Intalnire Pitesti - Duminica 15.06.2008

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
ionut75
Posts: 377
Joined: 08 Jun 2007, 14:21
Auto: Ceed
Location: PITESTI

Intalnire Pitesti - Duminica 15.06.2008

Post by ionut75 »

Salutare,

Nu credeti ca ar fi timpul sa mai organizam o intalnire a membrilor clubkia din Pitesti si nu numai ? :lol:
Va propun data de 15.06.2008 (duminica) incepand cu ora 10.00 la EURO MALL.
Ce ziceti se voteaza ?
KIA CEE'D SW 1.6 GDI
Daca tot faci un lucru, atunci fa-l bine!

Johnny27

Post by Johnny27 »

Dar ce aveti oamenilor de va intalniti numai dimineata? :P :lol: La voi la 10, la Galati la 10-11, etc...Nu va place somnul de dimineata? :P :lol:

ionut75
Posts: 377
Joined: 08 Jun 2007, 14:21
Auto: Ceed
Location: PITESTI

Post by ionut75 »

Johnny27 wrote:Dar ce aveti oamenilor de va intalniti numai dimineata? :P :lol: La voi la 10, la Galati la 10-11, etc...Nu va place somnul de dimineata? :P :lol:
M-am gandit ca poate daca vremea va fi frumoasa sa avem timp si de un gratarel daca si ceilalti vor fi de acord :lol:
KIA CEE'D SW 1.6 GDI
Daca tot faci un lucru, atunci fa-l bine!

aktymel
susuletz'
Posts: 553
Joined: 02 Feb 2008, 11:09
Auto:
Location: Pitesti
Contact:

Post by aktymel »

poate prindem vreme frumoasa de plaja ... la marginea unui rau/lac sau poate strand ceva.... un mic ... un gratarel .. o berica :D
Era si cazul de o noua intalnire .... ne-am mai si inmultit intre timp ... cred ca sunt multi care vor sa vina....
Kia Cee`d 1.4 16 V , 109 Hp, piston gray Best + optionale after market--> ODO 32.000+

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

hambros2001
Posts: 123
Joined: 02 Nov 2007, 08:57
Auto:
Location: Galati

Dimineata

Post by hambros2001 »

Ai drepatate Johnny27...e asa bun somnul ala de dimineata din weekend :roll: ; cred ca tre sa fac si eu o propunere de intalnire in Galati, dar la o ora rezonabila, ca tot ziceau unii ca mai si lucreaza Sambata.
KIA CEE'D SW, 1,4 Best Abbys Blue

User avatar
mr_wizard
vrajitorul
Posts: 682
Joined: 30 Jun 2007, 13:51
Auto: pro_cee'd 1.6 T-Jet
Location: PITESTI
Contact:

Post by mr_wizard »

S-a marcat :lol: o sa fiu prezent! Da, Doamne, sa fie vremea frumoasa!
pro_cee`d 3D - 1.6 GSL MT LX Base Cassa White+ diverse optionale - achizitionata 07.10.2015 AG-24-NFS
POZE
JB

ODO 130k +

DragosKIA

Post by DragosKIA »

Primiti si bucuresteni...?

ionut75
Posts: 377
Joined: 08 Jun 2007, 14:21
Auto: Ceed
Location: PITESTI

Post by ionut75 »

DragosKIA wrote:Primiti si bucuresteni...?
Primim desigur :lol:
KIA CEE'D SW 1.6 GDI
Daca tot faci un lucru, atunci fa-l bine!

eldtimer
comsin-comsan
Posts: 92
Joined: 08 Dec 2007, 00:27
Auto:
Location: Brasov

Post by eldtimer »

@johnny27 - poate cauta pana la 14 loc de gratar...PRIETENII STIU DE CE :lol: :lol: :lol:
Since 08.01 proud owner of KIA Cee'd 1.4 Best...si cam atat...da ce merge :)

B 33 WDC

++Ma petite "samanta"++

Image

cosmin_m3
Posts: 162
Joined: 22 Sep 2007, 08:24
Auto:
Location: Pitesti

Post by cosmin_m3 »

