Aniversare CLUBKIA (2 ani)

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Post Reply
A&M Co
Posts: 15
Joined: 25 Jan 2008, 23:34
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by A&M Co »

-Piaţa Constituţiei Bucureşti (IMG şi Mit la un loc!) - tipitip, crispisu, Nesta3, LeCCa, chubby, Brill, gguramulta, RLK, danny86, MihaiM, Augustin252, gavstefan, Daniel27, alex karmann, Bimbu, Ogy, ady85btz, lazar2007, dmc81, pasareyo, radu1006, burciu_19, ionutzyankoo , Maverick25, mrs,Hotshut,Onix, Tedy, Ioana, KLN, Clak,Gti, tgvradu, misuspita , andreiblue, scraachmyback FTW, A&M Co

-Autoforte Oradea - scubli, catalin, crai. Daca sunt liberi isi fac aparitia si blajanm, Razvan_G, Tracid, zdanko si shovy. kriszta15 (dupa examen ), marceli, ( pentru aniversarea a doi ani de club Kia oferim o verificare gratuita pentru frane, amortizoare, jocuri in articulatii si eficienta sistem climatizare).
-Erste Automobile Piteşti - ionutz, mr_wizard,piscone
-Erste Automobile Tîrgovişte
-Autoprim Galaţi - Dan JCC, iony, nicu_nisyp,
-Rodav Vaslui - puiutu81, jionica73,
-Alti Motors Bacău - Dainezi, gaby s., bogdanf, r@du, Shorty,Dainezi
-Planet Motors Rîmnicu Vîlcea
-Auto Dox Satu Mare - Radoo?
-Luk Motors Arad - cojanuc, unciu, GeorgeC - in acest weekend este tirgul TRANSPORTAR, baietii sunt acolo cu standul de prezentare de joi pina duminica
-Raver Service Constanţa - Skippy, Madalina, valininja,BUBU
-Oz Maraton Craiova - marius2007
-Oz Maraton Tg Jiu
-Klado Motors Iasi - eugeniuz2005, trotter, shtirlitz, tsunami
-Radimo Sibiu
-Asia Motors Timişoara - nutcake1983,taotm, Hansolo1
-Martax Group Braşov- 1.spdblue
2.doringvd 3.kia_bv 4.valentin tanase 5.titisor 6. joeblack si lidmon 7.anotherday(membri care acuza orice tip de problema la masina si doresc sa faca o verificare a masinii sunt rugati sa vina ceva mai devreme respectiv la ora 10:30 (daca numarul de masini va fi mai mare decat ne vom astepta....restul se vor reprograma pentru o data ulterioara , daca va avea succes aceasta actiune, se va repeta la fiecare 2 luni iar daca va fi necesar..in fiecare luna)
-Valberto Tulcea confirmă - trystan2409
Kia Cee'd 1.4 GSL; Classic; Machine Silver; B-100-AMC

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by crispisu »

@singlecrys: poti merge la dealerul din constanta :mrgreen: daca ai juma' de ora libera...

vdp
vedepeu'
Posts: 135
Joined: 17 Jan 2009, 13:08
Auto:
Location: bucuresti

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by vdp »

ALOO!! Pai pe mine m-ati uitat??? eu- vdp si Daniel27 venim sigur in Constipatiei
Asadar:

-Piaţa Constituţiei Bucureşti (IMG şi Mit la un loc!) - tipitip, crispisu, Nesta3, LeCCa, chubby, Brill, gguramulta, RLK, danny86, MihaiM, Augustin252, gavstefan, Daniel27, alex karmann, Bimbu, Ogy, ady85btz, lazar2007, dmc81, pasareyo, radu1006, burciu_19, ionutzyankoo , Maverick25, mrs,Hotshut,Onix, Tedy, Ioana, KLN, Clak,Gti, tgvradu, misuspita , andreiblue, scraachmyback FTW, A&M Co, vdp

