KIT DE TUNING XR

Eleroane, kituri de caroserie, folie, geamuri fumurii, xenoane, roţi / cauciucuri, huse...
SeKAh
Posts: 815
Joined: 03 Jun 2007, 16:37
Auto:
Location: Bucuresti

Re: KIT DE TUNING XR

Post by SeKAh »

@aimbot; multumesc de ajutor!

Ai dreptate, jantele negre sunt meserie, din punctul nostru de vedere. :D

aimbot
Posts: 50
Joined: 18 Sep 2008, 15:44
Auto:
Location: Craiova

Re: KIT DE TUNING XR

Post by aimbot »

Exista kituri de tuning dar sunt F F F scumpe, am cautat pt mine la un moment dat dar cand am vazut ca o grila sport ajunge la 350-400 de euro am zis mai bine lasa....XR inca nu exista pt proCeed, cauta Giacuzzo si ATH ( pe google ). Spor la cautare.De pe kitul XR de ceed cred ca s-ar potrivi pe proCeed deflectorul de aer spate ( kestia aia care se pune sub spoiler), si cred ca ar da super marpha.
Kia Pro Ceed, 1.4 Best, Cassa White.

LeCCa
Posts: 713
Joined: 23 Oct 2008, 17:10
Auto:
Contact:

Re: KIT DE TUNING XR

Post by LeCCa »

si eu astept :(
KIA ProCeed 1.6 Black PH 22 LEK

midnightk
Posts: 9
Joined: 09 Mar 2009, 01:00
Auto:

Re: KIT DE TUNING XR

Post by midnightk »

salutare tuturor...sunt nou aici si nu vreau sa par nesimtit, dar nu stiu unde va uitati voi de kit-uri de tuning. eu am o kia picanto..o sa radeti, stiu, dar era singura masina pe care mi-am permis-o la vremea aia..urmeaza un pro`ceed. dar un amic de-al meu si-a luat un kit super tare de la niste baieti din ploiesti, de fapt firma..stiu site-ul si nu vreau sa fac reclama...dar la 700 de euro a primit bara fata, bara spate, pragurile laterale. si kit-ul nu e facut in casa sau in garaj..dupa ce l-a montat, da super tare pe masina, mai ales ca e neagra...sper ca adminii sa nu ma baneze din prima, dar cautati si voi pe net..bodykits.ro sau bodyparts.ro....

lnvisible
Posts: 465
Joined: 09 Dec 2008, 23:20
Auto:
Location: Bucuresti ... God damn it!

Re: KIT DE TUNING XR

Post by lnvisible »

Arata bine de tot, desi eu nu mi-as face masina asta mai joasa decat e (Romania si am spus tot!). Ai idee daca pot sa cumpar numai pleoapele si grila ?
A fost Pro'ceed CRDI 115 HP

midnightk
Posts: 9
Joined: 09 Mar 2009, 01:00
Auto:

Re: KIT DE TUNING XR

Post by midnightk »

sincer, cred ca se poate, nu am nici cea mai vaga idee...pe picanto a mea...nu prea se pupa...am gasit si pentru ea...dar ...totushi...pana im iiau pro`-ul...nici nu o mai spal:)

User avatar
alpinad
[român 200%]
Posts: 1794
Joined: 19 Nov 2007, 11:45
Auto: Sportage MHEV 1.6 T-GDi 4
Location: Europa
Contact:

Re: KIT DE TUNING XR

Post by alpinad »

am vazut undeva pe net un kit de pro_ceed si era pana in 40 mil
Sportage MHEV Pace 1.6 T-GDi 48V 7DCT Black

Rio 1.25 mpi Smoke Blue

[exOptima 1.7 crdi 140cp Pluto Brown]
[ex cee'd sw 1,4 gsl 109cp SO RED B-72- ZEP]
____________________

Post Reply

Return to “Styling, exterior şi interior”