Suporti numere ClubKIA.ro

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Locked

Care model ? (ordine numerica crescatoare)

Primul model.
76
30%
Al doilea model.
116
46%
Al treilea model.
62
24%
 
Total votes: 254

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by scubli »

@DaDiRo: Dupa cum am promis, uite ce a iesit: :D
Image

@onix: Sa vedem ce decide majoritatea, eu vreau sa alegem un singur model pt. a da o comanda mai mare ca sa iasa pretul cat mai mic. :)

Se pare ca al doilea model castiga avans, mi se pare destul de ok pt. ca iese in evidenta ClubKIA iar pe margine avem doar sigla masinii, adica nici prea multa reclama. :)

User avatar
Ogy
Cel mai ghinionist!
Posts: 5213
Joined: 29 Feb 2008, 16:06
Auto: Kia cee'd 1.4 base + opt.
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by Ogy »

Pune si un ... acolo si il cumpar :) doua bucati si la mine!

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by crispisu »

Dupa cum am mai spus, mie mi-e indiferent...era dragutz asta cu rosu, dar daca majoritatea il prefera pe celalalt, ala sa fie!

User avatar
mykep
On Air
Posts: 824
Joined: 15 May 2007, 11:26
Auto:
Location: Brasov
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by mykep »

Eu voi centraliza astazi datele pentru doritorii din brasov, si sambata iti voi spune numarul de suporti care este dorit la brasov. Deasemenea cand vei sti axact pretul iti vom vira banii in cont si tu le vei trimite pe toate la o singura persoana si aceea se va ocupa de distrubutia lor.
Kia Cee'd 1.4 GSL Abyss Blue, Best + Opt
BV 77 MKP
ODO 71.000 KM

andi
Posts: 107
Joined: 02 Mar 2009, 11:52
Auto:
Location: Arad
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by andi »

@scubli - Foarte misto ideea! Sincer toate modelele sunt reusite, dar dupa cum spunea si Cristi H, doar doua dintre ele s-ar putea accepta, 1 si/sau 2. Eu am votat pentru varianta 2. E cea mai simpla si la obiect si se pare ca e si castigatoarea de pana acum. :D Desi ultima varianta creata de tine, cea in culoare mi se pare cea mai estetica, nu am ales-o fiindca (daca e sa alegem un singur model pentru toata lumea) nu cred ca se va potrivi cu fiecare masina. Astfel ca, aleg varianta 2: "Easy does it!"
Ne inscriem si noi (andi si GeorgeC) la o pereche de suporti de numere. Oricare va fi varianta finala aleasa. :wink:
GeorgeC's muze...as he requested :D
1.4 LX + scaune incalzite, jante 16, scaune inaltime si lombar, parasolar, proiectoare, volan in piele + maciulie cromata, presuri originale... Pewter beige + rainbow blush ; comandata in 25.08.2007 primita pe 18.11.2007

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by scubli »

Vesti bune :D

Am clarificat astazi situatia cu suportii. Prima comanda va fi de 100 de suporti (seturi) cu promisiunea ca vor mai urma si altele. Am cerut pret pe acest criteriu pt. suportii cu 2 culori, alb + rosu. In momentul in care am strans numarul de 100 seturi se poate lansa comanda. Comanda ce va dura macar o saptamana din cauza ca trebuie creata o matrita pt. a le inscriptiona. Pretul este ceva sub 10lei. :D

Pe acesta cale "s-a dat startul". Trebuie sa ne hotaram la o varianta finala si sa incepem lista.

Din moment ce am primit o oferta buna pt. doua culori, variantele sunt:
Image

Dupa voturi se pare ca "castigatoarea" este varianta simpla. Mai stam vreo 2 zile la voturi sa vedem ce se va alege.

Daca sunteti de acord, putem incepe lista si plata suportilor.

Numai bine.

P.S. Rog un moderator sa faca acest topic "sticky" pt. a fi mai usor de accesat. Multumesc anticipat.

LE: Pt. intrebarile referitoare la suporti cromati sau alte modele: Aceasta firma nu se ocupa cu comenzi de 1, 2 suporti. Am specificat mai sus ca se creaza matrita speciala pt. suporti, matrita care costa si cere comensi minime de 100 sau mai multe bucati.

