Dealer KIA Constanta

Vă rog să postaţi dealerii cu care aţi colaborat. De asemenea, rog dealerii care vor să colaborăm să posteze, pentru a li se crea forum separat.
Post Reply
Cocolino
Posts: 13
Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Auto:
Location: Constanta

Dealer KIA Constanta

Post by Cocolino »

Ma tot bate gandul sa imi iau o KIA Ceed din Constanta. Am fost la RAVER, dar nu mi s-au parut oamenii de acolo foarte dornici sa vanda masini. Mai exista si alti dealeri in Constanta? Stiu ca anul trecut era un showroom pe la Trocadero, dar nu stiu unde.
In plus, cu cei de la RAVER am o experienta neplacuta cu inlocuitul/vopsitul unei usi la Matiz acum cativa ani si mi-au facut o lucrare de imi venea sa plang (usa are lufturi, vopseaua era cu totul alta nuanta si alte probleme de acest gen) asa ca am oarecum oroare de acest service.
Viitor posesor de Kia Cee'd SW

Malte
Posts: 495
Joined: 22 May 2007, 14:03
Auto:
Location: Constanta

Re: Dealer KIA Constanta

Post by Malte »

Din cate stiu , la Trocadero se afla Autoconstanta, de acolo ne-am luat toti constantenii masinile pana sa apara Raver ca dealer Kia si erau ok la acea vreme. Bafta !
Kia ceed 1,4 gsl,machine silver,comanda 20.06,seria la "shashiu" 05.09,ridicata pe 03.10.07.

Psq
Posts: 11
Joined: 17 Sep 2009, 09:21
Auto:

Re: Dealer KIA Constanta

Post by Psq »

Raver Service a ramas in Constanta, din cate stiu.

Si da ei sunt cum sunt majoritatea oamenilor catre trebuie sa vand in magazine, nu doresc sa vanda decat daca s-a trezit bine de dimineata, in rest trebuie sa tragi tu de ei.

Eu unul am fost am comandat, el, agentul de vanzari, a dat click-uri si a finalizat comanda, partea de convingere si aratarea beneficilor si avantajelor cumparari unei masini Kia - canci. Eu oricum sunt genul de cumparator care stiu bine produsul inainte de a-l cumpara, si merg pe sigur, nu genul de cumparator: vreau sa cumpar ...... dar nu stiu ce.
Image
Image
Image
Image

Cocolino
Posts: 13
Joined: 16 Sep 2009, 21:19
Auto:
Location: Constanta

Re: Dealer KIA Constanta

Post by Cocolino »

Am inteles ca ar mai fi unul pe varianta de Poiana. A luat cereva de acolo?
Viitor posesor de Kia Cee'd SW

Skyppy
Posts: 755
Joined: 07 Oct 2008, 20:58
Auto:
Location: Constanta
Contact:

Re: Dealer KIA Constanta

Post by Skyppy »

la poiana, aduc masinile cei de la Autoconstanta si le tin acolo. Si tot acolo e cel de-al doilea service autorizat din cta - AutohausTudor

Post Reply

Return to “Alţi dealeri şi serviceuri din reţeaua KIA”