Johnny27 wrote:Dar ce aveti oamenilor de va intalniti numai dimineata? :P :lol: La voi la 10, la Galati la 10-11, etc...Nu va place somnul de dimineata? :P :lol:
intalnirile de la Pitesti au fost in general f reusite! 8) iar experienta acumulata l-a facut pe Ionut sa puna o ora mai matinala.
dupa cum se poate observa cei din Pitesti, care au raspuns initiativei lui Ionut, nu au comentat deloc asupra acestui amanunt.

eu, in schimb, as schimba un pic locatia... as vrea ceva cu mai multa verdeata... poate si ceva apa...
Cee'd 1.4 GSL Machine Silver AG-81-MCI
Image
ODO 190k

Sa nu te certi niciodata cu un prost! Ceilalti au toate sansele sa nu observe diferenta!

Johnny27

Post by Johnny27 »

Daca va organianizati ca si bucurestenii, cautand un loc pentru gratar ajungeti la Sinaia, inseamna ca o sa fie foarte reusita intalnirea :P

User avatar
mr_wizard
vrajitorul
Posts: 682
Joined: 30 Jun 2007, 13:51
Auto: pro_cee'd 1.6 T-Jet
Location: PITESTI
Contact:

Post by mr_wizard »

@cosmin_m3
Initial, ne intalnim la MALL, apoi, daca vremea tine cu noi :lol: , ne putem organiza pentru un gratar. Ce spuneti?
pro_cee`d 3D - 1.6 GSL MT LX Base Cassa White+ diverse optionale - achizitionata 07.10.2015 AG-24-NFS
POZE
JB

ODO 130k +

ionut75
Posts: 377
Joined: 08 Jun 2007, 14:21
Auto: Ceed
Location: PITESTI

Post by ionut75 »

mr_wizard wrote:@cosmin_m3
Initial, ne intalnim la MALL, apoi, daca vremea tine cu noi :lol: , ne putem organiza pentru un gratar. Ce spuneti?
Ai punctat bine Liviu. Asta e si ideea.
KIA CEE'D SW 1.6 GDI
Daca tot faci un lucru, atunci fa-l bine!

Arnold12
Posts: 2774
Joined: 02 Jun 2007, 18:23
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Arnold12 »

Johnny27 wrote:Daca va organianizati ca si bucurestenii, cautand un loc pentru gratar ajungeti la Sinaia, inseamna ca o sa fie foarte reusita intalnirea :P
Lasa mai ca nici voi constantenii nu sunteti mai breji, macar noi stringem 20 de masini sa iesim la gratar :P

P.S. - sa iti aduc aminte cite persoane din constanta au venit cu noi (Bucuresteni astia atit de huliti) la nunta ta?
Cee'd SW 2.0 CRDi 140CP~170CP 6MT TX pregatit sa frustreze...a different ONE
Kia Ceed SW 200Km/h - http://www.youtube.com/watch?v=tsQNcrqPImk
MAX 221km/h pe GPS/Autobahn Austria

cosmin_m3
Posts: 162
Joined: 22 Sep 2007, 08:24
Auto:
Location: Pitesti

Post by cosmin_m3 »

ionut75 wrote:
mr_wizard wrote:@cosmin_m3
Initial, ne intalnim la MALL, apoi, daca vremea tine cu noi :lol: , ne putem organiza pentru un gratar. Ce spuneti?
Ai punctat bine Liviu. Asta e si ideea.
bun, nu am nimic impotriva.... dar nu credeti ca pt un gratar este necesar de ceva mai multa organizare?? nu stiu daca o aprobare unanima va tine loc materiei prime si materialelor necesare operatiunii amintite.

scuze daca deranjez dar asa sunt eu... imi place ca totul sa fie bine organizat.
Cee'd 1.4 GSL Machine Silver AG-81-MCI
Image
ODO 190k

Sa nu te certi niciodata cu un prost! Ceilalti au toate sansele sa nu observe diferenta!

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”