curatare tapiterie auto

Spălare, ceruire, polish...
Post Reply
ady_nsr
Posts: 7
Joined: 02 Sep 2011, 13:41
Auto:

curatare tapiterie auto

Post by ady_nsr »

Curatare tapiterii auto (si nu numai) cu produse de calitate (MA-FRA) si aparat profesional cu injectie-extractie Karcher.Pretul este in functie de tapiteria masinii(piele sau textil).Curatarea se poate face acasa la mine(in zona Brancoveanu)sau acasa la client(se mai adauga 20 ron la costul final),timpul necesar curatarii unei tapiterii fiind de 3-4 ore(functie de gradul de murdarie al acesteia).

Contact:0761.696.708

User avatar
dbajan123
Posts: 320
Joined: 12 Aug 2008, 14:58
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: curatare tapiterie auto

Post by dbajan123 »

ma intereseaza un pret pentru o kia proceed tapiterie textila?
PROceed [Piston Grey] B - 41 - W U M

WUM de la vuuuuum:)
Image

ady_nsr
Posts: 7
Joined: 02 Sep 2011, 13:41
Auto:

Re: curatare tapiterie auto

Post by ady_nsr »

100 lei interiorul

ady_nsr
Posts: 7
Joined: 02 Sep 2011, 13:41
Auto:

Re: curatare tapiterie auto

Post by ady_nsr »

pentru cei interesati am si odorizante auto marca Car scents la pretul de 15 lei

ady_nsr
Posts: 7
Joined: 02 Sep 2011, 13:41
Auto:

Re: curatare tapiterie auto

Post by ady_nsr »

cateva poze cu o cotiera de E classe
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

cornel1986
Posts: 1
Joined: 07 Oct 2011, 16:59
Auto:

Re: curatare tapiterie auto

Post by cornel1986 »

salut!un pret pt tapiterie la un ford focus facelift hatchback si un megane 3 coupe?zi-mi preturile pt fiecare in parte te rog.faci si mochetele,fetzele de usi sau doar scaunele si banchetele?tapiteria e textila la ambele

ady_nsr
Posts: 7
Joined: 02 Sep 2011, 13:41
Auto:

Re: curatare tapiterie auto

Post by ady_nsr »

imi pare rau,dar nu prea stau pe forumuri...pentru cei interesati va rog sa ma apelati pe nr de telefon lasat.Pretul unei tapiterii textile este de 100 lei,se face plafonul,fetele de usi,scaunele,mocheta si bordul.Nu fac portbagajul.Ultima masina facuta,un ford mondeo
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.

Post Reply

Return to “Întreţinere”