Kia Cee'd SW 1.6 GDI Infrared

quelloo
Posts: 4407
Joined: 22 Oct 2008, 21:51
Auto: Kia Proceed 2.0 DSL
Location: Bucuresti - Dristor si ocazional Titan

Re: Kia Cee'd SW 1.6 GDI Infrared

Post by quelloo »

crinamatei wrote: Referitor la revizie, am facut si eu acu de vreo 3 saptamani si am iesit la un cost de 710 lei. motor de 1.4 benzina
mi sa parut scump filtru de polen aproximativ 175 lei. 200 lei 4L ulei mobil 1 5w30 din care am mai ramas 0.75 L nefolosit.
Cu ocazia revizie mi sa activat in bor si numarul de km ramas si zile pana la urmatoare revizie. Initial nu erau setate
prea scump parerea mea. banuiesc ca ai venit tu cu uleiul la bidon si d-asta ai ramas cu diferenta.
Proceed Cassa White 2.0 DSL Style... + pachet sport (the works...)
http://picasaweb.google.com/quelloo69/Q ... directlink

KiaUser
Posts: 95
Joined: 21 May 2014, 13:08
Auto: Kia Cee'd SW 1.6 GDI

Re: Kia Cee'd SW 1.6 GDI Infrared

Post by KiaUser »

crinamatei wrote: Cu BT am patit si eu sa nu se conecteze dar pur si simplu dezactivam si activam din nou BT din tel si era ok.
Nu am pățit să nu se conecteze.
Al meu e conectat, se aude în boxele mașinii că sună telefonul, dar când răspund nu se aude nimic de la celălalt telefon ( eu sunt auzit ).
crinamatei wrote: Referitor la revizie, am facut si eu acu de vreo 3 saptamani si am iesit la un cost de 710 lei. motor de 1.4 benzina
Mi se pare mult. Când am cumpărat mașina tipu' de la vânzări mi-a zis o medie de 500-600 de lei.
crinamatei wrote: Cu ocazia revizie mi sa activat in bor si numarul de km ramas si zile pana la urmatoare revizie. Initial nu erau setate
Interesant. Nici la mine nu apare nimic deocamdată.
Alex Dobrin
Jurnal

User avatar
megaptera
Posts: 418
Joined: 22 Oct 2014, 09:19
Auto: Pro Cee'd 1.4 GSL
Location: Craiova
Contact:

Re: Kia Cee'd SW 1.6 GDI Infrared

Post by megaptera »

Cu ocazia revizie mi sa activat in bor si numarul de km ramas si zile pana la urmatoare revizie. Initial nu erau setate

nici eu nu am asa ceva, unde trebuie verificat, difera functie de model/echipare

Post Reply

Return to “Jurnal de bord”