Jucarieee
Posts: 138
Joined: 15 Jun 2008, 16:49
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by Jucarieee »

nu ca as renunta dar vreau cu alb si nu cu rosu...mi se pare prea impopotzonat suportul...alb rosu negru si mai are si masina alta culoare...prea tzaranism parerea mea...

suport negru cu scris alb nu se da comanda ?

lamuriti`ma si pe mine pls
I`m just a toy so ...don`t play with me !

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by crispisu »

scubli, ce intelegi prin sticky? nu te intreb cu rautate, dar este deja sticky...l-am facut de prima oara cand ai propus :)
daca intelegi altceva prin sticky, spune-mi, te rog sa vedem ce putem face :wink:
cat despre comanda, sigur poti incepe lista...cum te-ai gandit sa platim? iti trimitem tie banii intr-un cont? sau cum?
pe mine ma poti trece deja cu 2 suporti indiferent de varianta

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by scubli »

@Jucarieee: Inca nu s-a dat comanda, dupa cum am spus mai lasam sa se voteze si sa auzim pareri. Dar se pare ca cel simplu, cu alb pe negru, merge cel mai bine si probabil pe acela vom si merge. Nu trebuie neaparat si rosu.

@crispisu: La sticky ma refeream, scuze, dar nu am observat ca l-ai facut sticky. Multumesc :)
Asa mi se pare cel mai simplu, banii trimisi intr-un cont. Iar cand suntem aproape de suma finala am si dat comanda :)

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by crispisu »

Ok, pai in cazul asta, sa ne dai un nr de cont :D

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by scubli »

Incepem lista :D

Contul este la Banca ING. Va rog sa specificati la detalii plata: "Suporti numere ClubKIA, "nickname" si nume daca doriti"
SCUBLI Vlad-Coriolan
IBAN: RO47INGB0000999901145926
1. scubli - 1 set
2. crispisu - 2 seturi.
Va rog sa ma anuntati fiecare cate seturi doriti ca sa pot updata lista. Va rog sa nu dati quote dupa quote la lista ca sa evitam posturile kilometrice.

Numai bine.

yrandreia
Blue Shadow
Posts: 158
Joined: 31 May 2007, 14:58
Auto:
Location: Bucuresti / Aviatiei
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by yrandreia »

cat trebuie sa trimit pentru 2 seturi?
Toata lumea iti vrea binele... nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!
Kia RIO Sedan 1.6 CVVT Dynamic Polar Silver
Album
Image

User avatar
scubli
"ambiguus"
Posts: 3644
Joined: 16 Dec 2007, 14:56
Auto:
Location: Oradea si/sau Sighetu Marmatiei
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by scubli »

@yrandreia: Pretul este cu ceva sub 10lei. Am preferat sa pun o suma exacta(10 lei) pt. a nu ne complica. Suma ce se va aduna din marunti o vom folosi in alte scopuri pt. forum, in ce vreti voi.

LE: Mi-a picat fisa, cu banii ce raman voi plati curieratul pt. suporti la reprezentantii din fiecare oras/judet :D

Sa vada toata lumea: Pretul unui set de suporti este de 10lei.

yrandreia
Blue Shadow
Posts: 158
Joined: 31 May 2007, 14:58
Auto:
Location: Bucuresti / Aviatiei
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by yrandreia »

Multumesc! :)

Deci voi trimite pentru 2 seturi :) Nu uitati sa ma treceti pe lista ;)

Abia astept sa le vad ;)
Toata lumea iti vrea binele... nu lasa pe nimeni sa ti-l ia!
Kia RIO Sedan 1.6 CVVT Dynamic Polar Silver
Album
Image

Cristi H
Posts: 516
Joined: 11 Feb 2009, 20:10
Auto:
Location: Ro
Contact:

Re: Suporti numere ClubKIA.ro

Post by Cristi H »

N-ar fi mai simplu sa trimiti suportii la dealerii din judetele unde sunt doritori? Si sa treaca cei care au platit sa-i ridice de la dealeri pe baza unui tabel? Cred ca-i cel mai simplu asa.
Parerea mea! :)
Undercover Kia Dealer
procee'd 1.6 DSL HP

Locked

Return to “Întâlniri şi activităţi”