-Autoforte Oradea - scubli, catalin, crai. Daca sunt liberi isi fac aparitia si blajanm, Razvan_G, Tracid, zdanko si shovy. kriszta15 (dupa examen ), marceli, ( pentru aniversarea a doi ani de club Kia oferim o verificare gratuita pentru frane, amortizoare, jocuri in articulatii si eficienta sistem climatizare).
-Erste Automobile Piteşti - ionutz, mr_wizard,piscone
-Erste Automobile Tîrgovişte
-Autoprim Galaţi - Dan JCC, iony, nicu_nisyp,
-Rodav Vaslui - puiutu81, jionica73,
-Alti Motors Bacău - Dainezi, gaby s., bogdanf, r@du, Shorty,Dainezi
-Planet Motors Rîmnicu Vîlcea
-Auto Dox Satu Mare - Radoo?
-Luk Motors Arad - cojanuc, unciu, GeorgeC - in acest weekend este tirgul TRANSPORTAR, baietii sunt acolo cu standul de prezentare de joi pina duminica
-Raver Service Constanţa - Skippy, Madalina, valininja,BUBU
-Oz Maraton Craiova - marius2007
-Oz Maraton Tg Jiu
-Klado Motors Iasi - eugeniuz2005, trotter, shtirlitz, tsunami
-Radimo Sibiu
-Asia Motors Timişoara - nutcake1983,taotm, Hansolo1
-Martax Group Braşov- 1.spdblue
2.doringvd 3.kia_bv 4.valentin tanase 5.titisor 6. joeblack si lidmon 7.anotherday(membri care acuza orice tip de problema la masina si doresc sa faca o verificare a masinii sunt rugati sa vina ceva mai devreme respectiv la ora 10:30 (daca numarul de masini va fi mai mare decat ne vom astepta....restul se vor reprograma pentru o data ulterioara , daca va avea succes aceasta actiune, se va repeta la fiecare 2 luni iar daca va fi necesar..in fiecare luna)
-Valberto Tulcea confirmă - trystan2409
Pro Cee'd 1.4 GSL Best, 109 CP Black Pearl
Image

Brill
Moderator
Posts: 1419
Joined: 07 May 2009, 15:18
Auto: 1.6 cmc 122 CP
Location: Bucuresti - P-ta Victoriei

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by Brill »

Vor fi si stegulete clubkia.ro?
KIA Cee`d City 1.6 122 CP B-032162 DJ-49-TOM -> B-298-MRA
Daca raspunsul nu este clubKIA.ro, inseamna ca nu ai pus intrebarea care trebuie.
Pentru a va alatura grupului clubKIA de pe facebook dati click aici https://www.facebook.com/groups/191619794193148/ apoi apasati butonul join. Un administrator va va ura bun venit!
Pagina comunitatii clubKIA pe facebook aici: https://www.facebook.com/comunitateakia

User avatar
chubby
Moderator General
Posts: 751
Joined: 08 Dec 2008, 17:26
Auto: KIA Ceed GT
Location: Bucuresti

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by chubby »

Brill ti-am mai zis de stegulete, cand o sa fie o sa te anuntam
B-702-CBY
Nu e panica...
KIA Ceed GT FL
(ExKia Pro_Cee'd 1.4 GSL Best)
Pentru STICKERE, PM
________________________________________________________________

Image
________________________________________________________________

Brill
Moderator
Posts: 1419
Joined: 07 May 2009, 15:18
Auto: 1.6 cmc 122 CP
Location: Bucuresti - P-ta Victoriei

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by Brill »

@chubby: stiu ca am discutat noi mai demult despre stegulete. Eram curios sa stiu ce s-a mai intamplat de atunci de cand am povestit noi.
KIA Cee`d City 1.6 122 CP B-032162 DJ-49-TOM -> B-298-MRA
Daca raspunsul nu este clubKIA.ro, inseamna ca nu ai pus intrebarea care trebuie.
Pentru a va alatura grupului clubKIA de pe facebook dati click aici https://www.facebook.com/groups/191619794193148/ apoi apasati butonul join. Un administrator va va ura bun venit!
Pagina comunitatii clubKIA pe facebook aici: https://www.facebook.com/comunitateakia

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by scraachmyback »

Sa nu va uitati tricourile CLUBKIA acasa....DMC....L-ai spalat???....sau ...??? :D
o sa predomine ROSU!!!

