Verificare masina la un service

Secţiune destinată strict solicitării de răspunsuri tehnice de la service-urile autorizate KIA
Forum rules
1. Pe un subiect deschis va posta doar cel care l-a deschis şi a adresat întrebarea, service-ul vizat sau persoana care postează în numele acestuia, sau importatorul. În cazuri excepţionale se poate cere acord de postare ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2
2. Se recomandă nominalizarea service-ului/~lor vizat/e. În caz contrar, ne rezervăm dreptul de a contacta orice service iar orice reprezentant al vreunui service este îndreptăţit să răspundă.
3. Sunt interzise orice discuţii care nu sunt întrebări tehnice adresate service-urilor
User avatar
george_eu25
Posts: 100
Joined: 14 Jun 2016, 13:55
Auto: KIA CEED 1.4
Location: Bucuresti-Jilava

Verificare masina la un service

Post by george_eu25 »

As vrea sa fac sa fac o verificare generala a masinii,dar cat mai amanuntita.Ma intereseaza pe parte mecanica nu electrica.
Urmeaza sa fac un drum pana in Germania si nu as vrea sa am surprize pe drum.Masina nu are absolut nimic dar as sta eu mai linistit.
Eu stau la doua minute de IMG dar mi se par de o nesimtire fantastica oamenii astia.Ca sa nu mai zic ca profesional sunt paraleli.
Asa ca recomandati-mi va rog un service prin sectorul 4 sau 5 unde sa pot verifica calumea masina.
Multumesc.

Return to “Întreabă un service”