tinichigerie bucuresti

...din afara reţelei KIA, care lucrează bine şi îi recomandaţi!
Post Reply
sik81
sleepy beast
Posts: 190
Joined: 21 Feb 2008, 12:16
Auto:

tinichigerie bucuresti

Post by sik81 »

astazi mi-am scos masina din serviceul AUTO CAR GRUP 1 SERVICE
intradevar am dus-o miercurea trecuta, dar nota 10+++
nu credeam daca imi spunea cineva ca exista in Romania un service ca acesta

pe scurt am avut bara fata de schimbat, in consecinta si de vopsit, bara spate de revopsit; capota de reparat 0.5h -> vopsire; usa sofer de reparat 0.5h ->vopsire pe asigurare
iam rugat sa imi mai vopseasca 2 pleoape pt faruri si capacele din bara fata unde ar trebui sa vina proiectoarele si din start mi-au spus ca aceasta operatie este gratis :?: :wink:
asazi inainte de predare masina a fost polisata integral asa ca au disparut toate micile zgarieturi dupa care a fost spalata ( o dusesem jegoasaaaa) si aspirata
cand au scos-o nu mi-a venit sa cred ce luciu avea masina mea si cat de bine iesise culoarea asta dupa o experienta nefericita cu mit baneasa

am mai gasit o carte de vizita; un breloc; un calendar si un mirositor

au decontari directe cu urmatoarele firme de asigurari: omniasig, garanta, unita, interamerican, allianz, bcr asigurari

str Pitropecu Constantin nr 7 (sos Pipera) tel 2082906; 2082907

J0hn D0e
Posts: 108
Joined: 16 Oct 2007, 20:07
Auto:
Location: Bucuresti

Re: tinichigerie bucuresti

Post by J0hn D0e »

Imi poti spune, te rog, cat costa vopsitul unui element? Nu de alta, dar am si eu bara spate putin zgariata si as vrea sa o vopsesc.

Mersi.
Kia Cee'd 5 usi 1.6 GSL, Classic, Oil Blue.

c.ciprian
forumist convins
Posts: 437
Joined: 30 Nov 2007, 17:06
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: tinichigerie bucuresti

Post by c.ciprian »

Sunt service autorizat?

sik81
sleepy beast
Posts: 190
Joined: 21 Feb 2008, 12:16
Auto:

Re: tinichigerie bucuresti

Post by sik81 »

cat costa inca nu stiu; abia luni o sa intru in posesiaunor copii dupa facturi; a fost decontare directa; am inteles ca sunt scumputi
da sunt autorizati RAR, daca te referi la autorizarea KIA nu cred ca au si putin ma intereseaza, avand in vedere ca acum 4 luni am mai vopsit-o la mit motors si mi-au gresit nuanta de vopsea (si au vopsit-o de 2 ori ca prima data am refuzat sa o iau asa) cu scursuri si alte alea
urmeaza a face poze sa vedeti lucrarea

ps: toate straturile de vopsea care le aveam inainte au fost date jos

c.ciprian
forumist convins
Posts: 437
Joined: 30 Nov 2007, 17:06
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: tinichigerie bucuresti

Post by c.ciprian »

sik81 wrote:da sunt autorizati RAR, daca te referi la autorizarea KIA nu cred ca au si putin ma intereseaza, avand in vedere ca acum 4 luni am mai vopsit-o la mit motors si mi-au gresit nuanta de vopsea (si au vopsit-o de 2 ori ca prima data am refuzat sa o iau asa) cu scursuri si alte alea
Eu am fost la IMG pentru vopsitorie si am fost multumit de fiecare data.

Post Reply

Return to “Alte serviceuri si magazine de piese”