Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Forum rules
1. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
2. Offtopicul este interzis

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică
User avatar
lidmon
Posts: 46
Joined: 08 May 2008, 09:26
Auto: Cee'd
Location: Brasov,Constanta

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by lidmon »

Mersi mult Mircea! Au ajuns super ok ca timp (imi pare rau ca te-am stresat putin cu termenul). Vin foarte bine...cand avem timp (si spalam si masina pe dinauntru) facem niste poze :D
1/2 Cee'd 1.4 - model 2013, silver (BV 10 DIL) - jumatatea lui "joeblack"

shpid3r
The One
Posts: 569
Joined: 02 Aug 2008, 21:14
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by shpid3r »

salutare!

Ma intereseaza si pe mine o tavita de portbagaj. Am un Cee`d BEST... a venit vremea sa pot sa transport in spate si altceva decat geci :P Cat costa, in ce conditii le trimiti si cam cat dureaza ?

Scuze ca n-am filtrat threadul de mai sus, dar ma gandesc sa nu se fi schimbat datele din primele 2-3 pagini.
Multumesc de intelegere
KIA Cee`d 1.4 GSL BEST - Kompass Blue. B - 04 - YEH (Oh Yeah!). || 20.000 km
---- [LINK - jurnal de bord]

paullvb
Posts: 16
Joined: 12 Dec 2007, 18:23
Auto:
Location: cluj
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by paullvb »

Salutare themircea,

as avea si eu nevoie de o tavita portbagaj pentru ceed best (fara spatiu depozitare), iar in ceea ce priveste presurile arata foarte bine si mi-ar trebui un set dar te rog sa imi spui daca au sau nu miros, pentru ca am deja doua seturi cumparate din supermarket unul care se potriveste mai bine in masina atat ca si culoare cat si ca si acoperire dar nu l-am putut tine decat cateva zile din cauza mirosului, iar cel actual l-am ales sa zic asa "dupa miros" nu am mai tinut cont de culoare ci l-am ales pe cel care nu mirosea deloc, ma rog au contat si dimensiunile dar in masura mai mica :) . Astept raspunsul tau dupa care trimit comanda si datele pe PM.
Multumesc
Paul
KIA Cee`d 1.4 GSL BEST Machine Silver CJ 47 VVB

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

lidmon - iti multumesc ca ai cumparat de la mine! Ma bucur ca-ti plac tavitele si presurile si ma bucur si ca le-ai primit la timp.
Iti stau la dispozitie si pe mai departe.

shpid3r - Da, am pe stoc tavita pentru Best. Ca sa eliminam eventuale erori - inteleg ca nu ai spatiul suplimentar de depozitare sub mocheta din portbagaj, asa-i?
Pret: 147 ron, minus 10% sau transport gratuit prin curier rapid (~24 de ore ).
Daca doresti, te rog suna-ma sau PM sau SMS cu datele de livrare si numar de telefon si luni pleaca spre tine.
Covorase de cauciuc pentru interior nu doresti?

paullvb - tavita e pe stoc - 147 ron minus 10% sau transport gratuit prin curier rapid.
Covorasele nu sunt "din acelasi film" cu cele din supermarket... :lol: Astea sunt personalizate / speciale pe marca/model de masina. Nu au nici un fel de miros, au intaritura la calcaiul soferului si margine de protectie de 1 cm inaltime. Vezi pe paginile anterioare impresiile celor care au cumparat... :D

Duminica placuta!
Mircea
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

adimot
Posts: 233
Joined: 18 May 2007, 13:47
Auto:
Location: Satu Mare

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by adimot »

@Themircea multumesc pentru promptitudine, sambata dimineata am avut deja pachetele. Se potrivesc super, atat tavitele cat si presurile.
Cee'd 1.4 GSL Kompass Blue SM-28-MOT
ODO -->34.000
Image

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

adimot - Ma bucur ca-ti plac presurile si tavitele si iti multumesc ca ai cumparat de la mine!
Stii ce boroboata am facut? Am uitat sa te intreb la Logan-ul MCV daca nu-ti trebuia si tavita pentru "santul " (shantzul) din spatele banchetei. Ai vazut ca in sublima lor intelepciune, proiectantii MCV-ului au lasat acolo o groapa. Tavita aia mica e 44 ron. Na, ma rog: n-au intrat zilele-n sac...

