Huse

Eleroane, kituri de caroserie, folie, geamuri fumurii, xenoane, roţi / cauciucuri, huse...
Post Reply
cosmin_m3
Posts: 162
Joined: 22 Sep 2007, 08:24
Auto:
Location: Pitesti

Post by cosmin_m3 »

maine o sa trec pe la el si o sa-i cer nr de tel. o sa-l postez pe forum (nu cred ca va avea ceva impotiva)
Cee'd 1.4 GSL Machine Silver AG-81-MCI
Image
ODO 190k

Sa nu te certi niciodata cu un prost! Ceilalti au toate sansele sa nu observe diferenta!

Ciolin
Mezinu'
Posts: 152
Joined: 18 Jul 2007, 23:11
Auto:
Location: Bucuresti

Post by Ciolin »

Chiar ca arata super. Si materialul pare de calitate si....designul e ok. Felicitari!
Kia Cee'd 1.6 CRDi Base - Oil Blue B 89 RYO

Traianfurtuna
Posts: 9
Joined: 09 Nov 2007, 00:50
Auto:
Location: Constanta

Post by Traianfurtuna »

vreau si eu huse! poate totusi un nr tfn meserias sau o adresa,probabil cat de curand un drum cta-valcea si poate rezolv si eu problema cu husele
multumesc

pis2008
Posts: 177
Joined: 10 Mar 2008, 19:17
Auto:
Location: Bucuresti

huse

Post by pis2008 »

Ce ziceti de astea? Sunt decupate pentru airbag-urile laterale, pentru bancheta spate (asimetric), pt tetiere, etc. si nici nu sunt f. scumpe. Cum vi se par? Eu zic ca pe o culoare mai vie sunt OK!
Dacia 1310 - alba
Mars Red, 1,4 Benzina - BEST
Comanda(avans) 20.04.2008
Anuntare serie 09.06.2008
Venita in tara 12.06.2008
Achitata integral 18.06.2008
In posesie din 20.06.2008
ODO ~ 15200

B - 05 - K Y V

pis2008
Posts: 177
Joined: 10 Mar 2008, 19:17
Auto:
Location: Bucuresti

huse

Post by pis2008 »

Am uitat link-ul! Era prea dimineatza, eram treaz dar nu lucid! :oops: :P :lol:




http://www.autoaccesorii.ro/standard_pr ... hp?id=3390
Dacia 1310 - alba
Mars Red, 1,4 Benzina - BEST
Comanda(avans) 20.04.2008
Anuntare serie 09.06.2008
Venita in tara 12.06.2008
Achitata integral 18.06.2008
In posesie din 20.06.2008
ODO ~ 15200

B - 05 - K Y V

gcristi
Posts: 140
Joined: 15 May 2007, 14:48
Auto:

Post by gcristi »

Fractionarea din pacate este numai pentru spatar nu si pentru sezut(n-am sa inteleg de ce?).
CRDI 90LP Base+optionale(ESP, proiectoare ceata, etc) - pewter beige

maresalu
Posts: 71
Joined: 07 Mar 2008, 23:23
Auto:
Location: Bucuresti

Post by maresalu »

Salve..asteptam numarul de telefon al meseriasului..suntem mai multi posesori de ceed, care ne dorim huse..ne-a placut ce am vazut ca a reusit sa faca meseriasul!
Te rugam sa il postezi pt noi..ramanem datori si fie-ti mila de tapiteriile noastre ca avem copii mici si imi vine sa-l dau jos din masina cand vad ce face cu picioarele pe tapiteria originala. Multumim si ramanem datori.

Adyson1974
Posts: 39
Joined: 29 Sep 2007, 15:17
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Adyson1974 »

Nicio veste cu numarul meseriasului? Intram in criza de timp ... Incep concediile la mare ... si sa vezi atunci tapiterii murdare.
Kia Ceed 1.6 HP LX BASE 115 HP + Optionale

Adyson1974
Posts: 39
Joined: 29 Sep 2007, 15:17
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Adyson1974 »

nou site cu huse http://www.autohuse.ro/modele%20auto.html . Din cate se poate observa calitatea este mult peste media intalnita pe piata pana acum.
Kia Ceed 1.6 HP LX BASE 115 HP + Optionale

