Ajutor

Norme legale care ne afectează, unde ne facem asigurările, de unde credit, radare, gropi...
Post Reply
Scotibus
Posts: 7
Joined: 20 Jun 2008, 23:14
Auto:
Location: Bragadiru

Ajutor

Post by Scotibus »

Salutare tuturor,
Am si eu nevoie de un mic ajutor din partea voastra... stie cineva un service bun care sa fii lucrat si cee'd si care are decontare la ASTRA(UNIQA)...m-a lovit un destept in spate la trecerea de pietoni si mi-a spart bara spate si stopul dreapa ( cel de ceata) ... am intrebat a cateva service-uri dar nimeni nu vrea sa aibe de-a face cu ASTRA.
Nu as vrea sa duc masina la Nea Gica (un service in colt de strada ) care sa fii facut doar loganuri sau dacii 1310...vreau sa nu se vada ca a fost lovita...sa o vopseasca bine etc...multumesc frumos pentru ajutor
MT Best 1.4 ...Cee'd in the city...Never drive faster then your Guardian Angel can !

edddie_m
Posts: 250
Joined: 17 Dec 2008, 20:02
Auto:

Re: Ajutor

Post by edddie_m »

Pai trebuia sa intrebi la asigurari unde sa o faci.
La partea de tinichigerie sunt toate masinile la fel nu conteaza daca o faci la reprezentanta sau in alta parte.

User avatar
danny86
Posts: 625
Joined: 08 Jul 2009, 15:26
Auto:
Location: Ploiesti
Contact:

Re: Ajutor

Post by danny86 »

multa bafta si sa iti rezolvi problema cat mai repede...si eu am la Astra si tot asa toti fug de ei......sper sa nu am nevoie sa apelez la casco ca vad ca sunt mari probleme cu ei desi nu inteleg care ar fi motivul......chiar sunt curios cum vor decurge lucrurile
NU NE CAUTATI.....SUNTEM PESTE TOT.......WWW.CLUBKIA.RO
posesor Kia Magentis 2.0CRDI full options PH-86-MDI
posesor Fiat Grande Punto 1.4 PH-09-MDI





ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

Post Reply

Return to “Legislaţie, asigurări, banci, info trafic”