service

Craiova
oanaluiza
Posts: 2
Joined: 17 Mar 2009, 12:38
Auto:

service

Post by oanaluiza »

referior la service-ul din craiova tin sa te anunt ca mie personal mi se pare foarte ok..am facut 2 revizii la ei si sunt foarte incantata...eu am avut si ceva probleme de la inceput cu masina si anume o bataie in volan..era o bucsa sau ceva de genu...pe care nu mi-au schimbat-o la prima revizie deorece nu era "dusa" si mi-au zis ca la un control le-o pune lor in brate..ma rog..si mi-au schimbat-o la o alta verificare intre revizii cand m-am dus pt ca imi batea ceva pe spate :))..s-au uitat vreo 1 ora la masina si nu i-au dat de cap la bataia de pe spate dar in schimb mi-au schimbat bucsa...iar la a doua revizie mi-au rezolvat si bataia de pe spate..astea au fost asa "probleme mai mari"
insa am avut si ledul de la eps...aprins si am fost in bucuresti sa vad ce e cu el..iar pe lista de verificare am trecut si bataia in volan si sa-mi regleze frana de mana care tinea foarte sus..(in perioada in care imi batea) si dupa ce am stat 3 ore acolo vine cel de la service si imi zice ca nu are nici o bataie in volan.k mi-au facut frana de mana si ca nu mai sta aprin ledul din bord...la care m-am certat cu ei si le-am zis ca m-am dus cu masina de nebuna in service si de dragu de a sta 3 ore acolo k sa-mi spuna k nu are nici o bataie in volan(asta dupa ce in prealabil cei de la craiova imi confirmasera problema batii,care era dupa spusele lor defect de fabricatie)..la care am cerut un om sa merga cu mine in probe si au zis ca nu au k sunt ocupati...neseriosi dupa parerea mea
cam asta este parearea mea despre service-ul din craiova si bucuresti

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: service

Post by crispisu »

scuze, dar pe cine tii sa anunti ca service-ul ti se pare ok?

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: service

Post by scubli »

Probabil din greseala a apasat pe new topic in loc de post reply. :)

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: service

Post by crispisu »

da, asa am banuit si eu, d-aia am intrebat, ca sa mut postul la locul lui daca e nevoie :)

Locked

Return to “Oz Maraton”