Adyson1974
Posts: 39
Joined: 29 Sep 2007, 15:17
Auto:
Location: Bucuresti
Contact:

Post by Adyson1974 »

Kia Ceed 1.6 HP LX BASE 115 HP + Optionale

gabz
wiiiiiii
Posts: 269
Joined: 12 Nov 2007, 00:47
Auto:
Location: Craiova

Post by gabz »

ai cumparat tu?
sunt chiar atat de b"peste medie" dupa cum spui? :?:
_____________
1.4 GSL Best- Kompass Blue-nici un optional, ca doar am primit-o in 2 saptamani :p

expeditor
Posts: 160
Joined: 30 Dec 2007, 15:47
Auto:
Location: iasi
Contact:

Post by expeditor »

www.autoproiasi.ro
Huse de huse, la preturi acceptabile.
kia ceed sw 1.6 crdi hp + optionale,Pewter Beige.Merge!
http://picasaweb.google.com/ghe2ghe2000/Dolly
B-80-ABW

Boby

Post by Boby »

expeditor wrote:www.autoproiasi.ro
Huse de huse, la preturi acceptabile.
Vezi ca ai pus linkul dupa mine (dumunica ora 21.30).
Daca tot stii ca sunt preturi acceptabile, am sa-ti zic ca am fost azi pe la ei si husele pentru Ceed costa 300 lei+30 lei montajul. Gama larga de culori cam 20 tipuri de culori, si poti sa le montezi si singur.
Mie mi se par extrem de scumpe si nicidecum preturi acceptabile, fata de husele universale din Carefour la 80 lei/set.

digital8
Bus Driver
Posts: 38
Joined: 08 Mar 2008, 14:09
Auto:
Location: Bucuresti

Post by digital8 »

Pentru cei din Bucuresti (Militari),pe Uverturii,la intersectia cu strada pe care e politia(cred ca se numeste Dezrobirii)este un atelier care confectioneaza huse la comanda.Am fost azi pe acolo si mi s-a spus ca au mai facut pt. cee'd dar trebuie sa ia masurile pe masina.Pretul a spus ca e in jur de 250-300Ron cu materialul lor iar daca te duci tu cu materialul tau pretul e la jumatate.Din pacate materialele pe care mi le-a aratat erau toate sintetice cu burete pe spate.A zis ca "sefu" e plecat la Pascani dupa materiale si aduce si altele mai bune si se intoarce maine.Am sa mai trec si maine seara sau poimaine sa vad ce a adus si daca imi plac poate dau si comanda.Daca mai e cineva interesat poate mergem mai multi si poate putem obtine o reducere ceva!
Daca a facut cineva acolo sa ne zica si noua cum au iesit.
KIA Cee'd SW 1.6 GSL Base+optionale, Piston Grey
B-30-RED

DragosKIA

Post by DragosKIA »

digital8 wrote:Pentru cei din Bucuresti (Militari),pe Uverturii,la intersectia cu strada pe care e politia(cred ca se numeste Dezrobirii)este un atelier care confectioneaza huse la comanda.Am fost azi pe acolo si mi s-a spus ca au mai facut pt. cee'd dar trebuie sa ia masurile pe masina.Pretul a spus ca e in jur de 250-300Ron cu materialul lor iar daca te duci tu cu materialul tau pretul e la jumatate.Din pacate materialele pe care mi le-a aratat erau toate sintetice cu burete pe spate.A zis ca "sefu" e plecat la Pascani dupa materiale si aduce si altele mai bune si se intoarce maine.Am sa mai trec si maine seara sau poimaine sa vad ce a adus si daca imi plac poate dau si comanda.Daca mai e cineva interesat poate mergem mai multi si poate putem obtine o reducere ceva!
Daca a facut cineva acolo sa ne zica si noua cum au iesit.
Eu acolo stau.
La vechiul Cielo, aveam probleme cu spataru scaunului la sofer si cu tapiteria aceluiasi scaun.Am fost al ei si am rezolvat-o, prin ,,sudura'' scaunului si coaserea tapiteriei :cry:
Ii recomand pt posesori de Dacii 1310
Pt ceed , nu stiu... :?:
Dupa ora 17 ma duc la ei sa vad, poate merita...

Post Reply

Return to “Styling, exterior şi interior”