Kia Cee'd 1.4 GSL MT 109CP

Totul despre al vostru Kia cee'd şi poze bineînţeles!
User avatar
kTL
Posts: 377
Joined: 10 Apr 2011, 22:14
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Kia Cee'd 1.4 GSL MT 109CP

Post by kTL »

n-am mai scris demult pe aici.. si se cam asternu' praful :D..

nu am prea multe de zis.. bieleta pe fata care inca trancane si pe care n-am putut-o schimba cand i-a fost timpul din motive personale.. o voi schimba insa la revizia pe care trebuie sa o fac la sfarsitul lunii noiembrie..
masina trage bine si in ultima luna si jumatate n-a avut rezervorul mai gol de jumatate.. mai am cativa zeci de km si ating 34000km.. asadar usor usor tind spre cei 10.000 cu ea.. in 6 luni de zile am plimbat-o si calcat-o pe toate partile. inafara de incidentele minore si anonime povestite mai sus nu s-a intamplat nimic.. am facut si eu din nou RCA-ul (pentru ca il facusem pe 6 luni.. si la fel si acum).. ciudat e ca am platit cu vreo 13 lei mai mult (probabil cursul euro ceva pentru ca evenimente nu am avut).

dupa cum va povestisem cu ceva timp in urma (cred.. nu mai rasfoiesc :D ) am facut mai demult mici modificari pe care mi le si asum.. in partea din spate a masinii.. mai exact! simetria care ma obseda pe mine :)

Image

Uploaded with ImageShack.us

Image

Uploaded with ImageShack.us

imi cer scuze pentru calitatea pozelor... sunt facute pe timp de noapte cu telefonul..
pentru cei ce or sa ma mustreze.. chiar daca par deranjante ca luminozitate, lampile isi fac bine treaba pe ploaie viscol ceata deasa si nu deranjeaza pe nimeni.. cel putin asa relateaza un prieten care a mers de 2 ori in spatele meu la ocazii de genul..
le-am tinut aprinse aseara pe dus si intors de la Giurgiu inafara localitatilor pentru ca era bezna totala.. am plecat si m-am intors ploaie abundenta.. si la cum arunca kiutza apa pe spate cica erau numai bune lampile ca vizibilitate..
Kia Cee'd 1.4 GSL MT 109CP
[b]ODO:[/b] 75.000+ KM

Kia Rio facelift 1.2 GSL MT 85CP
[b]ODO:[/b] 14.000+ KM

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”