Colec?ia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
User avatar
doringvd
Moderator
Posts: 1355
Joined: 07 Jun 2007, 11:15
Auto:
Location: BRASOV
Contact:

Colec?ia ClubKIA (tricouri, suporturi numere...)

Post by doringvd »

:idea: Cand punem si noi de niste tricouri? sepci..brelocuri...accesorii pt doamne (cercei, bratari..kia :lol: :lol: :lol: )
am tot vazut pe forumurile internationale ale KIA tot felul e acesorii pentru membrii impatimiti ai clubului...

Eu zic ca se pot face pe plan local pentru cine doreste...mai ramane sa stabilim un logo sau un mesaj haios pe langa 'clubkia.ro'
(fiecare isi va procura tricoul, hanoracul sau maieul :lol: in functie de gusturi si buget, dupa care se va face inscriptia (care se va stabili si distribuii pe forum) eu zic ca nu costa mai mult de cateva zeci de lei...sau mai putin)
cei cu idei multe sau cei multi cu idei putine sunt rugati sa isi exteriorizeze imaginatia.

eu propun: sus undeva centrat: clubkia.ro (aceleasi caractere de pe sticker) iar mai jos : (localitatea in cauza sau logo national ) urmata de" local team"----proude member-----don't f**k with us :lol: -----watch your back-----loyal member, si lista poate continua pana cand se va gasi cel mai bun slogan.
si nick-ul de pe forum....ar merge (tot pe spate)..

sa curga ideeile :arrow:
Cee'd 1.4 GSL LX MT Machine Silver ."Ltd. Edition"

Jurnal de bord: http://www.clubkia.ro/viewtopic.php?t=316

ODO 75000km Image

--------------------------
FOLOSESTE "SEARCH" INAINTE SA POSTEZI
POSTEAZA IN SECTIUNEA CORECTA
RESPECTA MEMBRII ACESTUI FORUM
--------------------------

aktymel
susuletz'
Posts: 553
Joined: 02 Feb 2008, 11:09
Auto:
Location: Pitesti
Contact:

Post by aktymel »

mda ... suna interesant ... Ma gandeam la un tricou inscriptionat undeva sus in dreptul pieptului in stanga "clubkia.ro" si ceva gen team member: Localitate(Pitesti/buc/craiova/arad...etc) si cred ca ar fi deajuns...pt partea din fata. Pt spate scris ceva mai mare tot asa centrat http://www.clubkia.ro. Interesanta ideea .. acum ramane sa ne interesam de ce tip de "flanel" sa lom tricouri/bluze maneca lunga/scurta ... albe(scris cu negru) /negru(scris cu alb)... etc

ma gandeam sa punem si sigla kia cumva in partea stanga sa fie ca logo... mie imi place destul de mult cum arata:
Image
Kia Cee`d 1.4 16 V , 109 Hp, piston gray Best + optionale after market--> ODO 32.000+

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

Johnny27

Post by Johnny27 »

f
Last edited by Johnny27 on 27 Nov 2008, 21:36, edited 1 time in total.

ozu
Posts: 211
Joined: 05 Dec 2007, 11:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ozu »

cam asa...?
Image

sau mai bine? :)

Image
CEE'D 1.4 BEST MSilver
50-BAU


Image

danx
Posts: 175
Joined: 24 Oct 2007, 13:50
Auto:
Location: Bucuresti, cimitir al tineretii mele
Contact:

Post by danx »

super idee...
Propun totusi si un PoloShirt pentru cei mai "rotofei" dintre noi, ca nu toti putem umbla in tricouri cu muschi fara sa ne simtim manelisti.

Anyway, lucreaza cineva in marketing sau BTL de aici? E cazul sa intreb pe la furnizorii mei de promotionale?
Don Rodrigo Diaz de Bivar aka El Cee'd! 1.4 GSL LX MT Start + optionale, mars red

ozu
Posts: 211
Joined: 05 Dec 2007, 11:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ozu »

problema e de unde luam tricouri si ce marimi, stiu o firma care face imprimeuri si folosesc ca...suport produsele harvest, http://www.james-harvest.ro
CEE'D 1.4 BEST MSilver
50-BAU


Image

petry_1776
Zuza
Posts: 995
Joined: 24 Oct 2007, 21:53
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by petry_1776 »

Avand in vedere ca vine vara, propun tricouri cu maneca scurta. Alb cu rosu :D
Pe spatele tricoului, centrat as pune sigla KIA, cum zicea Aktymel.
Marimi? Toate marimile, fac un excel pe gmail si cu asta? :lol:

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

Poate ne combinam toti si iesim mult mai bine cu totul. Si cei de la Clubseat vroiau tricouri.

http://www.clubc4.ro/viewtopic.php?t=1401&start=45

ozu
Posts: 211
Joined: 05 Dec 2007, 11:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ozu »

poate ne punem si noi nick-ul undeva pe tricou..cum au cei de la c4 :)
CEE'D 1.4 BEST MSilver
50-BAU


Image

Bogdan
Posts: 414
Joined: 04 May 2007, 16:56
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Bogdan »

Ce este acolo e doar un sample, inca nu s-au facut tricourile...nici macar comandat.
Daca va convine pretul si cum arata, putem sa facem toti la comun si fiind numar mare cu siguranta vom iesi mai ieftin.

aktymel
susuletz'
Posts: 553
Joined: 02 Feb 2008, 11:09
Auto:
Location: Pitesti
Contact:

Post by aktymel »

tricourile sa fie simple, de calitate (preferat de bumbac) si albe bineinteles ... am incercat ceva .... sper sa fie ok
Last edited by aktymel on 10 Mar 2008, 16:59, edited 1 time in total.
Kia Cee`d 1.4 16 V , 109 Hp, piston gray Best + optionale after market--> ODO 32.000+

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

aktymel
susuletz'
Posts: 553
Joined: 02 Feb 2008, 11:09
Auto:
Location: Pitesti
Contact:

Post by aktymel »

cu drepturile de rigoare cerute de la Ozu.... :D am editat un pic poza postata de el.. e mai bine asa ?? sau ??? daca nu ne mai gandim
Image
Kia Cee`d 1.4 16 V , 109 Hp, piston gray Best + optionale after market--> ODO 32.000+

Image

ImageImageImageImageImageImageImageImage

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by bogdan241 »

@Bogdan.... unde pot scoate si eu niste stickere (daca cunosti pe cineva)? eventual si d'alea pentru suportul de numere.
Cee'd 1.6 GSL Black Pearl, Classic + Interior piele, Geamuri fumurii + actionare electrica fata/spate, Pachet Sport, ESP, Climatronic, Cheie pliabila, Scaune incalzite, Oglinzi electrice.

www.tuninginfo.ro - Prietenul masinii tale!

ozu
Posts: 211
Joined: 05 Dec 2007, 11:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by ozu »

mie mi se pare cam aiurea si cu logoul kia, nu ca as avea ceva cu ei... :o ,logo clubkia.ro cred ca ar trebui sa fie cel mai mare, in caz ca se alege si cel kia sa apara pe tricou... :?:
CEE'D 1.4 BEST MSilver
50-BAU


Image

Arnold12
Posts: 2774
Joined: 02 Jun 2007, 18:23
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Arnold12 »

Si ar putea sa fie fara "member", doar zona.
Cee'd SW 2.0 CRDi 140CP~170CP 6MT TX pregatit sa frustreze...a different ONE
Kia Ceed SW 200Km/h - http://www.youtube.com/watch?v=tsQNcrqPImk
MAX 221km/h pe GPS/Autobahn Austria

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”