Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
User avatar
Minu
Posts: 926
Joined: 26 Sep 2009, 13:30
Auto: Kia Ceed GT MY23
Location: Ploiesti

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by Minu »

Mai vreti sa va astept la Hipodrom?Nu de alta dar eu oricum trec pe acolo(stau in Brazi unde este combinatul,si o iau pe ruta:Brazi-Barcanesti-Hipodrom).Cred ca mai bine ne intalnim si punem bani sa cumparam ceva,o sa incerc sa iau si eu gratarul si un sac de lemne/coceni,daca imi mai incape in portbagaj :lol:
***Ceed GT MY23 Blue Flame
***Yamaha Tracer 9GT MY23

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by RLK »

Facem asa: cine vrea sa aduca ce are prin casa aduce, iar cei care vor sa stranga bani si sa ia ceva in dimineata aceea, se strang atunci si cumpara atunci. Oricum nu e asta important. Ideea e ca ne intalnim si stam de vorba si radem si ne distram. E ok? :roll:
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

User avatar
Minu
Posts: 926
Joined: 26 Sep 2009, 13:30
Auto: Kia Ceed GT MY23
Location: Ploiesti

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by Minu »

Ok,fiecare aduce ce poate de acasa,sau daca nu bani,si vedem dupa aia ce se strange,si de ce avem nevoie cumparam din banii celor care nu aduc nimic de acasa,cred ca e mai bine asa.

Va rog sa nu ne uitati cu ceva,cei din capitala,poate ne aduceti si noua niste stickere,va rog mult de tot [-o<
***Ceed GT MY23 Blue Flame
***Yamaha Tracer 9GT MY23

User avatar
danny86
Posts: 625
Joined: 08 Jul 2009, 15:26
Auto:
Location: Ploiesti
Contact:

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by danny86 »

Minu....am scris mai sus.....ne intalnim la ora 10 la SALA SPORTURILOR.....motivele le-am precizat......RLK o sa ii aduca pe cei din Bucuresti pana la Billa in Ploiesti iar de acolo ii preiau eu.


Cu mancarea este perfect si asa.....cine are aduce de acasa...cine nu punem bani la fata locului si cumparam de pe traseu




Gata ramane stabilit......SALA SPORTURILOR DUMINICA ORA 10 INTALNIREA......GRATARUL VEDEM LA FATA LOCULUI
NU NE CAUTATI.....SUNTEM PESTE TOT.......WWW.CLUBKIA.RO
posesor Kia Magentis 2.0CRDI full options PH-86-MDI
posesor Fiat Grande Punto 1.4 PH-09-MDI





ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by RLK »

Da, cred ca asa e cel mai bine... vedem ce se strange din ce aducem de acasa, si ce mai lipseste, se cumpara cu ce banuti se strang.

Abia astept sa ne vedem!!! :D
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

callmevaly
Posts: 95
Joined: 30 Sep 2009, 16:33
Auto:
Location: Bucharest

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by callmevaly »

Cu parere de rau (sincera) eu nu mai pot ajunge din cauza infiintarii peste noapte a unui training/chef de-al societatii, undeva pe la Sambata, BV, tot w/e.
Distractie placuta si sper sa n-o mai ratez pe urmatoarea!
Hf!

Vali
Pro'ceed 1.6 CRDI(115 ponei), Grey ORIGINAL, Style ORIGINAL, ODO(11k)-cat mai multi fara probleme!
http://picasaweb.google.com/callmevaly

User avatar
MeGeNe
Moderator General
Posts: 1390
Joined: 15 Jun 2009, 12:07
Auto: KIA
Location: Bucuresti - Titan

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by MeGeNe »

Facem si noi o lista finala cu cei care mergem la gratar? Eventual si una cu cei care plecam din Bucuresti, de la Ikea, ora 9? Pe mine va rog sa ma treceti cu litere normale, ca vin sigur.
B-39-MGN cee'd HB yellow dakar 1,6 GSL City

Brill
Moderator
Posts: 1419
Joined: 07 May 2009, 15:18
Auto: 1.6 cmc 122 CP
Location: Bucuresti - P-ta Victoriei

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by Brill »

Plecare la ora 9 de la IKEA:

1. MeGeNe



PS eu am sa plec din buc la ora 13-13.30. Deh au aparut niste probleme. Daca se schimba ceva intretimp o sa dau un tel
KIA Cee`d City 1.6 122 CP B-032162 DJ-49-TOM -> B-298-MRA
Daca raspunsul nu este clubKIA.ro, inseamna ca nu ai pus intrebarea care trebuie.
Pentru a va alatura grupului clubKIA de pe facebook dati click aici https://www.facebook.com/groups/191619794193148/ apoi apasati butonul join. Un administrator va va ura bun venit!
Pagina comunitatii clubKIA pe facebook aici: https://www.facebook.com/comunitateakia

User avatar
MeGeNe
Moderator General
Posts: 1390
Joined: 15 Jun 2009, 12:07
Auto: KIA
Location: Bucuresti - Titan