Multumesc inca o data!
Mircea
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

paullvb
Posts: 16
Joined: 12 Dec 2007, 18:23
Auto:
Location: cluj
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by paullvb »

salut Mircea,

te rog sa imi dai un mesaj de confirmare daca ai primit comanda mea pe PM, sa stiu daca a ajuns sau trebuie sa o retrimit. Multumesc.
KIA Cee`d 1.4 GSL BEST Machine Silver CJ 47 VVB

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

paullvb - Am vorbit si la telefon intre timp. Comanda a plecat spre tine. Maine ar trebui sa o primesti.

Iti multumesc pentru comanda!
Mircea
0720.699655, 0256/275273
0256/275273
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

Boby

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Boby »

Sal. Mircea

Ai pe stoc tavita pentru Opel Astra Caravan si pentru SW?

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

Boby - Care dintre Astra Caravan? G sau H? H am pe stoc, G primesc sambata. Daca ai indoieli in privinta identificarii G/H, te rog suna-ma si le identificam impreuna.
SW este pe stoc.
Am si presuri pentru ele. Nu vrei? :D

Multumesc,
Mircea
0720.699655, 0256/275273
0256/275273
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by eugenflorinmanea »

Salutare!

As vrea si eu o tavita de portbagaj pentru Proceed cu spatiu de depozitare sub presul din portbagaj.

Probleme
- eu locuiesc in Bucuresti, dar nu am buletinul pe apartamentul unde stau (am buletin de Vrancea)
- acasa sunt dupa 18:30 si in Weekend.
Am inteles ca tu trimiti prin DHL. E vreo problema ca nu am buletinul pe Bucuresti? Cum se face livrarea, pot sa vina si dupa 18:30??

A..Si inca ceva, ...sa imi spui cat costa cu tot cu transport si cum iti platesc.

Multumesc,

Eugen
SAAB 9-5

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

eugenflorinmanea - am pe stoc tavita pentru varianta cu spatiu de depozitare. 147 ron minus 10% sau transport gratuit prin curier rapid.
Plata se face ramburs (direct la curier).
Chestia cu buletinul e irelevanta. Curierul nu ti-l va cere decat eventual pentru nume - nu-i intere adresa...
Dupa 18.30 ma indoiesc ca o sa livreze, dar se poate livra la tine la serviciu, daca doresti - banuiesc ca acolo esti toata ziua si e mai usor sa te "prinda".
Daca doresti, te rog anunta-ma (telefonic, PM, SMS) si maine pleaca spre tine.

Multumesc,
Mircea
0720.699655, 0256/275273
0256/275273
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

paullvb
Posts: 16
Joined: 12 Dec 2007, 18:23
Auto:
Location: cluj
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by paullvb »

Salut Mircea,

azi mi-au sosit in sfarsit si mie presurile si tavita, sunt din material de calitate si se potrivesc perfect si pot spune ca fata de ce aveam inainte, parca tot interiorul e schimbat :shock: nu mi-am putut imagina ca niste presuri pot schimba tot aspectul interior. iti multumesc pentru promtitudine si pentru marfa livrata, e o investitie pe deplin meritata. Paul
KIA Cee`d 1.4 GSL BEST Machine Silver CJ 47 VVB

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

paullvb - Iti multumesc pentru ca esti clientul meu si pentru cuvintele bune!
Ma bucur ca-ti place tavita si presurile. Iti stau la dispozitie si pe mai departe!

Multumesc,
Mircea
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Post by eugenflorinmanea »

Multumesc Mircea!

Probabil ca o sa comand luni, pentru ca de luni sunt in concediu.

Sau..daca pui la curier luni dimineata ajunge tot luni, sau marti dimineata?
SAAB 9-5

Post Reply

Return to “Oferte speciale pentru membri”