Cb si Xenoane la preturi normale!

Forum rules
1. Postarea în regim „bazar” (bunuri personale: "vând 4 capace", "am 10 pixuri de la mama din America, vând 9 din ele, etc.) este neîngrădită membrilor activi, orice altă situaţie necesitând acordul adminilor.
2. Contrareclama este interzisă (excepţie face situaţia în care se aduc argumente dovedite privind reaua voinţă şi/sau tentativa de fraudă din partea ofertantului!).
3. Offtopicul este interzis
4. „Ridicarea” anunţurilor prin posturi seci gen „up”, „valabil”, „nu vrea nimeni” se interzice.
5. Orice activităţi care aduc atingere legilor în vigoare sunt interzise.

Pentru orice detalii contactaţi Echipa Tehnică ( clubkia@clubkia.ro)
cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

matcs - iti multumesc de recomandari si de clientii noi trimisi.
Va asteptam la:
0760-324.113 Cosmote
0758-489.518 Orange
0723-955.045 Vodafone
http://www.facebook.com/cbxenon
Preturi promotionale: 199 de lei uni-faza cu tot cu montaj DOAR pentru club Kia!
259 de lei bi-faza cu tot cu montaj DOAR pentru club Kia!

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

Pe stoc statii radio cb si antene


Statii:
Alan 100Plus
Alan 42Multi
Danita 1240
Danita 440
Danita 640
Intek M100
Intek M490

Antene:

Sirio 4000Megawatt
Sirio ML145
Milenium ML 145

Amplificatoare de 35w sau de 60w

Microfoane cu 4-6pini , cu sau fara ecou

Tuburi PA
Difuzoare Externe

Exmple pret:

Danita 1240 + Milenium ML 145 + Montura Magnetica = 350Ron
Alan 100Plus + Milenium ML 145 + Montura Magnetica = 400Ron
Intek M100 + Sirio ML 145 + Montura Magnetica = 500Ron
Intek M490 + Amplificator 35W + Sirio ML 145 + Montura Magnetica = 850Ron
Danita 640 + Amplificator 60W + Sirio ML 145 + Montura Magnetica = 850Ron
Toate statiile au 24 luni garantie , accesoriile 12 luni.

In preturi este inclus montajul/calibrare si toate materialele necesare , cabluri , mufe etc.

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

Stoc nou de statii, antene, microfoane cu roger si fara, cu ecou, amplificatoare, monturi magnetice si fixe, antene
Kit-uri HID de la 199 de lei - balasturile sunt de cea mai buna calitate, sunt produse special pentru firma noastra. Oferim garantie reala, produsul fiind schimbat pe loc.
Solutii de comunicare CB - de la 350 de lei statie+antena+calibrare.
Pe stoc becuri w5w cu leduri SMD - consum redus si putere mare de iluminare. Pret: 15 lei PERECHEA!!!

0760324113 Cosmote
0758489518 Orange
0723955045 Vodafone

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

Preturi promotionale pana la sfarsitul lunii (sau cat mai e stoc), dupa un mic UP la tarife!

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

-=UP=-
Momentan aceleasi preturi, mai e stoc de marfa:)

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

UPP
Produse noi, preturi vechi!
Portofoliu updatat: S Classe, E classe, C classe, Passat, Leon cupra, Corsa, Mini si multe altele. PS - au mai fost vreo 2 masini de pe Club Kia sau trimisi de cineva de pe Club Kia, ambii multumiti.

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

***NOU***
Acum avem pe stoc becuri de la 3200k pana la 18.000. Toata gama de culoare.
Produse de calitate la preturi sub ale concurentei.
Kituri HID de la 200 de lei
Statii Radio CB de la 300 de lei (COMPLETE)
-=UP=-
http://www.facebook.com/cbxenon?ref=ts - aici vedeti portofoliul nostru.
0760324113 Cosmote
0758489518 Orange
0723955045 Vodafone
24h pe zi!
Daca aveti nevoie de asistenta nu evitati sa apelati - consultanta e gratuita!

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

Lucrari noi pe http://www.facebook.com/#!/cbxenon
Xenoane de la 199 de lei si statii Radio CB de la 300 de lei.
!!!Stoc permanent!!!
!!!Garantie un an cu rezolvare pe loc!!!

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

Up up!
Aceasi calitate , aceleasi preturi , mai multe experienta.
In curand aducem si HB4 (ptr proiectoare) pretul va fi de 250 manopera fiind gratuita pentru membrii Club Kia

La statii diversitatea de pachete si combinatii este infinita. Preturile incep de la 300 de ron si urca pana la 800 ptr un pachet statie+amplificator+antena+montura.

dario
Posts: 133
Joined: 11 Jun 2007, 20:25
Auto:
Location: Giurgiu

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by dario »

Salut,H7R ai pe stoc?
Merci
Ex:Cee'd 1.4 Machine Silver+optionale
Hyundai I30 1.4 140cp 6mt

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

Nu , nu avem H7 R pe stoc , dupa parerea mea este o inventie inutila , daca vei cauta pe forumuri tot acelasi lucru este doar ca are o ``banda neagra`` care ar oprii din razele imprastiate aiurea. Un bec H7 normal montat corespunzator si dupa aceea cu un reglaj corespunzator conform normelor RAR nu va deranja pe nimeni. De ce reglaj? Ptr ca distanta focalei becului de xenon in raport cu punctul de focalizare pe oglinda difera un pic fata de cea a becului halogen.