D-abia astept sa ne vedem acolo...

Brill
Moderator
Posts: 1419
Joined: 07 May 2009, 15:18
Auto: 1.6 cmc 122 CP
Location: Bucuresti - P-ta Victoriei

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by Brill »

@scraachmyback: sa nu imi uiti nici tu tricourile mele. Abia astept sa imi imbrac familia in clubkia.ro. O sa fie betooooooooooooooon!!!!
KIA Cee`d City 1.6 122 CP B-032162 DJ-49-TOM -> B-298-MRA
Daca raspunsul nu este clubKIA.ro, inseamna ca nu ai pus intrebarea care trebuie.
Pentru a va alatura grupului clubKIA de pe facebook dati click aici https://www.facebook.com/groups/191619794193148/ apoi apasati butonul join. Un administrator va va ura bun venit!
Pagina comunitatii clubKIA pe facebook aici: https://www.facebook.com/comunitateakia

scraachmyback
scraachu'
Posts: 734
Joined: 22 Nov 2008, 21:12
Auto:
Location: bucuresti
Contact:

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by scraachmyback »

nu uit nu uit :D

danny86

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by danny86 »

maine la ora 11.30 ne vedem in Constitutiei sau ora 12????......si inca o rugaminte.......cine ma ajuta si pe mine sa ajung de la Real Vitan la Constitutiei ca nu prea ma descurc singur........alpinad....ady85.....onix.....helpppppp meeeee pleaseeeee :lol: :lol: :lol: :lol: eventual pot pleca cand plecati voi

crispisu
Membru Fondator
Posts: 1630
Joined: 31 May 2007, 22:01
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by crispisu »

Pai la 11:30 e intalnirea, la 12:00 ne apucam de baut :mrgreen:

ady85btz
Rock'n'Rolla
Posts: 1178
Joined: 05 Feb 2008, 16:03
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by ady85btz »

pai nu vi cu raluca? :lol: poti sa vi maine la mine unde m-ai lasat dupa beuta aia pe mosilor si mergem amandoi :lol:
Kia Cee'd 1.4 GSL the BEST :smt077 Machine Silver :smt077
"The Power to Surprise"
Jurnal de bord
Album foto
Image

danny86

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by danny86 »

merci @crispisu......ady...u crezi ca eu mai stiu unde te-am lasat :lol: :lol: :lol: .....fiuuu ai uitat ca nu am condus eu...ca am stat in spate......stiu doar de o benzinarie atat...in rest se rupsese filmul :lol: :lol: :lol:
Ralu nu cred ca poate ajunge cu mine ca are ceva treaba asa ca am nevoie de ajutorul vostru ca saraca mi-a explicat cum sa ajung dar mai bine aleg varianta sa mai merg dupa cineva pana acolo :lol: :lol:

ady85btz
Rock'n'Rolla
Posts: 1178
Joined: 05 Feb 2008, 16:03
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by ady85btz »

la piata muncii sti sa ajungi? :lol: ca inainte de intalnire imi spal masina si ne putem vedea acolo,in fata la million dolar :lol:
Kia Cee'd 1.4 GSL the BEST :smt077 Machine Silver :smt077
"The Power to Surprise"
Jurnal de bord
Album foto
Image

danny86

Re: Propunere aniversare CLUBKIA

Post by danny86 »

cel mai bine vb la tel si stabilim......nu vrei sa ne vedem la rompetrolul de pe partea stanga de la dristor cum te duci spre piata muncii........ :lol: :lol: :lol:

Post Reply

Return to “Întâlniri şi activităţi”