Sephia de vanzare sau piese.

cr15tian
Posts: 1
Joined: 20 Jun 2010, 13:18
Auto:

Sephia de vanzare sau piese.

Post by cr15tian »

Am fost pana in Franta cu o treaba si la intoarcere am zis sa iau si eu o masina sa fac o afacere.... In fine am sfarsit prin a cumpara o Sephia de langa Munchen. Masina avea 68.000km originali si nu mai fusese inmatriculata de 9 ani deoarece proprietarul era plecat in USA. Am luat-o eu si acum are vreo 78.000km daca nu ma insel. Masina are ceva pb de tablarie si cauciucuri datorita timpului indelungat in care a stat pe dreapta. Eu am luat-o pt sotia mea dar nu ii place masina. Cand am venit cu ea am ramas uimit cat de bine merge motorul. Are motor 1.5L sohc multi-efi, cutie automata, 4 geamuri el., oglinzi el, stergator haion, inchidere centralizata cu telecomanda cu protectie antifurt pe contact. Ca probleme are un tampon de cauciuc de la un amortizor spate defect(am imprumutat-o unui amic si a adus-o asa) s-a deslipit cauciucu de pe fier, toba e fisurata pe undeva, si are nevoie urgent de o revizie cu schimb de ulei atat motor cat si cutie + filtrele aferente. Taxa de mediu e 390eur cine e doritor sa o inscrie. Pret 700euro fix. Pt piese dati mail, asta daca vreti un raspuns rapid.
Tel 0766413832, cr15tian@yahoo.com. cine e interesat de poze imi da un mail si am sa trimit pe mail.

Return to “Sephia”