Astept masina

Norme legale care ne afectează, unde ne facem asigurările, de unde credit, radare, gropi...
Post Reply
daniy79
Posts: 2
Joined: 14 Jul 2008, 11:24
Auto:

Astept masina

Post by daniy79 »

Exista posibilitatea de a urmari cumva daca masina a plecat pe transport catre Romania? Stie cineva de acest dealer Nicu Costica?

User avatar
misuspita
cantaretzu'
Posts: 1039
Joined: 07 Oct 2007, 12:31
Auto: Proceed
Location: Bucuresti

Post by misuspita »

Nicu Costica este cel la care am dat eu comanda si am fost incantat de felul cum a decurs treaba pana in final.
Ex-Pro Cee'd 1,4 Best
Actual Ford Focus mk4 1.0 125CP

seeds
Posts: 346
Joined: 07 Jul 2008, 10:16
Auto: Kia Ceed 1.4 SW
Location: Galati

Post by seeds »

Nu stiu cine este persoana, nu sunt din acelasi oras cu tine dar m-ar interesa si pe mine daca pot sa vad parcursul masinii pana la livrare. Cand ai comandat-o? :)
Cee`d SW, 1.4 GSL, Black Pearl,
GPL
ODO: 155 000 (90 000 benzina)

User avatar
misuspita
cantaretzu'
Posts: 1039
Joined: 07 Oct 2007, 12:31
Auto: Proceed
Location: Bucuresti

Post by misuspita »

seeds wrote:Nu stiu cine este persoana, nu sunt din acelasi oras cu tine dar m-ar interesa si pe mine daca pot sa vad parcursul masinii pana la livrare. Cand ai comandat-o? :)
Daca ma intrebai pe mine, Nicu Costica e un dealer de la MIT Motors Baneasa, iar despre partea cu vazutul parcursului masinii pana la livrare nu stiu nimic, de aceea nu am pomenit nimic anterior.
Ex-Pro Cee'd 1,4 Best
Actual Ford Focus mk4 1.0 125CP

andrei0241
3/E
Posts: 3087
Joined: 16 May 2007, 13:40
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Post by andrei0241 »

S'a mai pus problema asta pe la inceputul livrarilor lui Cee'd la noi si atunci raspunsul a fost negativ. Chiar daca s'a schimbat ceva intre timp, nu prea vad de ce dealerii ar fi dispusi sa ofere aceasta posibilitate clientilor ;)
Ford - Fiesta - 1.4 tdci

Post Reply

Return to “Legislaţie, asigurări, banci, info trafic”