Tavite portbagaj, presuri auto, covorase, bandouri

Forum rules
1. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
2. Offtopicul este interzis

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică
Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Post by Teddy »

@themircea:
Salut,sa-mi dai datele sa pot trimite OP. Astept tavitza,sa ma anunti cand o trimiti sa iau legatura cu curierul. :smt023
Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

Tavita a plecat sambata spre tine.
Ai PM cu numarul de AWB si telefonul curierului.

Multumesc,
Mircea
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Post by Teddy »

Salut Mircea!
Am primit tavita,super multumit de ea si de colaborarea cu tine.F multumit si de curier...dupa ce am vorbit la telefon in maxim 3 min erau in fata blocului(si la livrarile de pizza vin mai tarziu). :smt023
Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Ogy »

teddy nu te-ai prins ....aia era salvarea smurd :P
astept si eu acea tavita pe miercuri -joi. multumesc anticipat.

Teddy
Sageata Blue
Posts: 1536
Joined: 03 Nov 2007, 20:33
Auto:
Location: HD,Petrosani
Contact:

Post by Teddy »

@themircea:
La ora la care iti scriu banii sunt in contul tau...ca doar lucram cu aceiasi banca :lol: :smt023

@Ogy;
...salvarea smurd foarte rapida/eficienta in Ardeal :P :P :P
Cee`d 1.4 START+opt.(13) kompass blue HD-09-CTM
ALBUME: http://picasaweb.google.com/TeddyKyty

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Ogy »

cam asa este si in Bucale ....testat alaltaieri

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

Teddy - Iti multumesc! Si pentru ca esti clientul meu, si pentru mesaj, si pentru plata, si pentru ca esti multumit de tavita! :lol:
Cat despre curier... Ma bucur ca exista si exceptii... :P

ogy - Tavita ta a plecat ieri. Am scris pe AWB livrare miercuri inainte de ora 16 - asa cum mi-ai spus. Este deja in Bucuresti. Iti trimit PM cu numarul de AWB - daca vrei, suna-i si cred ca o poti primi si azi.

Multumesc,
Mircea
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Ogy »

themircea a venit comanda miercuri la ora 11:30 baietii super punctuali si super curiosi ce se afla in pachet :)
-se potriveste perfect in portbagaj spre invidia unor colegi :P
-imi pare rau ca nu am putut sa accesez forumul ca sa iti multumesc mai devreme.

xp
Posts: 881
Joined: 18 May 2008, 17:47
Auto: kia ceed 1.4 best 2008
Location: Braila

Post by xp »

Pentru themircea :
Cumva ma poti ajuta cu un "creion" cu care sa corectez o zgaraietura ce mi-au facuto "prietenii" pe portiera ?Culoarea: MARSRED ( ROSU -VISINIU ,nemetalizata ). :cry: :cry: :cry: :cry:

User avatar
psystem
Geologu'
Posts: 1776
Joined: 16 May 2007, 13:53
Auto:
Location: Focsani

Post by psystem »

Daca e nematalizata inseamna ca e So red. Mars red e metalizat.

Bafta la cautari
KIA Cee'd 1,4 GLS, 07/07/07, Mars Red, Base + Cateva optionale ODO: 121.000+ Km///album\\\///JB\\\
DACIA Logan 1,4 MPI+GPL, 01/06/10, Bej Laureate ODO: 76.000+ Km
DACIA Duster 1,5 dCi 4X4, 11/12/13, Laureate, Gris Comete ODO: 0.050+ Km

xp
Posts: 881
Joined: 18 May 2008, 17:47
Auto: kia ceed 1.4 best 2008
Location: Braila

Post by xp »

xp wrote:Pentru themircea :
Cumva ma poti ajuta cu un "creion" cu care sa corectez o zgaraietura ce mi-au facuto "prietenii" pe portiera ?Culoarea: MARSRED ( ROSU -VISINIU ,nemetalizata ). :cry: :cry: :cry: :cry:
Da este nemetalizat So red. :cry: :cry: :cry: :cry:

Rimi Timisoara
Posts: 315
Joined: 03 Feb 2008, 11:55
Auto:
Location: Timisoara
Contact:

Post by Rimi Timisoara »

Salut!

