Cursul Euro

De toate pentru toţi
bogdan-alin
F.B.I
Posts: 778
Joined: 12 Nov 2008, 22:08
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cursul Euro

Post by bogdan-alin »

nu este deloc rea vointa scrie "de R.M. HotNews.ro "? scrie....si acum hai sa fim seriosi tu vrei sa imi zici mie ca presa franceza, germana, italiana ..... ei vin in Romania sa vada cu ochii lor ce se intampla si scrie despre Romania. Nici nu preiau tot ce scrie pe internet si tot ce se zice la Televiziunea Romana, care da TVR si 80 % din net sunt BASISTI!

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cursul Euro

Post by Ogy »

Avand in vedere ca tu esti initiatorul topicului pe tine te consider carcotasul sef si ma astept sa aplanezi confilctele inainte de a se transforma in ceva mai rau.
Mie imi place sa va vad activati in orice domeniu, ca e barfa ca e altceva nu conteaza, noi oricum nu suntem in stare de ceva bun. :)
Topicul ramane si nu se vor aplica sanctiuni decat atunci cand se va sari calu . Apel;ative gen basist sau altceva nu mi se par decat o sursa de amuzament.
Ca parere personala: vreau sa-l votez si sa iasa invingator Basescu! Nu tin nici cu unu nici cu altu. Vreau sa dea urat de tot in ei in astia 2 ani care i-au mai ramas de mandat! Vreau sa vad o telenovela romaneasca de calitate! :)
In interes propriu imi doresc un conducator care sa nu mai fie marioneta puterilor... si cei de sub ei sa nu ne mai fure atat de mult. Cum asta nu se va intampla prea curand, macar sa fiu si eu satisfacut in sensul mentionat mai sus.
PS: "schimbarea sefilor bucuria nebunilor"

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cursul Euro

Post by eugenflorinmanea »

Ascuiltător: Este adevărat că cetăţeanul Iosif Antonovici Ivanov a primit de la stat o Volga?
Radio Erevan: Este adevărat. Doar că nu era Volga, ci o bicicletă şi nu i s-a dat, ci i s-a luat.

In primul rand ca este un raport al unei comisii- nu are nicio legatura cu presa interna sau externa.
In al doiea rand Hot News a preluat o stire din France Press...nu a fost invers.

Dar eu nu inteleg de ce esti asa inversunat cu Ponta si Dormeo..Zici ca lucrezi la MFIN...Sa inteleg ca ai fost pus acolo pe vremea PNL/PSD ului si 4 ani ti-a tremurat fundu ca Basescienii te dau afara? Hai sa nu imi zici ca la MFin posturile se ocupa prin concurs ca ma bufneste rasul.
SAAB 9-5

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cursul Euro

Post by eugenflorinmanea »

Pentru Ogy
eugenflorinmanea wrote:
bogdan-alin wrote:Topicul asta este despre Basisti si despre frustrarile Basistilor?

As ruga sa pastrati un aer civilizat in discutie, altfel imi rezerv dreptul sa fac report.
Jignirile si vorbitul 'de mahala' isi au locul langa Crinutzu si Badea- nu aici.
SAAB 9-5

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Cursul Euro

Post by Ogy »

Din moment ce mi-ai dat un pasaj din post ma vad nevoit sa inchid acest topic deoarece nu ai inteles ce am zis in postul anterior.
Vrei sa deschid eu un topic benzina vs diesel sa vezi acolo ce ne luam?
Pe subiectul anocrat de voi sigur duce la incaierari si e pacat ca sunt doar 31 de grade afara macar daca erau 44 ca acum cetva zile... ca sa va inteleaga careva.
Nu stiti sa va jucati frumos, nu va mai jucati! :lol:

Locked

Return to “Cafenea”