Sambata 20.06.2009 ORA 20:00 la club NANY va fiiii BIG PARTY

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Brill
Moderator
Posts: 1419
Joined: 07 May 2009, 15:18
Auto: 1.6 cmc 122 CP
Location: Bucuresti - P-ta Victoriei

Re: Sambata 20.06.2009 ORA 20:00 la club NANY va fiiii BIG PARTY

Post by Brill »

O petrecere pe cinste!!! Si cu rap.... multumim lui screciu si lui vedepeu`
A fost super de super!!!
KIA Cee`d City 1.6 122 CP B-032162 DJ-49-TOM -> B-298-MRA
Daca raspunsul nu este clubKIA.ro, inseamna ca nu ai pus intrebarea care trebuie.
Pentru a va alatura grupului clubKIA de pe facebook dati click aici https://www.facebook.com/groups/191619794193148/ apoi apasati butonul join. Un administrator va va ura bun venit!
Pagina comunitatii clubKIA pe facebook aici: https://www.facebook.com/comunitateakia

vdp
vedepeu'
Posts: 135
Joined: 17 Jan 2009, 13:08
Auto:
Location: bucuresti

Re: Sambata 20.06.2009 ORA 20:00 la club NANY va fiiii BIG PARTY

Post by vdp »

ce sa zic, a fost criminal... nu m-am mai facut atat de "muci" de mult.... cantam ca dobitocu' fara microfon, cu vocea mea de tenor... cea mai tare faza a fost cand am plecat, am dat noroc cu toate fetele si am pupat toti baietzii... aa.. sau invers, nu mai stiu.... cand sa ies pe usa imi spune cineva: "FRATE, TE-AI FACUT VARZA"... si atunci am inteles... :pirate: :gaga2: [bigsmile] :smt040 :drinkers: :toimonster: :weedman: :partyman:
deci, asadar si prin urmare... ONIX, LOVIS-AR CARUTZA CU SANATATE DE TINE SI SPARGES-AR BUTOIU CU NOROC DEASUPRA TA, ca mare bine ne-ai mai facut!!
Inca ceva: VREM SI NOI POZE! Atat de la majorat, cat si de la piscina... GTI???
Pro Cee'd 1.4 GSL Best, 109 CP Black Pearl
Image

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Sambata 20.06.2009 ORA 20:00 la club NANY va fiiii BIG PARTY

Post by scraachmyback »

wazzzaaaa....e ora 16 duminica...CRED :D
ma doare capu nitzel si imi tremura tot corpu....
nu prea pot sa va povestesc una alta ...k tre sa mai beau ceva :P
cui pe cui se scoate :D'
m-am distrat maxim si am beut in continuuu....dupa ce sa terminat whisky-ul am dat-o pe tequila....si shot dupa shot...m-am facut tambal...bine k mai cantam la karaoke si mai dansam....sau cel putin asa aveam eu impresia...
am facut un duo cu vedepeu' pe melodiile de rap...de nici o trupa n-avea cum sa ne intreaca...
M-am simtit atat de bine incat am crezut k este ziua mea....dar de fapt ziua mea e in fiecare zi :D
acum incerc sa ma dreg...dar merge cam greu...mi-e si frik sa ma sui la volan :D....k d-abia ajung din camera in bucatarie :)))
LA MULTI ANI NASICULE(ONIX) si sa fi sanatos si fericit...bem ceva ? :D

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”