Led-uri Auto! Pozitii, plafoniere, bord, etc!

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
User avatar
neagu_bwf
Posts: 278
Joined: 17 Oct 2010, 13:56
Auto:
Location: Targoviste
Contact:

Re: Led-uri Auto! Pozitii, plafoniere, bord, etc!

Post by neagu_bwf »

Tiry213 wrote:Ma bucur ca iti dai seama care produse sunt de calitate :) Te asteptam pentru comanda.

Multumesc,
Cosmin.

salut, or fi ele de calitate, dar finisajul lasa de dorit, zici ca sunt taiate cu toporul si lipite cu aparatu' de sudura.
fara suparare.
[color=#FF0000]KIA pro_ceed 1.4 Best[/color]
[color=#00FF00]GPL[/color] , [color=#00FFFF]Jante OZ ultraleggera 16"
[/color]

User avatar
tuguilucian
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 10:27
Auto:

Re: Led-uri Auto! Pozitii, plafoniere, bord, etc!

Post by tuguilucian »

poate stiti de dealextreme.com. sunt aici becuri beculete cu led, fara, etc

http://www.dealextreme.com/products.dx/ ... .relevence

dureaza cam o luna sa ajunga comanda, dar e gratis transportul si produsele ieftine, ce-i drept cam chinezarii

eu mi-am luat pentru plafoniera, portbagaj, torpedou si numere
cee'd fl best 1.4 109cp
http://picasaweb.google.com/tugui.lucian/B100GUS#

Shadow
Posts: 176
Joined: 18 Oct 2007, 13:44
Auto:

Re: Led-uri Auto! Pozitii, plafoniere, bord, etc!

Post by Shadow »

Daca ati redeschis activitatea. Am nevoie de poztitii GALBENE W5W si lumini numar C5W ALBE. Cat ma costa ?
2008 KIA Cee'd 1.4 Best

mishnator2011
Posts: 2
Joined: 18 Apr 2011, 13:15
Auto:

Re: Led-uri Auto! Pozitii, plafoniere, bord, etc!

Post by mishnator2011 »

Salut Neagu_bwf,

Ledurile daylight (facute de baietii din romania nu sunt daylight), nu s-au ridicat la asteptarile mele (adica macar sa se vada mai puternic decat cele stoc). Am ramas cu un amar in gat cand le-am pus prima data...Oricum nici nu se potrivesc foarte bine in soclu. Atasat aveti diferenta. In plus, le-am returnat ledurile acum 4 luni si baietii au fost de acord sa-mi returneze banii. Nici pana acum nu i-am vazut. Se pare ca sunt `foarte seriosi`. Tot in Romania locuim, asa ca n-ai cum sa ai o conceptie europeana...
Pacat: asa pierzi increderea in orice `mic intreprinzator` (persoana fizica adica).

O sa incerc cele High Power de 1.5 w + 3 leduri de 0.75 w (culoarea galbena deoarece se vede mult mai puternic decat alb din cauza cromului din far). Vinde cineva asa ceva?

neagu_bwf wrote:
Tiry213 wrote:Ma bucur ca iti dai seama care produse sunt de calitate :) Te asteptam pentru comanda.

Multumesc,
Cosmin.

salut, or fi ele de calitate, dar finisajul lasa de dorit, zici ca sunt taiate cu toporul si lipite cu aparatu' de sudura.
fara suparare.
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: Led-uri Auto! Pozitii, plafoniere, bord, etc!

Post by alpinad »

va mai ocupati cu leduri?
mi-ar trebui pentru pozitie...
un nmar de telefon va rog......
merci!
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

Post Reply

Return to “Bazar”