Oferta zile RCA Ieftin Kia

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
User avatar
alex79
Posts: 586
Joined: 13 Sep 2009, 20:28
Auto: Kia Ceed 1.4 Best
Location: Bacau
Contact:

Re: Oferta zile RCA Ieftin Kia

Post by alex79 »

Am facut o simulare pe siteul dvs. Preturile sunt ok. Cea mai buna cotatie ar fi la ASTRA 138.67lei pe jumatate de an. Ceva mai putin am dat in decembrie. Inteleg ca sunt majorari.
Fratia Ceed-ului
ODO 101800 km
BC-05-YSL Kia Ceed Best 1.4, 109CP, NGK Iridium, Jante aliaj Dezent F/L 15"
Cauciucuri iarna Nokian WR D3 185/65/R15

User avatar
alexrobo
Posts: 12
Joined: 10 Mar 2012, 11:53
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Oferta zile RCA Ieftin Kia

Post by alexrobo »

Ne bucuram ca ati incercat calculatorul nostru! :D
[url=http://www.1-rca.ro][b]RCA Ieftin[/b][/url]

catalin4u24
Posts: 402
Joined: 11 Jul 2010, 02:56
Auto: '22 Xceed City 1.5T
Location: Ploiesti

Re: Oferta zile RCA Ieftin Kia

Post by catalin4u24 »

Am comandat si eu ieri o asigurare pe site la dvs insa nu m-a contactat inca nimeni. Asigurarea era incepand cu data de azi. As dori un semn de la dvs ca sa stiu daca e valabila sau nu.
'22 Xceed 1.5T City

User avatar
alexrobo
Posts: 12
Joined: 10 Mar 2012, 11:53
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Oferta zile RCA Ieftin Kia

Post by alexrobo »

catalin4u24 wrote:Am comandat si eu ieri o asigurare pe site la dvs insa nu m-a contactat inca nimeni. Asigurarea era incepand cu data de azi. As dori un semn de la dvs ca sa stiu daca e valabila sau nu.
Ma bucur ca ati rezolvat si totul a fost ok si va mai asteptam.
[url=http://www.1-rca.ro][b]RCA Ieftin[/b][/url]

User avatar
zaboss
Posts: 1180
Joined: 16 Sep 2010, 21:41
Auto: Kodiaq 2.0 TSI, 4x4 DSG, Style
Location: București
Contact:

Re: Oferta zile RCA Ieftin Kia

Post by zaboss »

Bună ziua,

doresc şi eu o ofertă CASCO+RCA 12 luni, pentru Renault Laguna II, 2007, 55000 km, echipare Dynamique, persoană fizică, 40 ani, 1 copil, clasă RCA B4. Începere ar fi probabil prima săptămână din august. Fără franşiză, fără rate. Nu dau CNP, că altfel mă jucam şi eu cu calculatoarele online. Fără Carpatica, Euroins şi alte fantome.
Mulţumesc,

PS
Pe site aveţi obligaţia de a pune la loc vizibil datele de identificare a societăţii şi, datorită faptului că solicitaţi CNP, aveţi obligaţia de a vă înscrie la la Agenţia Naţională de Protecţie a Datelor cu Caracter Personal (www.dataprotection.ro) şi de a afişa pe site numărul de operator dat de această agenţie.
____________________________________
Light travels faster than sound. That's why most people appear brighter untill you hear them speak.

Post Reply

Return to “Bazar”