Inca un Pro Cee'd Black prin Bucuresti!

Totul despre al vostru Kia cee'd şi poze bineînţeles!
User avatar
PMC
Posts: 30
Joined: 30 Mar 2009, 23:25
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Inca un Pro Cee'd Black prin Bucuresti!

Post by PMC »

1300 km fara probleme...
- consum rezonabil 6-7 l/100km mixt
- am scapat de rodaj si am incercat zona rosie dar nu e impresionant (nici nu ma asteptam)
- merge lin, frumos, fara probleme la denivelari (am facut un drum in weekend pana la Vidraru)
- cu 4 persoane a atins 190km/h pe autostrada (nu in Romania :^o ) dar mai ducea putin desi nu asta ma intereseaza pt ca nu cred ca va mai vedea peste 140-150km/h foarte des (viteza de croaziera personala 100-120 DN respectiv Autostrada)
- o tot spal la jet (OMV) la fiecare 2 zile...inca imi este teama sa o duc la spalatorie sa o stearga cu carpa...chiar daca la jet nu iese foarte bine
- saptamana asta ii schimb si numerele rosii (am iesit de 3 ori din Buc. fara sa fie nevoie de rovinieta>>de acum trebuie sa o fac)
- cu Focusul prietenei nu prea am mai mers, cam someaza dar il "reactivam" dupa ce ii pun anvelopele de vara tot sapatamana asta

In rest ma declar multumit, ma enerveaza la culme ca am bagat-o pe niste drumuri (de kkt) inca din primele saptamani dar nu am pe unde sa merg prin aceasta tara, si tre sa ma potolesc sa mai dau in ea ca nu are nici un rost...nu e facuta pe asa ceva (mi-am facut damblaua...si aici nu ma refer la viteza maxima ci la reprizele "sportive" 6000-6000-6000rpm) pt ca vreau cativa ani de acum sa mearga "rotund". V-am salutat si poate o sa vin si cu poze, inca nu am pus folii, nici macar gps nu am luat, sunt cu banii putin cam naspa...si nu are rost sa fac acum cheltuieli...
Proprietar de Pro Cee'd Black Pearl de care sunt mandru si incantat ;)
Manager Trupa de Dans SobiS (http://www.scoaladedanssobis.com)

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”