Apel umanitar - D.zeu să te aibă în pază, BUNU!

Întîlnirile clubului, activităţi (mai mult sau mai puţin organizate), pe cine am mai văzut...
Locked
tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Apel umanitar - D.zeu să te aibă în pază, BUNU!

Post by tipitip »

Absent mult timp (în care comunitatea a trăit și a crescut, și crescut...) revin într-un moment pe care nici în visele mele cele mai urâte nu mi l-am închipuit că o voi face!
D.l Constantin Naforniță, cel pe care noi îl știm de ,,BUNU'', care în momente bune și rele a fost lângă noi, de la care am avut de învățat multe, membru sincer și fidel al comunității KIA atât atunci când am creat cea mai lungă coloană KIA din lume, cât și când ne-a fost greu... acum câteva ore, după câteva luni de nemeritată suferință ne-a părăsit în Spitalul Județean Galați.
Îl vom conduce pe ultimul drum joi, 30.07.2015, la o oră și o locație pe care o veți afla de la Brill (0725328331) probabil mâine. Pentru a face acest lucru în număr cât mai mare (consider oportun să ne adunăm, așa cum făceam pe vremuri când trăiam momente de neuitat), câte 2-3 la o mașină!
De asemenea, având în vedere grelele încercări prin care a trecut familia lui BUNU, chiar dacă eu și toți membri ClubKIA.ro am fost invitați la parastas, personal NU VOI FACE ACEST LUCRU!
În schimb, putem și vă rog să ajutăm atât cât putem familia pe care o lasă în urmă, atât cât putem... având în vedere timpul scurt , putem să facem acest lucru în contul RO41INGB0000999903162955 deschis la ING Bank pe numele VALENTINA RADU.
Dumnezeu să-l odihnească!

P.S. Pentru detalii, Brill (0725328331), e trup și suflet!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Apel umanitar - D.zeu să te aibă în pază, BUNU!

Post by tipitip »

Slujba va avea loc mâine la ora 11, la capela Coca-Cola din Galați!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

tipitip
Admin
Posts: 1463
Joined: 04 May 2007, 16:25
Auto:
Location: Bucureşti
Contact:

Re: Apel umanitar - D.zeu să te aibă în pază, BUNU!

Post by tipitip »

Rectific, cortegiul va pleca la ora 11 de la capela din Bd. Coșbuc nr.5. Pentru mai multe detalii, vă rog să-l contactați pe d.l Valentin RADU 0749254952. Și... vă rog încercați să fiți acolo! Mulțumesc!
Pentru orice informaţie legată de forum clubkia@clubkia.ro
Pentru oferte pentru membri click aici

Locked

Return to “Întâlniri şi activităţi”