Dezmintire

Secţiune destinată contactului cu importatorul
Forum rules
Întrucât secţiunea este destinată contactului cu importatorul iar acurateţea informaţiilor este o necesitate, Regulamentul se va aplica cu stricteţe.
draghici flavian
Posts: 5
Joined: 27 Jun 2010, 15:09
Auto:

Dezmintire

Post by draghici flavian »

Ma simt obligat sa revin asupra unui subiect pe care l-am abordat in urma cu ceva timp si anume o intarziere la livrarea unei comenzi din luna martie 2010 si desi masina nu am primit-o nici pana acum , la o analiza mai lucida si la rece a situatiei consider ca nu a fost in totalitate corect sa il fac raspunzator de acest lucru numai pe dl. LUCIAN TRIPON de la ASIA MOTORS care de altfel nu era decat un angajat al firmei fara putere de decizie . Revin si asupra afirmatiei cum ca dansul ar fi fost dat afara de la firma " DE BUN CE ERA" am inteles ca ar fi plecat de buna voie prin demisie la un loc de munca mai avatajos .In ceea ce priveste epitetul de PANGLICAR pe care i l-am atribuit nu cred ca ar trebui sa il deranjeze chiar asa de tare intrucat nu reprezinta un lucru suta la suta negativ si ca ar trebui sa isi asume si dansul macar o mica parte din vina situatiei in care ma aflu in continuare ,aceea de a nu ma afla inca in posesia masinii pe care am platit-o integral inca din luna martie .In rest sa auzim numai de bine .

Return to “Colţul importatorului”