Saptamana asta am mai avut ca si client un membru al acestei comunitati , din pacate dupa ceva incercari am dezinstalat instalatia Xenon din cauza ca ii aparea o eroare ciudata la kilometraj si i-am restituit complet banii. Masina in cauza era un peugeot cu instalatie H4 , clientul a insistat sa ii anulam eroarea , nu am gasit nici o metoda fiabila si sigura din punct de vedere tehnic asa ca i-am restituit banii , desi clientul a ramas dezamagit si probabil cu un gust amar , asta e. Ne cerem scuze.

User avatar
psystem
Geologu'
Posts: 1776
Joined: 16 May 2007, 13:53
Auto:
Location: Focsani

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by psystem »

Eu am H7R dupa ce am avut H7. Pot spune ca este o diferenta notabila. Lumina nu se mai imprastie in partea dreapta asa de sus cum era cazul la H7. Instalatia H7 am dat-o jos dupa 3 zile dupa ce am primit zeci de flashuri de ceilalti participntai. De 2 luni de cand am H7R nu am mai primit nici-un Flash. Asta zice multe, nu?
KIA Cee'd 1,4 GLS, 07/07/07, Mars Red, Base + Cateva optionale ODO: 121.000+ Km///album\\\///JB\\\
DACIA Logan 1,4 MPI+GPL, 01/06/10, Bej Laureate ODO: 76.000+ Km
DACIA Duster 1,5 dCi 4X4, 11/12/13, Laureate, Gris Comete ODO: 0.050+ Km

proc74
Posts: 472
Joined: 19 Apr 2008, 10:27
Auto: Ceed/Sportage
Location: Constanta

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by proc74 »

cbxenon wrote: Saptamana asta am mai avut ca si client un membru al acestei comunitati , din pacate dupa ceva incercari am dezinstalat instalatia Xenon din cauza ca ii aparea o eroare ciudata la kilometraj si i-am restituit complet banii. Masina in cauza era un peugeot cu instalatie H4 , clientul a insistat sa ii anulam eroarea , nu am gasit nici o metoda fiabila si sigura din punct de vedere tehnic asa ca i-am restituit banii , desi clientul a ramas dezamagit si probabil cu un gust amar , asta e. Ne cerem scuze.
A ramas dezamagit ca nu s`a putut rezolva problema. Despre baieti numai de bine. Si`au dat interesul si au incercat toate variantele.
Sportage 1.6GDI Style+
Ex.Ceed best - kompass blue
CT 12 BNK

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

Zice multe , dar in acelasi timp eu inca sustin ca erau becuri de proasta calitate sau nu erau montate corespunzator , adica cu electrodul in jos. Faptul ca am montat zeci de kituri uni-faza si ca am vandut alte zeci de seturi de bec si nimeni nu sa plans de feed-back negativ de la cei din trafic , zice muuult mai multe decat zice un caz aparte.

Cum zicea colegu de mai sus , noi chiar ne dam interesu sa rezolvam orice problema si nu ne este frica sa returnam banii in termen de maxim 3zile in urma unor motive intemeiate.
Daca ai fi fost din Constanta te-am fi ajutat fara cea mai mare problema , ti-am fi montat un set de becuri iar daca timp de 3zile nu erai multumit de ele iti returnam toti banii inapoi , dar asa , fiind din alt judet nu avem cum sa te ajutam si nu prea cunosc firme care sunt dispuse sa aiba o politica de returnare a produselor asa prietenoasa , ma abtin sa vb de politica lor de garantie si de garantia data la becuri.

cbxenon
Posts: 34
Joined: 13 May 2011, 08:47
Auto:

Re: Cb si Xenoane la preturi normale!

Post by cbxenon »

Avem pe stoc HB4 ptr proiectoare , pret 250 Ron cu tot cu montaj.
Tinand cont ca nu am mai montat HB4 pe Kia , primul membru al acestui forum care vine cu un Kia Ceed beneficiaza de 50 Ron reducere!!!
Avem pe stoc solutii complete de iluminare LED , in special soclu C5w(becurile cele lungi de la lampile numarului de inmatriculare)
Primul care vine la garaj sa testam pe masina lui si sa vedem exact ce dimensiune sunt 36 , 39 , 42 beneficiaza de reducere.

Post Reply

Return to “Bazar”