Pot sa schimb volanul?

Eleroane, kituri de caroserie, folie, geamuri fumurii, xenoane, roţi / cauciucuri, huse...
Alexboss87
Posts: 122
Joined: 27 Mar 2008, 14:30
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Pot sa schimb volanul?

Post by Alexboss87 »

Bogdang wrote:eu ma gandeam sa-mi pun sigla de la Nike pe luneta si o potcoava pe grila fatza ... doar n-o sa ma las mai prejos

tin minte ca in scoala mi s-a spus ceva de teoria formelor fara fond...
criminal :lol: :lol: =D>

la cee`d cum are farurile mai alungite asa...ar merge acoperite cu banda daia` neagra ca de carpa cum se folosea pe vremuri si decupata sigla Nike sa bata la semafoare pe sub bare` sa moara sa faca :mrgreen: ...

Sa nu ii stricam dispozitia :twisted: lui @bogdan-alin - acum pe bune arata bine de tot volanul dar totusi...nu se integreaza nici 1 % in formele ``futuriste`` din interiorul Cee`d-ului...si in + eu as zice mai bine sa investesti in altceva gen jante (H. Hanzo eventual :D ),audio,DVD,etc,etc...daca tot te tarasc banii afara din casa pe noul sistem de ``crizati financiar`` :)

bogdan-alin
F.B.I
Posts: 778
Joined: 12 Nov 2008, 22:08
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Pot sa schimb volanul?

Post by bogdan-alin »

mai bine iti pui D&G decat Nike ca vine vara si o dai mai bine cu ala! Bafta
cat despre dvd...deocamdata din cate stiu singuru care se potriveste pe ceed este cel de la clarion...si prefer sa mai astept..

Bogdang
Posts: 258
Joined: 27 Oct 2007, 13:02
Auto:
Location: Cluj Napoca
Contact:

Re: Pot sa schimb volanul?

Post by Bogdang »

iar la cealalta extrema...cele de pe STI si Evo mi se par cele mai nasoale
Cee'd best Pweter Beige - CJ-81-RAK

bogdan-alin
F.B.I
Posts: 778
Joined: 12 Nov 2008, 22:08
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Pot sa schimb volanul?

Post by bogdan-alin »

man sa stii ca majoritatea de acolo sunt reusite....eu unu sunt innebunit dupa asta V6 mai ales ca am vazut cum arata...e frumos rau...si chiar imi doresc sa fac niste modificari la masina peste tot in afara de motor...numai ca azi am fost la IMG iar cei de acolo au zis sa nu il schimb ca e posibil sa am probleme cu ei bla bla bla...de schimbat pana la urma tot il schimb :mrgreen: doar ca o sa il las la urma...acuma ramane sa vorbesc cu cei de la baia mare care au facut bodykitul ala mijto pentru Ceed , sa vedem daca fac si pentru Pro...cum am un raspuns de la ei le fac o vizita si va anunt!

Bafta

djraven23
Posts: 24
Joined: 22 Feb 2009, 12:32
Auto:

Re: Pot sa schimb volanul?

Post by djraven23 »

bogdan-alin wrote:man sa stii ca majoritatea de acolo sunt reusite....eu unu sunt innebunit dupa asta V6 mai ales ca am vazut cum arata...e frumos rau...si chiar imi doresc sa fac niste modificari la masina peste tot in afara de motor...numai ca azi am fost la IMG iar cei de acolo au zis sa nu il schimb ca e posibil sa am probleme cu ei bla bla bla...de schimbat pana la urma tot il schimb :mrgreen: doar ca o sa il las la urma...acuma ramane sa vorbesc cu cei de la baia mare care au facut bodykitul ala mijto pentru Ceed , sa vedem daca fac si pentru Pro...cum am un raspuns de la ei le fac o vizita si va anunt!

Bafta
Singura problema "majora" este ca prin anularea air-bag-ului sofer...se anuleaza toate air-bag-urile si va trebui sa scoti bec-ul aprins "air-bag" din bord...mare grija la accidente pe viitor

User avatar
fadi
Posts: 13
Joined: 17 Feb 2010, 11:29
Auto:
Location: Ploiesti

Re: Pot sa schimb volanul?

Post by fadi »

frate daca vrei masina super sport vinde cee'd-ul si ia-ti alta gen evolution honda civic 5D sport sau un BMW ceva ,e pacat sa strici modelul la masina asta ,ti-se pare ca o sa arate frumos, osa vina urat de tot ,mai ales ca strici airbag-ul si mai ales comenzile de pe volan.sfatl meu las-o asa cum e de la mama ei .oricum e masina ta faci ce vrei .
dar eu unu daca te vad in oras nu o s a zic mama ce misto e masina ,o sa zic altceva...
succes

Post Reply

Return to “Styling, exterior şi interior”