Kia s-au asociat cu interlopii de la FCSB

Post Reply
vladbuzdu
Posts: 125
Joined: 19 Apr 2016, 12:14
Auto: Kia Sportage 1.7 DSL

Kia s-au asociat cu interlopii de la FCSB

Post by vladbuzdu »

acum cateva zile am vazut ca cei de la Kia s-au mandrit nevoie mare ca s-au asociat cu interlopii de la FCSB
va spun sincer ca ma simt dezamagit nu neaparat pentru ca nu sunt stelist si nu stiu daca in conditiile astea as fi luat kia
poate urmeaza si un parteneriat cu Gutza

quelloo
Posts: 4407
Joined: 22 Oct 2008, 21:51
Auto: Kia Proceed 2.0 DSL
Location: Bucuresti - Dristor si ocazional Titan

Re: Sportage 2016

Post by quelloo »

too touchy.
vroiau expunere, FCSB le ofera asta, ciobanu vrea bani si Kia ofera asta...

e ca si cum nimeni din Madrid n-ar dona la Unicef pentru ca apare pe tricoul Barcelonei, sau n-ar mai zbura suporterii lui Chelsea cu Emirates ca apar pe tricoul lui Arsenal :)
Proceed Cassa White 2.0 DSL Style... + pachet sport (the works...)
http://picasaweb.google.com/quelloo69/Q ... directlink

User avatar
zaboss
Posts: 1180
Joined: 16 Sep 2010, 21:41
Auto: Kodiaq 2.0 TSI, 4x4 DSG, Style
Location: București
Contact:

Re: Sportage 2016

Post by zaboss »

Și patronul Kia România mai e și lider UNPR sponsor al lui Găbiță Oprea...
____________________________________
Light travels faster than sound. That's why most people appear brighter untill you hear them speak.

vladbuzdu
Posts: 125
Joined: 19 Apr 2016, 12:14
Auto: Kia Sportage 1.7 DSL

Re: Sportage 2016

Post by vladbuzdu »

doar ca aia de la unicef nu sunt eliberati conditionat ca mm ala....sa te mai si mandresti cu asta....si cand ma gandesc ca fiind dinamovist trebuia sa iau honda..

User avatar
ceappone
Posts: 96
Joined: 29 May 2016, 12:27
Auto: Kia Sportage GT LINE 1.6 T-GDI
Location: München

Re: Sportage 2016

Post by ceappone »

Eh , treaba asta cu eliberatii condiționat ... Daca s-ar da unuia care a furat cu 6 zerouri de la 10 ani in sus , atunci cred ca as cunoaște putini romani sau capitaliști demni ( nu neaparat si moral vinovați ) , fara macar cateva luni cu suspendare


Asta e capitalismul , pușcăria e un fel de masterat , un pas nou in viata pana prinzi care e șpilul daca vrei sa il treci cu " nota mare " :lol: , problema la noi e ca atunci cand intervine legea mai e inca loc de tocmeala , si inca cum ...altfel cred ca iti era scarba si de Negoita , deja

In rest , daca masina nu te-a dezamăgit , nici pe teren propriu si nici in deplasare , nu vad ce treaba are una cu alta ... Nu te grăbi sa schimbi cu Honda , ca daca joaca Dinamo curând in Europa se poate sa bage Kia si acolo bani

User avatar
ceappone
Posts: 96
Joined: 29 May 2016, 12:27
Auto: Kia Sportage GT LINE 1.6 T-GDI
Location: München

Re: Sportage 2016

Post by ceappone »

Scuze pt dublu post dar mi-a expirat timpul pt editare


Si mai rau dar inca nu imposibil : daca merge FCSB in primăvara europeană poate vor si cei de la Honda sa bage bani acolo :lol:

Serios acum , eu as fi mai dezamăgit ca unii dintre noi inca facem dovada ca manipularea in masa nu va dispărea prea curând...

User avatar
zaboss
Posts: 1180
Joined: 16 Sep 2010, 21:41
Auto: Kodiaq 2.0 TSI, 4x4 DSG, Style
Location: București
Contact:

Re: Sportage 2016

Post by zaboss »

Bine, așa cum unele corporații se dau rotunde că furnizorii lor respectă nu-ș ce standarde, și consumatorul poate refuza să cumpere de la o corporație care nu respectă standardele sale (care pot merge de la exploatarea copiilor până la cumpărat publicitate la Antena 3 sau sponsorizat politicieni dubioși). E dreptul lui să se simtă dezamăgit că banii plătiți de el ajung la Becali.
____________________________________
Light travels faster than sound. That's why most people appear brighter untill you hear them speak.

User avatar
ceappone
Posts: 96
Joined: 29 May 2016, 12:27
Auto: Kia Sportage GT LINE 1.6 T-GDI
Location: München

Re: Kia s-au asociat cu interlopii de la FCSB

Post by ceappone »

E dreptul lui , corect ... insa exemplul tau duce spre o polemica fara sfarsit , e un fapt existential ... Lucrurile asa functioneaza si nu de ieri , de azi ... Sa fiu sincer nu am avut timp sa ma simt dezamagit de faptul ca nu stiu cati negri/chinezi exploateaza astia ca sa imi asigure mie , la un cost cat mai bun , cei 7 ani de garantie. Sa imi satisfaca standardele , sau mai bine zis pretentiile , pt banii platiti.

Si ma mai simt dezamagit si de faptul ca (virgula) Kim si-a aratat fundu cat usa si acum ii pun astia sute de milioane pe masa ca sa afle multimea cum ii pute **** . Da´ ce pot sa fac eu daca 1 miliard (printre care si eu) de oameni pun pe masa dolarul necesar, ca sa ii vada endoscopia ... Daca mi-as respecta standardul/pretentia , nu as mai vedea Bundesliga , in puii mei :mrgreen:

Post Reply

Return to “Offtopic”