Cee'd versus Avenger (pret)

bogdan-alin
F.B.I
Posts: 778
Joined: 12 Nov 2008, 22:08
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cee'd versus Avenger (pret)

Post by bogdan-alin »

auzi ma frustratule , nu stiu care din noi 2 a lasat mai multe mesaje cand celalalt era offline.
ce stii tu ma atatea despre soferie de ne inviti pe noi sa ne conducem loganurile (care de fapt nu sunt loganuri ) cu 40 km/h pe prima banda? da ce masina ai tu ma ala de bea cu patronii la masa?

eu cred ca tu iti doresti cam multe ma prietene ....
am mai auzit oameni care zic despre masinile lor ca sunt the best , dar tu esti un specimen rar

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cee'd versus Avenger (pret)

Post by Ogy »

....si inca nu a venit vara...

patton
Posts: 647
Joined: 28 Sep 2008, 13:25
Auto:

Re: Cee'd versus Avenger (pret)

Post by patton »

stiu un caz, acum vreo 3 ani unii au intrat cu un passat, cu 120-130 km/h intr-un hummer. cunostintele stiau ca a fost passat, pt restul lumii era imposibil sa "descifreze" ce masina a fost. asta vis-a-vis de siguranta. nici intr-un tanc nu scapi cu viata intr-o tamponare la viteze mari.
KIA Cee`d Best Kompass Blue 1,4

shadowlord
Posts: 8
Joined: 04 Feb 2011, 22:34
Auto:

Re: Cee'd versus Avenger (pret)

Post by shadowlord »

pai asta zic si eu :)) comparatia nu e deplasata dar chiar nu merge facuta. in primul rand avenger e un sedan asa cum e el, e spatios, confortul e totusi altul, spatiul de depozitare in portbagaj e mare, mie mi se pare singurul inedit ca design spre deosebire de accord, passat care sincer nu incanta la clasa asta prin nimic adica nu spune decat hello eu sunt passat. eu trec cu avengeru si lumea intoarce capul de parca ar fi vazut cine stie ce. asta e ideea cand iei o masina sa simti feelingul. celelalte rivale la clasa asta au design general din toate punctele de vedere. logic, exista la avenger si varianta 3,4 care e altceva insa la motor de 2000 avenger e echipat cu 156 cai ceea ce mi se pare suficient si de bun simt, garda la sol ridicata, merge si pe teren accidentat la roti de 17 plus ca motoru e de mercedes deci...

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cee'd versus Avenger (pret)

Post by Ogy »

Deci ce? :shock:

shadowlord
Posts: 8
Joined: 04 Feb 2011, 22:34
Auto:

Re: Cee'd versus Avenger (pret)

Post by shadowlord »

bogdanele tata ai tupeu de roman in tine. vino tu cu ferrari si convinge-ma ca esti mai smecher ca mine ia sa vedem te tine ?

Shadow
Posts: 176
Joined: 18 Oct 2007, 13:44
Auto:

Re: Cee'd versus Avenger (pret)

Post by Shadow »

Eu la Mitsubishi am jante de 18" Sunt mai off-road ? :roll:
2008 KIA Cee'd 1.4 Best

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cee'd versus Avenger (pret)

Post by Ogy »

Aveti nevoie de concediu sau va dau eu?
Continuati "munca constructiva" pe privat.
Ma anuntati cand ati terminat sa redeschid topicul.

Locked

Return to “Versus”