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by MeGeNe »

Plecare la ora 9 de la IKEA:

1. MeGeNe



Participant la GRATAR:

1. Brill&Co.
2. MeGeNe
B-39-MGN cee'd HB yellow dakar 1,6 GSL City

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by crispisu »

Dragii mei, stiu ca ne vom lua multe multe injuraturi dar din pacate noi nu mai putem ajunge :( . nu am postat nimic pana acum pt ca am sperat sa reusim sa ne rezolvam problemele si sa putem ajunge, dar din pacate nu am reusit. daca reusim totusi pana duminica sa rezolvam, venim si noi
Imi pare rau inca odata si va doresc distractie placuta

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by RLK »

Plecare la ora 9 de la IKEA:

1. MeGeNe
2. RLK :D
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

User avatar
RLK
Red.. SO RED
Posts: 1055
Joined: 18 Mar 2008, 23:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by RLK »

Se pare ca norul vulcanic i-a cam speriat pe majoritatea colegilor nostrii de forum care se anuntasera prezenti. Nu-i nimic, distractia a fost la cote maxime, in stilul caracteristic. Mi-a parut bine sa va cunosc pe toti si cat de curand repetam figura :D

@ Brill: Am trecut azi-noapte pe la Paulesti... craca ta era in siguranta.. doi caini o pazeau :lol: :lol: :lol:

@ Minu: asteptam pozeleeeeeeeeeeeeeee [-o<
Mamica unui Cee'd 1.4 BEST 109 cai, SO RED = B 41 RLM POZE AICI
DACA RASPUNSUL NU E CLUBKIA, INSEAMNA CA NU AI PUS INTREBAREA CARE TREBUIE...
Image

User avatar
danny86
Posts: 625
Joined: 08 Jul 2009, 15:26
Auto:
Location: Ploiesti
Contact:

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by danny86 »

Super super gratar......mai putin la mine cu trezirea de dimineata :lol: :lol: :lol: :lol: ........oricum la 20 seara imi parea rau ca timpul a trecut asa de repede si a trebuit sa plecam.....

Imi pare rau ca nu a fost posibil sa ne strangem mai multi si speram ca data viitoare sa fim mult mai multi.........oricum urmatoarea gratareala asa cum am vorbit va ramane dupa Intalnirea din Iunie.....asa ca......sa va pregatiti :lol: :lol: :lol:


Brill.......asa cum a spus si RLK craca.....pardon COPACUL :lol: :lol: :lol: .......este la loc sigur......te asteapta data viitoare sa termini ceea ce ai inceput......a si nu uita....sa nu te mai prind cu masina murdara :lol: :lol: :lol:


Minu.....ai un super aparat si asteptam pozeleleeeleleleee :lol: :lol: :lol:


Una peste alta a iesit foarte bine....vreme foarta buna...gratar foarte bun.....sa traiasca bucatarii si sa ne mai faca :lol: :lol: :lol:
NU NE CAUTATI.....SUNTEM PESTE TOT.......WWW.CLUBKIA.RO
posesor Kia Magentis 2.0CRDI full options PH-86-MDI
posesor Fiat Grande Punto 1.4 PH-09-MDI





ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

User avatar
Minu
Posts: 926
Joined: 26 Sep 2009, 13:30
Auto: Kia Ceed GT MY23
Location: Ploiesti

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by Minu »

Sa traiasca bucatarii si ceilalti pe langa ei :lol: .A fost o intalnire foooarte reusita,chiar daca nu am fost multi,insa ne-am simtit foarte bine,si parca nu imi mai venea sa plec de acolo,gratarele au sfarait,mancarea a fost buna rau,distractie cat cuprinde,soare la fel(eram rosu pe fata cand am ajuns acasa si ma ustura pielea),intr-un cuvand distractie si voie buna,de abia astept urmatoarea intalnire,cei care nu au mai ajuns nici nu stiu ce au pierdut :mrgreen: .Si cateva poze aici: http://picasaweb.google.com/VladCosmin8 ... RoPloiesti#
***Ceed GT MY23 Blue Flame
***Yamaha Tracer 9GT MY23

User avatar
AlinS
Posts: 110
Joined: 10 Jan 2010, 13:13
Auto: Ceed
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Intalnire PLOIESTI aprilie 2010

Post by AlinS »

A fost fain, ca sa zic asa, vreme frumoasa, bucatari buni :), si o tona de binedispozitie. Imi pare rau ca a trebuit sa plec mai devreme, il prindeam si eu pe Brill live cand tragea de craca aia. Care a fost motivul, banuiesc ca nu l-a suparat nimeni :lol: . Ca sa completam albumu sunt aici pozele mele http://picasaweb.google.ro/117321071553 ... 0Paulesti#, si Minule, nice camera :D . La mai multe iesiri d'astea :mrgreen:
KIA Ceed 1.4 GSL Best - no more
Piston Grey
-------------------------------------------------
Honda Civic 1.5T :twisted:

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”