Stopuri fumurii

Eleroane, kituri de caroserie, folie, geamuri fumurii, xenoane, roţi / cauciucuri, huse...
Post Reply
AlinC.
Posts: 399
Joined: 24 Jun 2008, 02:50
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Stopuri fumurii

Post by AlinC. »

Am cautat (sper ca bine) si nu exista topic.

Here goes my question: stopurile fumurii la pro_cee'd sunt incluse in optionalul cu geamuri fumurii (ala de 26 eur). Formularea din tabelul cu optionale e ambigua.

Multumesc anticipat de raspuns.
Pro_Cee'd 1.6 DSL HP Classic, Piston Gray
+ESP +alte optionale
ODO: ~40.000 km
B 92 AXF
Jurnal de bord
Need 4 Sticker:: magazin online de stickere auto

moonwalk
Posts: 197
Joined: 14 Jun 2008, 16:54
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Stopuri fumurii

Post by moonwalk »

Stopuri fumurii? Asta nu am vazut la cee'd pana acum...ai poze? :)
ProCee'd 1.6 GSL Style + optionale, culoare Casa White

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Stopuri fumurii

Post by bogdan241 »

poate farurile cu fundal negru....
Cee'd 1.6 GSL Black Pearl, Classic + Interior piele, Geamuri fumurii + actionare electrica fata/spate, Pachet Sport, ESP, Climatronic, Cheie pliabila, Scaune incalzite, Oglinzi electrice.

www.tuninginfo.ro - Prietenul masinii tale!

moonwalk
Posts: 197
Joined: 14 Jun 2008, 16:54
Auto:
Location: Bucuresti

Re: Stopuri fumurii

Post by moonwalk »

Ala e pachetul sport...farurile au interior negru....farurile din fatza ca la cele din spate oricum nu s-ar observa :p
Stopuri fumurii probabil ca se pot pune in mom in care apar pentru pro cee'd...ele au forma mai ciudata si nu am gasit pana acum ceva cu care ar putea fi inlocuite.
Poti la fel de bine sa iei un pro cee'd si sa dai stopurile cu spray negru :)....vor fi fumurii
ProCee'd 1.6 GSL Style + optionale, culoare Casa White

bogdan241
Posts: 702
Joined: 07 Dec 2007, 11:45
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Stopuri fumurii

Post by bogdan241 »

moonwalk wrote: Poti la fel de bine sa iei un pro cee'd si sa dai stopurile cu spray negru :)....vor fi fumurii
..si ilegale...plus ca risti sa primesti ceva injuraturi de la cei din spatele tau
Cee'd 1.6 GSL Black Pearl, Classic + Interior piele, Geamuri fumurii + actionare electrica fata/spate, Pachet Sport, ESP, Climatronic, Cheie pliabila, Scaune incalzite, Oglinzi electrice.

www.tuninginfo.ro - Prietenul masinii tale!

ciprianeagu
Posts: 394
Joined: 31 May 2008, 23:28
Auto:
Location: Pitesti

Re: Stopuri fumurii

Post by ciprianeagu »

Bine ar fi daca doar injuraturi...sa nu fie vreo 4 saptamani spitalizarea masinii in service pana-ti vin piesele din strainezia...treaba ta, faci cum vrei...mie-mi plac astea stock...si-s si sigure...daca le afumi, nu uita sa schimbi becurile cu unele mai puternice, ca daca nu, sigur e doar chestiune de timp pana te-mpinge vreunu' cu Dacie ca nu vede din timp ca franezi...
Pro_Cee'd 1,4 Dakar Yellow

AlinC.
Posts: 399
Joined: 24 Jun 2008, 02:50
Auto:
Location: Iasi
Contact:

Re: Stopuri fumurii

Post by AlinC. »

Tocmai de aia voiam piesa omologata, ca sa nu am probleme de genul asta.
Pro_Cee'd 1.6 DSL HP Classic, Piston Gray
+ESP +alte optionale
ODO: ~40.000 km
B 92 AXF
Jurnal de bord
Need 4 Sticker:: magazin online de stickere auto

ciprianeagu
Posts: 394
Joined: 31 May 2008, 23:28
Auto:
Location: Pitesti

Re: Stopuri fumurii

Post by ciprianeagu »

Cauta in Topicul "Ïnteresant" din Tuning...gasesti acolo o folie fumurie pt faruri/stopuri. Am primit raspuns de la cei care comercializeaza acest produs ca folia reduce intensitatea luminii cu 10%...nu cred ca va afecta in vreun fel vizibilitatea spate acest 10%....
Pro_Cee'd 1,4 Dakar Yellow

User avatar
AlinS
Posts: 110
Joined: 10 Jan 2010, 13:13
Auto: Ceed
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Stopuri fumurii

Post by AlinS »

ciprianeagu wrote:Cauta in Topicul "Ïnteresant" din Tuning...gasesti acolo o folie fumurie pt faruri/stopuri. Am primit raspuns de la cei care comercializeaza acest produs ca folia reduce intensitatea luminii cu 10%...nu cred ca va afecta in vreun fel vizibilitatea spate acest 10%....
Eu am cautat topicul asta de mi-a venit rau si nu l-am gasit nici pana acu :(, please help ca si eu sunt curios, si-a pus cineva pana la urma, e ok?
KIA Ceed 1.4 GSL Best - no more
Piston Grey
-------------------------------------------------
Honda Civic 1.5T :twisted:

dragoshid
Posts: 7
Joined: 18 Feb 2011, 19:33
Auto:

Re: Stopuri fumurii

Post by dragoshid »

Mi-am pus eu la "fetita mea" ceed sw folie speciala pt triple si a iesit criminala si mai e si neagra ea dar...daca cumva bat raze solare in in triplele mele...colegul din spate tre sa belesca ochii cand franez eu ca daca nu o belesc eu :))...parerea mea ca e cea mai mare tampenie sa le vopsesti cu spray... :)

Post Reply

Return to “Styling, exterior şi interior”