KAR - Kia Asistenta Rutiera pentru toti

Subiecte care nu ţin de un numit model
SeKAh
Posts: 815
Joined: 03 Jun 2007, 16:37
Auto:
Location: Bucuresti

Re: KAR - Kia Asistenta Rutiera pentru toti

Post by SeKAh »

N-ai inteles esenta :D e vorba de principiu!
Putin imi pasa de cardul asta :wink:

LeCCa
Posts: 713
Joined: 23 Oct 2008, 17:10
Auto:
Contact:

Re: KAR - Kia Asistenta Rutiera pentru toti

Post by LeCCa »

ce principiu?
KIA ProCeed 1.6 Black PH 22 LEK

seby
Posts: 199
Joined: 21 Nov 2008, 22:23
Auto:
Location: Brasov - Lugoj
Contact:

Re: KAR - Kia Asistenta Rutiera pentru toti

Post by seby »

eu fac un an peste 3 zile de cand sunt proprietar de ceed sw , si inca nik de cardul buclucas , unde tre sa trimit datele pentru acest card? de la reprezentanta acelasi raspuns: nu a venit si totusi a trecut 1 an de zile.
centura siguranta = 80% , airbag = 20%
PURTATI CENTURA
ceed sporty wagon
NEW SPORTAGE 1.6 GDI
AUDI A4

danny86

Re: KAR - Kia Asistenta Rutiera pentru toti

Post by danny86 »

Am trecut azi pe la IMG, pe la Alexandru Manucu, si am ridicat KAR-ul orietenei mele, RLK... Erau multe sosite si neridicate... Care aveti drum prin zona si stiti ca nu v-a venit cardul, treceti si intrebati. Probabil sunt la ei, dar nu le-au trimis prin posta! :(

Si Alex ne-a zis ca datele pentru intocmirea cardului sunt stranse si trimise de dealer la centrul european de asistenta in fiecare zi de 15 ale lunii, dupa ce s-a ridicat masina.


Off topic: Am vazut steguletul clubkia.ro care a fost pe masini la Bran, pus la loc de cinste la ei! :D :D :D :gayflag: :gayflag: :gayflag:

ady85btz
Rock'n'Rolla
Posts: 1178
Joined: 05 Feb 2008, 16:03
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: KAR - Kia Asistenta Rutiera pentru toti

Post by ady85btz »

O intrebare: daca fac un accident si masina e in service la reparat si sta 1 luna ,KAR-ul imi ofera o masina la schimb in aceasta perioada???
Kia Cee'd 1.4 GSL the BEST :smt077 Machine Silver :smt077
"The Power to Surprise"
Jurnal de bord
Album foto
Image

danny86

Re: KAR - Kia Asistenta Rutiera pentru toti

Post by danny86 »

ady85btz wrote:O intrebare: daca fac un accident si masina e in service la reparat si sta 1 luna ,KAR-ul imi ofera o masina la schimb in aceasta perioada???

aici scrie ca este inclus si masina la schimb dintre chestiile care le include KAR-ul.......KAR-ul nu este pt mine ci pt prietena mea rlk dar azi am insotit-o......

Post Reply

Return to “...despre maşini în general”