ogy - Eu iti multumesc! Pentru ca ai cumparat de la mine si pentru mesajul dragut! Pe colegii cu pricina ii putem ajuta sa aiba si ei tavite, ca sa nu mai fie invidiosi... :oops:
Cat despre curieri, ma bucur sa aflu ca au fost punctuali, dar iti spun un secret, ca doar nu ne aude nimeni: sunt toata ziua cu biciul pe ei. Transportul unei tavite in tara ma costa ~18 RON. Ei bine, eu pentru banii astia chiar vreau sa primesc "curierat rapid"! Iar cand intarzie si aflu c-au intarziat... :twisted: Sa nu fiu gresit inteles: nu baietii / curierii poarta vina. Ei livreaza ce primesc in masina. Problema este organizarea, managementul operational al firmei de curierat, intr-un cuvant sefii.
Ma mir ca erau curiosi... La cate tavite trimit prin tara, uneori mi-e teama
ca ma urasc toti curierii si ca vor organiza o potera ca sa scape de mine, ca prea le dau multe de carat... :wink:

xp - Imi pare rau! Honestly! Stiu ca ar trebui sa existe, dar nu stiu de unde sa-ti fac rost! Scuze!
O metoda mai "invechita" nu poti folosi? Ai Casco, cu siguranta! Sau nu? Iti faci frumusel cererea de dezdaunare, ca doar d-aia platesti. Te duci la cea mai scumpa si mai desteapta vopsitorie auto si ei vor gasi nuanta exacta, cu eventualele denaturari de la soare etc. Cu siguranta nu se va vedea ca a fost zgariata vreodata masina.
Asta pana a doua zi... Cand prietenii vor vedea ca au o noua "opera" de creat pe masina ta... Daca banuiesti cine sunt prietenii, hai sa vorbim "intre patru ochi" si te invat metode care tin atat de legislatia romana, cat si de legislatia junglei, astfel incat sa te asiguri ca indivizii aia o sa ajunga sa stea sa-ti pazeasca masina, in loc sa ti-o zgarie.

Nu incetez a ma minuna in ce tara de cacao traim! Ei nu-si pot lua asa ceva, deci hai s-o distruga pe-a lu' ala care a indraznit sa munceasca si sa-si cumpere. Iar daca ai tupeul sa le oferi un loc de munca, numa' ca nu te scuipa-n fata! I'm sick!
V-am mai spus pe topic-ul asta: sunteti tineri; multi foarte tineri. Pentru voi, investitia cea mai buna este un bilet de avion doar dus! Nu va ganditi la voi, ganditi-va la copiii vostri. Judecand dupa masinile pe care le aveti, voi sunteti realizati, sau macar va aflati pe calea cea buna. Va ganditi, insa, in ce lume va veti creste cele mai mari averi, copiii?
Daca nu sunt informatii confidentiale, va rog sa intrebati pe topic, nu PM!
www.rimimg.ro/autoshop 0720.699655 ; 0256/ 275273 ( L-V orele 8-18, S... uneori 9-14)

CML13
Posts: 70
Joined: 31 Jan 2008, 21:34
Auto:
Location: ploiesti

Post by CML13 »

MIRCEAAAAA....., :lol: ce ,,nationalist" esti si doamne ce dreptate ai :D
Kia Ceed SW, SoRed, 1.4 GSL Start+optionale(ESP, Proiectoare, etc)
PH-13CML

sonty
incercator
Posts: 734
Joined: 02 Jun 2007, 14:25
Auto:
Location: craiova

Post by sonty »

themircea wrote:Judecand dupa masinile pe care le aveti, voi sunteti realizati, sau macar va aflati pe calea cea buna.
astea-s masinile ieftine. majoritatea oamenilor de pe-aci au masini luate pe datorie, credite sau leasing rambursate din salariu. in tara asta daca ai salariu deja esti pe-o cale gresita. aici afaceri cu statul tre' sa faci. si aia nu-s pe net.
dar denaturam topicul.
oltCEE'D 1.4 BEST, machine silver. cu roti si volan.
comanda 26.06. serie 4.09. achitat 7.09. livrare 20.09. toate in 2007.
DJ 50NTY
oltcit special, 0.652. de-o varsta cu mine.

oldi
Posts: 23
Joined: 16 Mar 2008, 22:43
Auto:
Location: Buzau

Post by oldi »

Salut!
Spune-mi si mie, te rog, cit m-ar costa un set de presuri si o tavita pt. portbagaj pt. SW? Ai pe stoc sau dureaza mai mult pina le aduci? Cum se realizeaza plata?
CEED SW 1.4 BEST PEWTER BEIGE

Post Reply

Return to “Oferte speciale pentru membri”