sambata asta nu am timp ca sunt in cautare urgenta de un mini cooper si poate sambata ailalta ajung la dezmembrari sa ma uit daca mai e vro kia busita sa ii iau plafoniera sa va impac pe amn2.

Si uite asa (mi) se naste un nou business :D

allexik
Posts: 21
Joined: 09 Feb 2010, 22:27
Auto:

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by allexik »

stenso wrote:Daca e o gluma o iau ca atare. Daca nu, e groasa... Cred ca o dau peaia reaua...cine ajunge primul la mn acasa a lui e :))

Acum pe serioaselea sambata asta nu am timp ca sunt in cautare urgenta de un mini cooper si poate sambata ailalta ajung la dezmembrari sa ma uit daca mai e vro kia busita sa ii iau plafoniera sa va impac pe amn2.

Si uite asa (mi) se naste un nou business :D
Ms de intentie,dar am sunat deja și eu la toate dezmembrările și nimic... Ce se mai aude? Ți.a trimis colegu' curierul acasă?

stenso
Posts: 318
Joined: 24 Aug 2013, 12:18
Auto: kia ceed 1.4

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by stenso »

Nu am facut nimik, ca nu am mai vb nimik de atunci, schimb de adrese etc caci nu am avut timp. Sa vedem...poate sapt asta sun eu la curier sa vad care e treaba...

User avatar
Nesta3
Moderator General
Posts: 5235
Joined: 17 Mar 2009, 05:31
Auto: Kia Sportage QL
Location: Bucharest

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by Nesta3 »

salut
am pe cineva in Craiova care ar putea sa o ia azi.Daca a arvunit-o vreunul dintre voi,nu ma mai bag.Doar sa imi spuneti
mersi
EX : 2008 Kia Proceed 1.4MPI Best

EX : 2016 KIA SPORTAGE 1.6GDI STYLE

2021 Peugeot E-2008 GT LINE
2013 Nissan Qashqai+2 Techview Edition

allexik
Posts: 21
Joined: 09 Feb 2010, 22:27
Auto:

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by allexik »

Era perfect nesta...dar cred ca am văzut cam târziu mesajul tău...cred ca cel mai ok rămâne să sun la un curier în Craiova și o să.mi trebuiască adresa la care să.i spun să meargă să ridice coletul

User avatar
Nesta3
Moderator General
Posts: 5235
Joined: 17 Mar 2009, 05:31
Auto: Kia Sportage QL
Location: Bucharest

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by Nesta3 »

eu o vreau pt mine:)).Incanu am primit adresa si omul de legatura a plecat deja spre Buc
EX : 2008 Kia Proceed 1.4MPI Best

EX : 2016 KIA SPORTAGE 1.6GDI STYLE

2021 Peugeot E-2008 GT LINE
2013 Nissan Qashqai+2 Techview Edition

stenso
Posts: 318
Joined: 24 Aug 2013, 12:18
Auto: kia ceed 1.4

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by stenso »

Vrei sa te sun acuma? Scuze...dormii putin si nu fusai pe faza..

allexik
Posts: 21
Joined: 09 Feb 2010, 22:27
Auto:

Re: Vand plafoniera centrala cu suport de ochelari.

Post by allexik »

Când doi se ceartă ...:))) s.a vândut gata?

Post Reply

Return to “Bazar”