Primit de pe e-mail ATENTIE LA OMNIASIG

De toate pentru toţi
klawz
Posts: 160
Joined: 30 Aug 2007, 12:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by klawz »

Am casco la Omniasig, nu mi-a facut nici o poza cind am facut contractu, dar nu am avut nici o problema de plata sau cu dosarul de dauna, s-au miscat repede cu acceptu de plata, sunt multumit.

iseeyou
Posts: 14
Joined: 27 Mar 2008, 22:57
Auto:
Location: Baia Mare

Post by iseeyou »

klawz wrote:Am casco la Omniasig, nu mi-a facut nici o poza cind am facut contractu, dar nu am avut nici o problema de plata sau cu dosarul de dauna, s-au miscat repede cu acceptu de plata, sunt multumit.
Sper sa fie asa cum zici, si eu la ei fac casco. :roll: sper sa fie ok.

MihaiM
Posts: 871
Joined: 04 Jun 2007, 10:11
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by MihaiM »

bogdan241 wrote:@MihaiM...bejan asta e la grivitei la accidente? e unu mustacios?imi suna cunoscut numele...
Da la grivita. Insa nu stiu cum arata ca n-am vb decat la telefon. Ma tot aburea cu orice il intrebam. Noroc ca ieseam mai bine cu casco, altfel acum aveam vreo condamnare pt vatamare corporala grava. Si acum am dosarul deschis la ei si n-a sunat nimeni, dupa 1 an, sa intrebe daca merg mai departe. Si ca tot veni vorba, imi permit un sfat pt colegii de forum: cautati sa stiti cat mai exact ce si cum atunci cand mergeti la asigurari. Altfel veti fi nevoiti sa puneti intrebari unor sclavi ca bejan ala.

Referitor la ARDAF (zicea cineva pe pagina 1), am un coleg care suferind un accident, a cautat de i-au sarit capacele un service care sa-i ia masina deorece societatea cu pricina nu prea plateste si toti se feresc de decontari cu ea. Eu am asigurare la casa la ARDAF :lol:

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by bogdan241 »

ala e ma....a stat omu in vacanta linistit...si masina mea in service. deci vorbim de acelasi personaj cretin. :(
Cee'd 1.6 GSL Black Pearl, Classic + Interior piele, Geamuri fumurii + actionare electrica fata/spate, Pachet Sport, ESP, Climatronic, Cheie pliabila, Scaune incalzite, Oglinzi electrice.

www.tuninginfo.ro - Prietenul masinii tale!

danycxxx
Posts: 300
Joined: 21 Mar 2008, 14:09
Auto:

Poze omiasig

Post by danycxxx »

Am facut casco la Omniasig si m-au chemat sa imi faca poze la masina. Mi-au facut la seria de sasiu, roti, bord, fata, spate si la actul de circulatie provizorie. Oare duca ce o inmatriculez, trebuie sa merg sa mai schimb ceva?

Post Reply

Return to “Cafenea”