Huse scaune pro cee'd

Eleroane, kituri de caroserie, folie, geamuri fumurii, xenoane, roţi / cauciucuri, huse...
xxlcenter
Posts: 10
Joined: 02 Sep 2008, 13:49
Auto:

Re: Huse scaune pro cee'd

Post by xxlcenter »

lnvisible wrote:Astept sa imi dea o oferta de preturi pentru 3 variante de materiale, in functie de asta ma hotarasc si eu ce iau si revin cu detalii dupa. Oricum variatii prea mari de pret nu vor fi fata de ceja stiti: pleaca de la 180 de euro (TVA inclus) pentru textil si pana la 650 piele cu alcantara, pentru toata masina.
Oferta o astepti de la mine? Sau de la cine ca nu inteleg...Mail te rog si abia apoi discutam. Mersi.

lnvisible
Posts: 465
Joined: 09 Dec 2008, 23:20
Auto:
Location: Bucuresti ... God damn it!

Re: Huse scaune pro cee'd

Post by lnvisible »

Indirect :), astept sa ma contacteze distribuitorii cu care am vorbit in we si care ma vor ajuta si cu montajul. Multumesc oricum, daca va fi cazul vom discuta direct, dar eu sper totusi sa merg prin ei pentru ca nu ma vad in stare sa demontez scaunele singura :lol:
A fost Pro'ceed CRDI 115 HP

xxlcenter
Posts: 10
Joined: 02 Sep 2008, 13:49
Auto:

Re: Huse scaune pro cee'd

Post by xxlcenter »

lnvisible wrote:Indirect :), astept sa ma contacteze distribuitorii cu care am vorbit in we si care ma vor ajuta si cu montajul. Multumesc oricum, daca va fi cazul vom discuta direct, dar eu sper totusi sa merg prin ei pentru ca nu ma vad in stare sa demontez scaunele singura :lol:
Nu cred ca nu se gaseste un coleg forumist indeajuns de amabil, incat sa te ajute la montaj. Oricum, ti-as recomanda sa ii contactezi tu pt un raspuns.

ovex
Posts: 17
Joined: 09 May 2008, 07:20
Auto:
Location: Tg-Mures

Re: Huse scaune pro cee'd

Post by ovex »

@xxlcenter : Husele, asa cum se vad in pozele de pe site sunt superbe... :D tare ma bate gandu' sa va fac o vizita la sediu, sa-mi aleg materialele si sa dau comanda pt. un set complet de huse....da' calitate materialelor si manopera au pretul lor...in cazul acesta prea mare pt. mine #-o .
App, nu acordati un discounturi de 15 % pt. membri acestui forum ? :D
Kia Cee'd 5DR 1.4 GSL LX MT Best *MARS RED* MS 69 MWM
Album poze

proc74
Posts: 472
Joined: 19 Apr 2008, 10:27
Auto: Ceed/Sportage
Location: Constanta

Re: Huse scaune pro cee'd

Post by proc74 »

Xtremeboy arata`ne si noua niste poze cu husele alea. Si ceva detalii...
Sportage 1.6GDI Style+
Ex.Ceed best - kompass blue
CT 12 BNK

AlinC.
Posts: 399
Joined: 24 Jun 2008, 02:50
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Re: Huse scaune pro cee'd

Post by AlinC. »

Eu vi le recomand cu caldura pe cele de aici: http://www.husa-auto.ro/. Le am pe masina de 1 an+ si sunt tot ce-ti poti dori de la niste huse.
Pro_Cee'd 1.6 DSL HP Classic, Piston Gray
+ESP +alte optionale
ODO: ~40.000 km
B 92 AXF
Jurnal de bord
Need 4 Sticker:: magazin online de stickere auto

eugenflorinmanea
Posts: 2798
Joined: 25 Aug 2008, 20:23
Auto: Saab 9-5 Aero
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Huse scaune pro cee'd

Post by eugenflorinmanea »

Cat te-au costat?

Multumesc
SAAB 9-5

AlinC.
Posts: 399
Joined: 24 Jun 2008, 02:50
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Re: Huse scaune pro cee'd

Post by AlinC. »

~120 eur daca imi aduc aminte, pe fata. Pare mult, dar merita. Toti care le-au vazut nu si-au dat seama ca-s huse, au zis ca e tapiterie.

In plus, le poti personaliza cu broderie (eu am pus logo kia pe ele). Cere o oferta, poate au mai dat preturile jos, de criza.
Pro_Cee'd 1.6 DSL HP Classic, Piston Gray
+ESP +alte optionale
ODO: ~40.000 km
B 92 AXF
Jurnal de bord
Need 4 Sticker:: magazin online de stickere auto

proc74
Posts: 472
Joined: 19 Apr 2008, 10:27
Auto: Ceed/Sportage
Location: Constanta

Re: Huse scaune pro cee'd

Post by proc74 »

Nu era mai simplu sa pui niste poze sa le vedem exact cum arata pe scaunele tale?
Sportage 1.6GDI Style+
Ex.Ceed best - kompass blue
CT 12 BNK

Sany
Posts: 67
Joined: 30 Jan 2008, 00:06
Auto:

Re: Huse scaune pro cee'd

Post by Sany »

Primul set de huse se duse, ceva recomandari de unde as putea achizitiona ceva de calitate!? Multumesc!

Post Reply

Return to “Styling, exterior şi interior”